Anger of Stick 5 Para Hileli MOD APK [v1.1.78]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Anger of Stick 5 Para Hileli MOD APK [v1.1.78] 1 Anger of Stick 5 Para Hileli MOD APK [v1.1.78] 2 Anger of Stick 5 Para Hileli MOD APK [v1.1.78] 3 Anger of Stick 5 Para Hileli MOD APK [v1.1.78] 4 Anger of Stick 5 Para Hileli MOD APK [v1.1.78] 5 Anger of Stick 5 Para Hileli MOD APK [v1.1.78] 6

Anger of Stick 5 Para Hileli MOD APK [1.1.78] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çöp adamların amansız savaşına sizde katılın.


Anger of Stick 5 1.1.78 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi

Çöp Adam'ın şimdiye kadarki dövüş görüntüsü çok tanıdık. Bu tür bir karakter tasarımı, oyun oyuncuları için ikonik hale geldi. Dolayısıyla bu tarz bir tasarım kullanan oyunlar da oldukça fazla hayranın ilgisini çekiyor. Ayrıca bu karakterler de Zombie ile mücadelede yer alıyorsa gerçekten büyük ilgi yaratıyor. Anger of Stick 5, her iki çekici unsuru bir araya getiriyor, böylece 100 milyondan fazla indirildi.


Anger of Stick 5 v1.1.78 MOD APK


Anger Of Stick 5, insanların çalıştığı ve çok zenginlik yarattığı müreffeh bir dönemdir. Oyunun içeriği kalabalık ve zengin bir şehirde bulunuyor. Böyle bir bağlam sayesinde, suçlular da bu yerde gelişme fırsatına sahip oluyor. Böylesine büyük kaynaklarla, kendilerine büyük faydalar sağlamak için birçok korkunç çalışmayı araştırmaya yetiyorlar. Suçlunun son planı masum insanları kullanmak, onları zombiye dönüştürmek ve şehirde isyanlara neden olmaktır. Sosyal durum ne kadar çalkantılı olursa, suçlular o kadar çok gelir elde eder. Bu, kahraman ve arkadaşlarının barış için hareket ettikleri andır. Tüm sıradan insanları suç hareketinin planından kurtarmak için bu zorluğun üstesinden gelebilir misiniz?


Anger of Stick 5 1.1.78 Para Hile Apk


Oyuncular şehrin her yerinde bir kahraman ve macera oynayacaklar. Amacınız olabildiğince çok zombiyi öldürmek. Ayrıca, zombiye dönüşmüş sıradan insanlar için, bilim adamları tarafından çıkarılan ilaçlarla tasarruf etmek hala mümkün. Mümkün olduğunca çok sayıda düşmanı yok edin, çok sayıda insanı kurtarın ve ceza evine saldırın. Oyuncular, oyunun Stickman görüntülerini son derece iyi kullandığını görebilir. Hepsi 2D olarak tasarlanacak, böylece çok fazla engelle karşılaşmadan oyunları kolayca hareket ettirebilir ve oynayabilirsiniz. Bununla birlikte, benzersiz arazi tasarımı sayesinde hareket yönünüz de son derece çeşitlidir. Yolculuğunuza elbette ekranın sol tarafından başlayacak ve sağa doğru ilerlemeye devam edeceksiniz. 1 seviye sadece düzenlenen tüm zombileri öldürdüğünüzde biter.


Anger of Stick 5 APK Son Sürüm indir


Oyunda tasarlanan şeyler, silah kullanan düşmanlarla başa çıkmanız gerektiğinde son derece çeşitlidir. Karmaşık yapılara sahip binalarla tanışmanız gerekecek. Örneğin asansörler sizi başka bir dünyaya götürür. Genel olarak, bu dünyanın yapısını tam olarak anlaması çok zaman aldı. Her seviye sizi farklı şehirlere götürecek, böylece her zaman yenilik yapacak ve bir çekicilik duygusu yaratacaktır. Sıkılmadan oyun oynayarak saatler geçirebilirsiniz.


Anger of stick 5 para hilesi


Öncelikle oyuna girerken tek başına görevlerin üstesinden gelmeniz gerekebilir. Genellikle ilk seviye çok zor olmayacağından endişelenmeyin. Ancak, bu bir atlama taşı olacak, böylece oyunun nasıl çalıştığına alışabilirsiniz. Bu tür birkaç seviyeden sonra, oyun tarzınızı anlamaya başlayacaksınız. Bu zamanda, yeterli seviyeye sahip olduğunuzda, sizinle savaşmak için birkaç arkadaş daha çağırmanıza izin verilecek. Altı çeşit güvenilir arkadaş görebileceğiniz seçenekler. Ancak yalnızca üç kişi ve bir savaş taşıyabilirsiniz. Sadece savaşa katılanlar EXP alacak. Bir süre savaştıktan sonra kendilerini geliştirecekler ve güçlenecekler. Tüm takım arkadaşlarınızın aynı güce sahip olmasını istiyorsanız, oyun tarzınızı çeşitlendirin. Aksi takdirde, belirli bir dizilişe odaklanmalısınız.


Anger of stick 5 hile nasıl yapılır


Oyun sırasında farklı eşyalar kullanabilirsiniz. Mağazada görünmüyorlar. Onları sadece dövüş sırasında alabilirsin. Bazen bir helikopterle karşılaşırsınız. Bu, gücünüz için büyük bir destek kutusu. Helikopterlere zombiler saldıramaz, bu yüzden HP kaybetmezsiniz. Ayrıca bu uçakta otomatik silahlar da bulunuyor. Bazen bir robot alacaksın. Takımdaki bir oyuncu bunu dayanıklılığı ve ateş gücünü artırmak için kullanacaktır. Oyunda kadronun gücünü artırmak için keşfedebileceğiniz pek çok şey var. Bir kez toplandıktan ve elmasları mağazada kullanarak savaşı desteklemek için daha fazla yeni öğe satın alın.


Anger of Stick 5 İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Mobile Royale APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar