FCM23 Soccer Club Management Para Hileli MOD APK [v1.2.6]

Puan: 4.00 (Oylar: 3)
FCM23 Soccer Club Management Para Hileli MOD APK [v1.2.6] 1 FCM23 Soccer Club Management Para Hileli MOD APK [v1.2.6] 2 FCM23 Soccer Club Management Para Hileli MOD APK [v1.2.6] 3 FCM23 Soccer Club Management Para Hileli MOD APK [v1.2.6] 4 FCM23 Soccer Club Management Para Hileli MOD APK [v1.2.6] 5

FCM23 Soccer Club Management Para Hileli MOD APK [1.2.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Futbol Kulübünün Direktörü olarak sıfırdan başlayın ve zirveye çıkın.


FCM23 Soccer Club Management 1.2.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Sınırsız Yönetici Puanı

FCM23, oyunculara derinlik dolu ve oynaması hızlı gerçekçi bir günlük kulüp yönetimi deneyimi sağlamak için gerçek futbol antrenörleri ve yöneticileri tarafından yazılmış ve geliştirilmiş bir Futbol Kulübü Yönetimi oyunudur. Oyunun amacı, oyunculara bir futbol kulübü yönettikleri hissini vermektir.


FCM23 Soccer Club Management v1.2.6 MOD APK


FCM23 Soccer Club Management, bir futbol kulübü direktörü olmanıza veya başkan rolünde bir kulübü kontrol etmenize ve yönetmenize izin veren tek oyundur. Bunları sadece bu oyunda yapabilirsiniz. Futbol endüstrisine, kulübünüzü sıfırdan kurarak veya kurulu bir pozisyonla bir pozisyon güvence altına alarak Futbol Direktörü olarak başlayabilirsiniz. 


FCM23 Soccer Club Management Para Hilesi


Kulüp felsefenizi ve vizyonunuzu oluştururken ve yönetim kuruluna ve taraftarlara başarı getirmeye çalışırken, kulübün finansmanı, sponsorlukları, personeli ve oyuncu alımı da dahil olmak üzere tüm unsurlarını yönetmekle görevlendirileceksiniz.


Football club management 23 android oyun club


Amacınız bir devralma başlatmak, kulübünüzü satın almak ve kulübün başkanı olmak olmalıdır, böylece itibarınızı arttırabilir ve itibar kazandıkça ve para kazandıkça daha önemli ve daha iyi görevlere ilerleyebilirsiniz. 


FCM23 Soccer Club Management Apk Dayı


FCM23, size kapsamlı bir kulüp yönetimi deneyimi ve gerçek günlük zorluklar sunan tek oyundur, aynı zamanda yıldırım hızında oyun oynamayı ve TV tarzı sunumu sürdürür.


FCM23 Soccer Club Management Apk Hile


Zorlu patronlarla ve spor medyasının zorlu talepleriyle başarılı bir şekilde başa çıkabilir misiniz? Beklentileri yüksek, yüksek maaşlı oyuncuların varlığına rağmen grup uyumunu korurken şampiyonluğu kazanabilecek bir takım kurabilecek misiniz? 


FCM23 Soccer Club Management Altın Hilesi


Saha dışında başarı elde edebilir ve kulübün büyümesi için nakit ve kar üretebilir misiniz? Başarıyı sağlamak için gerekli niteliklere sahip misiniz? FCM23'te sadece bir yöneticiden daha fazlası olabilirsiniz.


FCM23 Soccer Club Management Apk indir


FCM23 Futbol Kulübü Yönetimi sizi Direktör olmaya ve kulübünüzü finans, sponsorluklar, personel ve oyuncu alımına kadar tüm yönleri kapsayacak şekilde yönetmeye götürür. Futbol Kulübünün Direktörü olarak sıfırdan başlayın ve zirveye çıkın.


FCM23 Soccer Club Management Son Sürüm Apk


Geleceğin yıldızlarını geliştirmek için personel kiralayın ve oyuncuları kulübünüze kaydedin. Kendi kulübünüzü kurabilir veya diğer kulüpleri devralabilir ve gerçekçi bir günlük kulüp yönetimi deneyimi sunarak kulübe başarı ve şöhret getirebilirsiniz.


FCM23 Soccer Club Management indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Survival Defender APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"fcm23"

Serkan

1 yıl önce

oyun üçüncü sezondan sonra donuyor lütfen bir baksanız.

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar