WWE Champions 2021 Mega Hileli MOD APK [v0.511]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
WWE Champions 2021 Mega Hileli MOD APK [v0.511] 1 WWE Champions 2021 Mega Hileli MOD APK [v0.511] 2 WWE Champions 2021 Mega Hileli MOD APK [v0.511] 3 WWE Champions 2021 Mega Hileli MOD APK [v0.511] 4 WWE Champions 2021 Mega Hileli MOD APK [v0.511] 5 WWE Champions 2021 Mega Hileli MOD APK [v0.511] 6

WWE Champions 2021 Mega Hileli MOD APK [0.511] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Amerikan güreşlerini izliyorsanız, bu oyun sayesinde birebir yaşayabilirsiniz.


WWE Champions 2021 0.511 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MOD
  2. Tek Vuruş hilesi
  3. Ücretli satın alımlar ücretsiz oldu
  4. REKLAMSIZ

WWE Champions 2021 - Diamond 3D zamanının hayranıysanız, güzel bir çocukluk geçirmiş olmalısınız? Herkes için basit oyun. Oyun, gençlerden yaşlılara, öğrencilerden ofis çalışanlarına kadar pek çok kişinin ilgisini çekiyor… Bu tür bir tasarım daha sonra, birçok üretici birçok benzer oyun tasarladı, ancak diğer özellikler Candy Crush, Farm Heroes Saga, vb. Oyunun her aşamasında tamamlanması gereken, takip etmesi kolay görevler. Bu, oyuncunun zekasını önemli ölçüde uyarır. Aynı türde ancak farklı içerikli bir oyun arıyorsanız WWE Champions 2021 oyununu yükleyebilirsiniz. 


WWE Champions 2021 v0.511 MOD APK


Oyun içeriği ile ilgili olarak, bir güreşçi olarak oynayacak ve diğer zorlu rakiplerle karşılaşacaksınız. Ancak beceri ve beceri gerektiren bir dövüş oyunu değil. Düşmana isabet yaratabilmek için aynı türden 3 parçayı arka arkaya eşleştireceksiniz. Oyun oldukça basittir ancak oyuncudan dikkatli bir hesaplama gerektirir çünkü her kişi komboyu gerçekleştirebilir ve rakibi ile bitirebilir.


Champions 2021 hile apk


WWE Champions 2021 klasik oynanışı kuralsız dövüşlerle birleştiren tüm arcade bulmaca oyunlarının favorisi. Kullanıcının, üç veya daha fazla şeklin zincirlerini sıralamak için oyun alanındaki öğeleri hareket ettirmesi gerekir. Aynı zamanda, oyuncu, tepedeki iki dövüşçü arasında gelişen muhteşem bir düello gözlemleyebilecek. Her başarılı aksiyon oyuncusuna, seçilen sporcunun verdiği güçlü darbeler eşlik edecek. Ayrıca, başlamadan önce, Rock, John Cena ve diğer ünlü kişiler gibi dövüş sanatlarının birçok yıldızından oluşan ekibinizi toplamanız gerekir.


WWE Champions 2021 0.511 Para Hile Apk


Seviye ne kadar yüksek olursa, oynanışı sınıftan bize uzak olan zorlu rakiplerle o kadar çok karşılaşacaksınız, çok daha akıllı. Oyun modu hakkında, tek oyuncu moduna, takım dövüşüne ve Karıştırma moduna girebilirsiniz. Her dönüş farklı bir yaklaşım gerektirir. Örneğin, bekarlar için, rakibinize sadece çok dikkat etmeniz, rakibi yenmek için mümkün olduğunca çok kombo yapmanız gerekir. Ancak tek oyuncunun aksine, takımın oyunculardan diğerleriyle bağlantı kurmasını istemesi gerekir. Rakibinize saldırmanın yanı sıra, takım arkadaşlarınıza da dikkat etmelisiniz çünkü onlar onlara dikkat etmeli ve gerektiğinde onları kurtarmaya yardımcı olmalısınız çünkü takım bozulduğunda takımınız kesinlikle başarısız olacaktır. Her oyuncu kazanmak ister, bu yüzden stratejik düşünün ve daha yüksek bir sıraya tırmanmak için takımınızı son zafere getirin. Ve her hafta etkinlikler olduğu kadar yarışmalar da var, bu yüzden bu oyunda istediğiniz şeylerin çoğunu çevrimdışı olarak başarabilmek için bundan yararlanın.


WWE Champions 2021 Son Sürüm Apk indir


Oyun bilgilerinin yanında, güreş bölümünde geçmişte ünlülerin yüzünün günümüze kadar geldiği oyun yer almaktadır. Bahsetmediğimiz bir isim de oyunda görünen John Cena. Ona ek olarak, sevdiğin daha fazla güreşçi arayabilirsin. Güreş becerilerinizi geliştirmek için oradan onlara rehberlik etmesi için bir eğitmen kiralayabilirsiniz. Oyun yapılandırmaları için, oyun yalnızca 83 MB'ye sahip, ancak iyi tasarlanmış grafikler nedeniyle, bu oyunu çalıştırmak için kesinlikle minimum yapılandırma gerektiriyor. Mobil cihazınız normal oyunlar oynamıyorsa, Android yazılımını kullanarak bilgisayarınızda oynayabilirsiniz.


WWE Champions 2021 indir (MOD, Hasar Hilesi / Skill Hilesi)


Bir önceki android oyun Golf Battle Apk sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar