Conduct THIS – Train Action Para Hileli MOD APK indir [v3.8.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Conduct THIS – Train Action Para Hileli MOD APK indir [v3.8.5] 1 Conduct THIS – Train Action Para Hileli MOD APK indir [v3.8.5] 2 Conduct THIS – Train Action Para Hileli MOD APK indir [v3.8.5] 3 Conduct THIS – Train Action Para Hileli MOD APK indir [v3.8.5] 4 Conduct THIS – Train Action Para Hileli MOD APK indir [v3.8.5] 5 Conduct THIS – Train Action Para Hileli MOD APK indir [v3.8.5] 6

Conduct THIS – Train Action Para Hileli MOD APK [3.8.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çarpışmalardan kaçındığınızdan emin olarak raylarda hızla ilerleyen trenleri kontrol etmeniz gerekecek.


Conduct THIS – Train Action 3.8.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Conduct THIS – Train Action oyununda, çarpışmalardan kaçındığınızdan emin olarak raylarda hızla ilerleyen trenleri kontrol etmeniz gerekecek. Ayrıca trenlerin sorunsuz hareket etmesini sağlamak için yolları değiştirmeniz gerekecek.


Conduct THIS – Train Action v3.8.5 MOD APK


Conduct THIS – Train Action, güzel düşük poli 3B dünyalarda bir tren kondüktörü olmanın heyecanını yaşamanıza olanak tanır. Yarışma, yolcuları bir istasyondan diğerine güvenli ve verimli bir şekilde taşımayı amaçlıyor. Bunun için önce yolculardan biletleri almalı, ardından turnikelerde okutmalısınız.


Conduct THIS – Train Action Para Hilesi


Tüm yolcular kontrol edildikten sonra trene binebilir ve yolculuğunuza başlayabilirsiniz. Engellerden kaçınmalı, gerektiği kadar hızlanmalı ve yavaşlamalı ve tüm duraklarınızı zamanında yapmalısınız. Trenleri zamanında çalıştırmanız için size meydan okuyan, kademe tabanlı bir tren aksiyon oyunudur.


Conduct THIS – Train Action Altın Hilesi


Oyuna Başlat düğmesine basarak başlıyorsunuz ve ardından hareket etmeleri için trenlere ve anahtarlara dokunmalısınız. Yarışma, mümkün olduğu kadar çok treni birbirine çarpmadan hedeflerine ulaştırmayı amaçlıyor. Oyunda ilerledikçe, becerilerinizi test etmek için yeni seviyelerin ve zorlukların kilidini açacaksınız. Ancak trenlerinizi zamanında çalıştırırsanız, kısa sürede usta bir şef olacaksınız!


Conduct THIS – Train Action Tren Hilesi


Oyun, Fransız TGV'si gibi gerçek dünyada bulunan bir trenin kilidini açarak başlar. Yarışma, treni raydan çıkmadan veya çarpmadan bir istasyondan diğerine götürmeyi amaçlıyor. Oyuncular, trenin hızını ve frenlemesini kontrol etmek, rayları değiştirmek ve yön değiştirmek için akıllı telefonlarını kullanmalıdır.


Conduct THIS – Train Action Hile Apk 2023


Oyun gerçek zamanlı olarak oynanır, bu nedenle oyuncular çok hızlı gitmediklerinden emin olmalıdırlar, aksi takdirde raydan çıkma riskine girerler. Oyuncular ilerledikçe, engellerden ve kötü hava koşullarından kaçınmak gibi yeni trenlerin ve zorlukların kilidini açarlar. Amaç, treni güvenli bir şekilde ve mümkün olduğunca az gecikmeyle varış noktasına ulaştırmaktır. Oyuncular, trenlerini varış noktasına önce kimin ulaştırabileceğini görmek için birbirleriyle yarışabilir veya ortak bir hedefe ulaşmak için işbirliği yapabilirler.


Conduct THIS – Train Action Apk indir


Oyun, treninizi bir istasyondan diğerine kazasız götürmeyi amaçlıyor. Bununla birlikte, rota asla düz değildir ve treni varış noktasına güvenli bir şekilde götürmek için doğru hareket sırasını bulmak için beyin gücünüzü kullanmalısınız.


Conduct THIS – Train Action indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Combat Master Mobile FPS APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar