Moby Dick Mega Hileli MOD APK [v1.2.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Moby Dick Mega Hileli MOD APK [v1.2.0] 1 Moby Dick Mega Hileli MOD APK [v1.2.0] 2 Moby Dick Mega Hileli MOD APK [v1.2.0] 3 Moby Dick Mega Hileli MOD APK [v1.2.0] 4 Moby Dick Mega Hileli MOD APK [v1.2.0] 5 Moby Dick Mega Hileli MOD APK [v1.2.0] 6

Moby Dick Mega Hileli MOD APK [1.2.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Korkusuz bir balina avcısı olmaya hazır mısın?


Moby Dick 1.2.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Harita Hilesi.Kilidi Açılan Harita
  2. Yüksek Hasar Hilesi
Moby Dick, oyunculara gerilimden dramaya, neşe ve heyecana kadar benzersiz duygular veren bir oyundur. Açık denizde balık tutmayı seviyorsanız ve bu işi bir kez denemek istiyorsanız, bu tam bir fırsat olacaktır. Ancak bu oyuna geldiğinizde, hedeflediğiniz ölçek ve izleyici çok daha önemli: devasa okyanus balinaları. Harika bir balina avcısı ol! 


Moby Dick v1.2.0 MOD APK


Bu, hayati bir aksiyon türüne sahip olduğu belirlenen bir oyundur; bu türde oyundaki durumlar ve gelişmeler her zaman son derece yüksek drama ile el ele gitmelidir. Ve üretici sizin için özgürce ifade edebileceğiniz uçsuz bucaksız okyanus olan uçsuz bucaksız bir arena hazırladı. Geminin kaptanı olacaksın, onu her yere süreceksin, dünyadaki tüm balinalara gideceksin ve onlarla savaşacaksın. Balinaların sağlam bir doğal yapısı vardır, bu yüzden yere serilmeden önce onu yenmelisiniz.


Moby Dick Hasar Hilesi


Moby Dick oyunu oyuncuların eğlence ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için oyun benzersiz bir özellik hazırladı. Yani oyuncular oyunu çevrimdışı modda oynayabilirler. Bu özellik ile nerede olursanız olun, telefonunuzun internet bağlantısı olsun ya da olmasın, yine de herhangi bir endişe duymadan avınızı başlatabileceksiniz.


Moby Dick Hile Apk


Moby Dick, güçlü bir aksiyon türüne sahip bir oyun olmasına rağmen, oynanış tersine inşa edilmiştir. Üreticiler, oyununuzu ve denizcileri en iyi şekilde tanımlamak için kontrollerin en basit şekilde ayarlanması gerektiğine inanıyor. Yani oyundaki durumların teatral olduğunu hissedeceksiniz, ancak savaşma şekliniz basit.


Moby Dick Harita Hilesi


Bununla birlikte, zaten ayarlanmış son derece yüksek kaliteli grafikler. Karakterlerden, balıkçı teknelerinden balinalara ve yoğun savaş durumlarına kadar her şey çok gerçekçi bir şekilde yeniden yaratılıyor. Ve bunu yapabilmek için üreticinin oyunu, oyunculara en iyi deneyimi yaşatmak için yeterince iyi grafiklerle hazırlaması gerekiyordu.


Moby Dick Apk indir


Okyanusta balık tutmak tehlikeli bir iştir ve herkes buna cesaret edemez. Ancak Moby Dick söz konusu olduğunda, oyuncular normal bir deniz hayvanı yakalama işinden çok daha fazla tehlikeyle karşı karşıya kalacaklar. Balinaların şiddetli gücünü bulma, savaşma ve fethetme arayışıdır. Ateşli savaşlara başlayalım ve bu büyük balıkları fethedelim.


Moby Dick indir (MOD, Harita / Yüksek Hasar Hilesi)


Bir önceki android oyun Jetpack Hero Miami Crime APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar