PUBG Mobile Lite FULL APK [v0.24.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 3)
PUBG Mobile Lite FULL APK [v0.24.0] 1 PUBG Mobile Lite FULL APK [v0.24.0] 2 PUBG Mobile Lite FULL APK [v0.24.0] 3 PUBG Mobile Lite FULL APK [v0.24.0] 4 PUBG Mobile Lite FULL APK [v0.24.0] 5 PUBG Mobile Lite FULL APK [v0.24.0] 6 PUBG Mobile Lite FULL APK [v0.24.0] 7 PUBG Mobile Lite FULL APK [v0.24.0] 8 PUBG Mobile Lite FULL APK [v0.24.0] 9 PUBG Mobile Lite FULL APK [v0.24.0] 10 PUBG Mobile Lite FULL APK [v0.24.0] 11 PUBG Mobile Lite FULL APK [v0.24.0] 12

PUBG Mobile Lite Ücretsiz FULL APK [0.24.0] - Android tablet ve telefonlar için son sürümü indir. PUBG, dünyanın en sevilen oyunlarından biridir. Şu anda neredeyse tüm diğer oyun öğelerini ezer ve aksiyon oyunlarının kralı olur.


PUBG Mobile Lite 0.24.0 APK AÇIKLAMASI


PUBG, dünyanın en sevilen oyunlarından biridir. Şu anda neredeyse tüm diğer oyun öğelerini ezer ve aksiyon oyunlarının kralı olur. Aslında, bu serinin tutkulu bir hayranıysanız, genel olarak PUBG'yi ve özellikle de PUBG MOBILE'ı asla özlemeyeceksiniz. Bu durum hakkında yorum yapacak olursak, yayıncıları sadece yayın yaptıklarında övgüler çok iyiydi, eğilimi fark ettiklerinde çevikti ve oyunculara hızlı yanıt verdiler. Diğer oyun ürünleri bir sonraki yönü belirlemek için uzun zamana ihtiyaç duyduğunda Tencent, PUBG'nin potansiyelini hızla fark etti ve ona anlık mobil versiyonunu verdi.


Pubg Mobile Lite 0.24.0 Apk - oyun indir club


Oyun MODlu yani hileli değildir. Normal sürümdür. Şu anda, her iki sürüm de birbirlerinden bağımsız olarak çalışmaktadır ve etkileşimli sonuçlar yoktur. Bununla birlikte, oyun neredeyse aynıdır, bu nedenle aynı tutkuyu paylaşan iki oyuncu türünü farklılaştırıyor gibi görünüyor. İyi yatırım yapılmış bir ekipman sisteminin yanı sıra yüksek oyun becerilerine sahip profesyonel bir topluluk hedefliyorsanız, PUBG PC kesinlikle katılabileceğiniz bir yerdir. Sıradan oyuncular söz konusu olduğunda, PUBG MOBILE farklı bir yöne sahip, sadece basit eğlence saatlerine sahip olmak istiyor ancak bu oyun türüne tutkulu ve aynı zamanda dünyanın trendini de yakalamak istiyor. Genel olarak, iki farklı oyun versiyonuna sahip iki farklı nesne, yayıncıya olumlu etkiler getirir. Çok büyük satışlar elde ettiler ve şimdiye kadar büyümeye devam ediyor.


PUBG MOBILE Lite 0.24.0 apk hile Dowland


Yukarıda belirtildiği gibi, PUBG MOBILE, PUBG'nin akıllı telefonu için bir oyun sürümüdür. Öncelikle çok fazla profesyonel ihtiyacı olmayan sıradan oyunculara yönelik bir oyundur. Ancak, zayıf yönlerinden hiçbirini bulamayacaksınız, bu da oyunun bu sürümünü PC'nizdeki kardeşinizden daha zayıf hale getiriyor. Birincisi, oyun oynadığınız zaman grafik açısından çok iyi tanıtıldığını görecektir. Aynı türdeki ve hala aktif olan oyunlarla karşılaştırıldığında, hemen hemen tüm diğer ürünlerden her zaman üstündür. Üst düzey oyunlar pratik olarak bu seviyeye olabildiğince yakındır, ancak trendleri takip etmek ve biraz şöhret kullanmak olan üretme hedefi olan oyunlara gelince, bu asla mümkün olmayabilir. Oyundaki karakterler, karakterlerin gücünü göstermek için her zaman keskin bir şekilde gösterilir, karakterlerinize verdiğiniz ekipmanla birlikte son derece göz alıcı efektler yarattı. Genel olarak görseller açısından oyuncular bu oyunun mobil versiyonundan memnun kalacaklardır.


PUBG Mobile Lite 0.24.0 hile indir Android


Bu oyunu oyuncu gözünde her zaman çekici kılan bir diğer özelliği de her sezon çok dikkatli güncellenmesidir. Sadece bir aydır bu oyunu oynamayı bırakan ve geri döndüklerinde birçok değişiklik alan birkaç arkadaşım var. Piyasadaki "PUBG MOBILE" rakipleri, o yayıncı için etkileşimli bir hayran kitlesi çekebilmek için popüler özelliklerini kopyalamaya devam etmenin yollarını bulmaya devam ettiklerinde bu tamamen mantıklıdır. Rekabet etmenin en sağlıklı yolu, düzenli olarak yeni özellikler sunmaları ve bu rakipleri, ürünler büyüdükçe ve farklı bir ortam yarattıkça, oyuncuların seçebileceklerini beğenerek, ilgi alanlarına uygun şekilde, ürünlerini çekici hale getirmek için zihinlerini dönüştürmeye zorlamalarıdır. Farklı oyun modları her zaman hızlı bir şekilde güncellenir, yayıncı tarafından daha önce tanıtılan her sürüm farklı bir odağa sahip. Dahası, böylesine büyük bir yayıncının topluluk oluşturma tarzıyla, son derece çeşitli kanallar, oyunculara harika bir zaman yakalayabilmeleri için oyuna katılmak için en iyi bilgiyi hızlı bir şekilde sağlayacaktır.


PUBG Mobile Lite 0.24.0 adam görme hilesi


99 oyuncuyla yüzleşmeniz ve kazanmak istiyorsanız hayatta kalan son kişi olmanız gerektiğinde, savaş alanları oyunu oyunculara gerçekten tanıdık geliyor. Bu, önceki oyunların tüm sınırlamalarını ortadan kaldıran yeni bir çağ aksiyon oyununun yaratılmasıdır. Bu arada, rakiplerle yalnızca bir limitle uğraşmanız gerekecek. Örneğin, PvE maçlarında, rakip genellikle yavaşça artan bir güç seviyesine sahip olacaktır veya PvP maçları için maksimum on kişiyle sınırlı olacaktır. Büyük bir haritada 100 kişilik bir oyun, dünyadaki oyuncuları hemen çeken gerçekten yeni bir şey. Şu anda oyunun karakter sistemi dikkat çekici bir şekilde Tencent tarafından geliştirilmiştir. Her güncelleme farklı bir yeni karaktere sahip olacak, ancak aynı zamanda stilini gösteren kendi cazibelerini yaratmak için görünümlerini değiştiren görünümlere sahip olacaklar.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"PUK MOBİL LİTE"

Resul

1 yıl önce

Hic

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar