Doorman Story Para Hileli MOD APK [v1.11.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Doorman Story Para Hileli MOD APK [v1.11.3] 1 Doorman Story Para Hileli MOD APK [v1.11.3] 2 Doorman Story Para Hileli MOD APK [v1.11.3] 3 Doorman Story Para Hileli MOD APK [v1.11.3] 4 Doorman Story Para Hileli MOD APK [v1.11.3] 5 Doorman Story Para Hileli MOD APK [v1.11.3] 6

Doorman Story Para Hileli MOD APK [1.11.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yönetim becerilerinizi test etme ve bir otel imparatorluğu kurma şansınızdır


Doorman Story 1.11.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Altın hilesi
  2. Sınırsız Elmas hilesi
  3. Sınırsız Kaynaklar

* Yeteri kadar yokken bile kullanabilirsiniz.

Simülasyon oyunları, bazıları gerçekçi, bazıları pratikten daha eğlenceli olan farklı kategorilere ayrılmıştır. Neredeyse tüm simülasyon oyunları, oyunda çok fazla aktivite olmamasına rağmen oyuncuların pasif olarak gelir elde etmelerine izin veren iş adamı mekaniğini kullanır. Ve Doorman Story da bir simülasyon oyunu olduğunu ve yönetme ve kendilerine ait bir otel gelişmekte olan oyunculara yeni bir deneyim sunar. Oyun sadece yönetimi simüle etmekle kalmaz, aynı zamanda oyuncuların rahatlaması ve birçok çekici hediyeler kazanması için eğlence dolu birçok mini oyun ve etkinlik içerecektir.


Doorman Story v1.11.3 MOD APK


Doorman Story, oyunculara bir oteli yönetirken ve bir sonraki seviyeye taşırken en iyi duyguları, deneyimleri ve anları getirecek. Oyunun oynanışı, gelir elde etmek ve geliştirme için kullanmak için en iyi ölçüde otel ve misafirleriyle ilgilenen oyuncu etrafında dönecek. Oyunun başında oyuncular gece molalarına uygun yol kenarında bir otel ile başlayacaklar. Bununla birlikte, her müşterinin her zaman basit bir talebi olacaktır ve oyuncu bunları karşılarsa, bir bonus ödül olacaktır. Bazı müşteriler sadece istekte bulunmakla kalmayacak, aynı zamanda oyunculara otel yönetimi deneyimini ve becerilerini geliştirmeleri için ipuçları, şikayetler ve başka şeyler de verecektir.


Doorman Story Para Hile Apk


Otel yönetimi yolculuğu sonsuzdur, ancak oyun bir seviyelendirme mekanizmasına sahip olacak ve oyuncu için bir meydan okuma haline gelmek için sayısız küçük seviyeye ayrılacaktır. Her meydan okuma, oyuncuların kaç misafire hizmet etmesini, kaç isteği tamamlamasını ve daha birçok şeyi gerektirecektir. Oyuncular zorlukları tamamladığında, oyunun oyuncular için birçok cazip ödülü olacak ve bu ödüller otelin geliştirilmesinde kullanılacak. Oyun deneyimi sırasında, oyuncunun oteli her mücadelede aynı kalacak ve en küçük değişiklikler kalıcı olarak korunacaktır. Oradan, oyuncular otellerinin en küçük şeylerle bile her zorlukta büyüdüğünü görebilirler.


Doorman Story Altın Hile Apk


Her Tycoon oyununda, oyuncuların sayısız şeyi yükseltmelerine, böylece otelin kalitesini artırmalarına ve daha fazla müşteri çekmelerine olanak tanıyan çok yönlü bir yükseltme sistemi vardır. Yükseltme sistemi, misafirlerin otelde en iyi gece deneyimini yaşamalarına yardımcı olmak için oyuncuların oda sayısını, her odanın büyüklüğünü, mobilyaları, dekorasyonu, hizmetleri ve diğer birçok şeyi artırmasına olanak tanır. Yükseltme sistemi ayrıca geliri artıracak ve oyuncuların ilk seferden daha fazla gelir getireceği müşteri sayısını artıracaktır.


Doorman Story Elmas Hile Apk


Oyuncunun oteli, fast food, içecekler ve bölgedeki birçok market gibi diğer birçok çekici hizmeti inşa edebilir. Ne kadar çok hizmet inşa edilirse, müşteriler o kadar memnun olur ve taleplerinin sayısı artarak oyuncunun gelirini artırır. 


Doorman Story Hile Apk


Otel büyüdükçe, daha pahalı ve ünlü müşteriler onu ziyaret etmeye ve deneyimlemeye başlayacak ve hatta birçoğu en iyilerden biri olmayı teklif edecek. Bu nedenle, oyuncular otellerini yeni bir seviyeye çıkarmak ve iyileştirmek için sonsuz motivasyona sahip olacaklar. Ve bu oyun, oyuncular eğlence seviyesini artırmak için oyunu ilerledikçe daha ilginç şeylerin kilidini açacaktır.


Doorman Story İndir (MOD, Sınırsız Para / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Horse World Showjumping Premium APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar