Survival City Zombie Royale Para Hileli MOD APK [v1.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Survival City Zombie Royale Para Hileli MOD APK [v1.8] 1 Survival City Zombie Royale Para Hileli MOD APK [v1.8] 2 Survival City Zombie Royale Para Hileli MOD APK [v1.8] 3 Survival City Zombie Royale Para Hileli MOD APK [v1.8] 4 Survival City Zombie Royale Para Hileli MOD APK [v1.8] 5

Survival City Zombie Royale Para Hileli MOD APK [1.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Dünya zombilerle dolu; hayatta kalmak için hemen bir ateşli silahla görevinize başlayın.


Survival City Zombie Royale 1.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Tanrı modu / God Mode
  3. Sınırsız mermi hilesi
  4. Yüksek Ateş Hızı
  5. Sınırsız El Bombası
  6. Sınırsız Medikit
  7. Sınırsız para hilesi
Oyun iki kez yüklendi, Modlu oyun yok ve modlu oyun, menülü olanı çalıştırın.
Android ve Emulator'da android 9'dan daha düşük sürümde çalışır.
Real Device android 10+ kullanın
Mumu Player Emulator Android 11'i kullanın.

Her yerde zombiler var ve dünyanın sonu yaklaşıyor. Sonsuz karanlığın ortasında tek aydınlanma noktasısın. Şu anda, her karar son derece önemlidir. Korkak olup kaçıp saklanmak mı yoksa zırhını kuşanıp bir kahraman gibi dövüşmek mi istiyorsun? Seçim tamamen size kalmış! Bu, zombi hayatta kalma oyunları türüne yeni bir yaklaşımdır: Oyunun adı Survival City Zombies Royale


Survival City Zombie Royale v1.8 MOD APK


Misafirperver olmayan bir ortamda hayatta kalmanın heyecanını ve dehşetini hissedin. Bu harika bir nişancı Survival City Zombie Royale. Bir zombi salgını sizi uyandırsa ne yapardınız? Herhangi bir iyi atış oyununda olduğu gibi, bir silah kapıp özgürce ateş ederek başlarsınız. 


Survival City Zombie Royale Para Hilesi


Zombilerin doyumsuz açlığının ve susuzluğunun odak noktası olacaksınız, bu yüzden kendinizi silahlandırarak ve hayatta kalmak için bir strateji geliştirerek karşılık vermeye hazırlanın. Survival City: Zombie Royale'in görsel stili sizi doğrudan aksiyonun içine taşıyor. Dünyadaki son gününüzü heba etmeyin; bunun yerine, kendinizi bir zombi olmaktan alıkoymaya çalışın.


Survival City Zombie Royale Mermi Hilesi


Kahraman, bu açmazdan bir çıkış yolu bulabilmek için tehlikeyi aşmak zorundasın. Survival City: Zombie Royale, zombilerle ilgili bir oyundan daha fazlasıdır; aynı zamanda avlanmayla ilgili bir oyun çünkü şehirden çıkış yolunu bulmak için ölümsüzler seni kovalarken hedefleri tamamlaman ve bulmacaları çözmek için zekanı kullanman gerekecek.


Survival City Zombie Royale Apk Hile


Kendinizi zombi oyununun saldırısına hazırlayın: Bu First-Person Shooter (FPS) oyununda bir zombi kıyametinin ortasında ayağa kalkıp hayatınız için savaşmalısınız. Bu oyun sizi koltuğunuzun kenarında tutacak.


Survival City Zombie Royale Apk indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Darts Club APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar