Hovercraft Takedown Para Hileli MOD APK [v1.6.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Hovercraft Takedown Para Hileli MOD APK [v1.6.3] 1 Hovercraft Takedown Para Hileli MOD APK [v1.6.3] 2 Hovercraft Takedown Para Hileli MOD APK [v1.6.3] 3 Hovercraft Takedown Para Hileli MOD APK [v1.6.3] 4 Hovercraft Takedown Para Hileli MOD APK [v1.6.3] 5 Hovercraft Takedown Para Hileli MOD APK [v1.6.3] 6

Hovercraft Takedown Para Hileli MOD APK [1.6.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hovercraft Firarda - Kendi hovercraft'ınızı yaratın ve onu benzersiz yapın, düşmanı ezin ve ne kadar ileri gidebileceğinizi görün.


Hovercraft Takedown 1.6.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Önbelleği / verileri / doğru şekilde ayarlayın (dosyaları değiştirme talebi varsa - onaylayın,
Birkaç yıl önce, benzersiz, sevimli grafikleri ve oynanışı ile tanınan bir oyun başlığına “Crossy Road” deniyordu. O kadar sıcak karşılandı ki, okulumdaki hemen hemen her öğrencinin telefonunda, hatta öğretmenlerde bile vardı. Ama elbette, dünyanın hızlı gelişimi nedeniyle hiçbir şey sonsuza kadar ilginç kalmıyor. 2019'da bir oyun geliştiricisi High Score Hero, "Crossy Road" ile aynı tasarım konusuna sahip en büyüleyici ve merak uyandıran yarış oyunlarından birini yayınladı, ancak çeşitli beklenmedik içerikler içeriyor. “ Hovercraft Takedown ”, ayrıntılı olarak rengarenk tasarlanmış bir savaş yarışı aksiyon oyunudur. “ Smashy Road: Wanted ” ve “ Reckless Getaway 2 ” yi denedim , her birinin kendine has oynanış tarzı var ve hepsi de süper oynamaya değer ama seçmem gerekirse bu “Hovercraft: Takedown” olacak çünkü göze çarpıyor.


Hovercraft Takedown v1.6.3 MOD APK


"Hovercraft Takedown", çevrimiçi bazı resimlerde görebileceğiniz gibi, blok grafiklere ve blok arabalara sahip bir yarış oyunu değildir. Bu oyunun temel amacı, olabildiğince uzağa gitmek ve en yüksek puanı elde etmek için birden fazla engeli yok etmektir. Bunu yapmak için gereksinimler, bazı kontrol becerilerine sahip en güçlü ve en hızlı arabayı kullanmaktır. Oyunu ilk açtığınızda, oyuna başlamadan önce hızlı bir eğitim gösterilecektir. Tüm talimatlar ekranda toplanmıştır, bu nedenle bazı oyunlarda olduğu gibi çok fazla bilgi arasında gezinmeniz gerekmez. Öğrenmek pratik gerektirdiğinden, ilk oyununuza başlayacak ve eğitimden sonra “Hovercraft: Takedown” hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz. “Hovercraft: Takedown”, oyunculara en rahatlatıcı zamanı verecek, herhangi bir komplikasyon içermeyen basit bir oyundur.


Hovercraft Takedown Para Hilesi


Daha önce “Smashy Road: Wanted” veya “Reckless Getaway 2” oynadıysanız, aynı oyun konseptini “Hovercraft: Takedown”da da bulacaksınız. Oyunda oyuncuların görevi, mümkün olduğu kadar çok engeli yıkmak, bonuslar kazanmak, güçlendiriciler kullanmak, bazı güçlü patronları yenmek ve en iyi puanı elde etmektir. Yok ettiğiniz engellerin sayısı ekranın sağ üst köşesinde puanın altında gösterilecektir. Hovercraft sayısı arttıkça yok edilen her bir uçan taşıt için aldığınız puan da artar. Yok edilen her arabadan sonra, oyuncular düşen engellerin sayısına bağlı olarak bir dizi puan toplayabilirler. Örneğin, yere serdiğiniz 80. araba size 880 puan kazandıracak. Üstelik ne kadar ileri giderseniz o kadar yüksek puan alırsınız. Ve ne kadar uzun kalırsan, o kadar hızlı gideceksin ve daha fazla engel olacak.


Hovercraft Takedown Araba Hilesi


Bir araba bozulduğunda parçaları düşer ve size doğru gelir. Arabanın bir parçası tarafından vurulmak, puanınızı kaybetmez veya size hemen bir oyun verir, ancak sadece can barınızı etkiler. Bu özellik çok kullanışlı çünkü oyun ancak sisteminiz hasar gördüğünde bitiyor.Hovercraft'ınızın korunması gereken üç ana parçası vardır: güç çekirdeği, iticiler ve silahlar. Bunlardan herhangi birini kaybetmek şüphesiz sizi yoldan çıkaracaktır. Oynarken, oyunculara bazı küçük talimatlar da verilecek. Örneğin, kaybolan her silah, öfkenizi artırır ve her alt etme işleminizde size daha fazla çarpan kazandırır. Silahınız bittiyse, düşmanı son çare olarak çarpabilirsiniz.


Hovercraft firarda apk


Engelleri aşamazlarsa oyuncuların arabaları yavaş yavaş bozulacaktır. Oyuncuların en iyi arabalarını geliştirmeleri, yükseltmelerle daha güçlü ve daha hızlı inşa etmeleri önerilir. Her turdan önce kalkan, hasar artırma, buharlaştırma ve madeni para mıknatısı gibi bir güçlendirme seçebilirsiniz. Her güçlendirmenin dört seviyesi vardır.Yeterince şanslıysanız, oyun size oyunun başlarında yükseltme puanları verecektir. “Hovercraft: Takedown” sınırsız parayı desteklese de, çeşitli güzel hovercraft'lar ve kilidini açmanızı bekleyen güçlü silahlar olduğu için puanları sonraya saklamayı düşünebilirsiniz.Her arabanın yükseltilecek dört özelliği vardır: dayanıklılık, bir vuruştan sonra hasarsız kalma yeteneğidir, kullanım, iyi kontrol etme yeteneğidir, silah hasarı, silahınızın atış başına ne kadar güçlü olduğunu ve silah menzili, silahınızın ne kadar uzağa ve genişliğe ateş edebileceğidir. . Her birinin yükseltilecek altı seviyesi vardır, seviye ne kadar yüksek olursa, arabanız o kadar güçlü olur.


Hovercraft Takedown Apk Hile


Örneğin, makineli tüfek, düz lazer hedefleme ile sabit ve güvenilir yüksek hızlı mermilere sahiptir, yüksek atış hızına ve menzile sahiptir, ancak hasar düşüktür. Yükseltmeden sonra makineli tüfek, daha güçlü özelliklere sahip bir izleme makineli tüfek haline geliyor. Kart paketleri, oyun oynamanızdan sonra mevcuttur ve her biri şunları içerir: jetonlar, yükseltmeler, planlar - hovercraft satın almak için kullanılır, silahlar - çeşitli silah türleriyle düşmanları alt etmek, güçlendirmeler - oyunda kullanılan sarf malzemeleri, silah çeşitleri - ek silah görselleri , hovercraft çeşitleri – ek hovercraft görselleri. Mini, dolu ve nadir kart paketleri jetonla satın alınabilir. Paranızı boşa harcamak istemiyorsanız, süre dolduktan sonra ücretsiz kart paketlerini kullanmak için bekleyebilirsiniz.


Hovercraft Takedown Apk indir


Oyuncular, oyun içi arabaların kilidini açmanın ve toplamanın yanı sıra, hayal güçlerini kullanma ve kendi arabalarını yaratma seçeneğine sahiptir. Ancak, Hovercraft: Takedown'da hala acemiyseniz, önce varsayılan arabalara bağlı kalmak ve onları birkaç kez denemek isteyebilirsiniz. Eşsiz fikirlerinizle kendi savaş arabalarınızı özelleştirebilirsiniz. Gazete okurken gözünüze bir jet çarparsa, onu oyunda oluşturun. Belki de yeni Tesla otomobil sürümü benzersiz tasarımıyla sizi şaşırtıyor, sadece inşa edin. Hatta bir ev, bir ağaç, aklınıza gelebilecek her türlü şekli yaratabilirsiniz.


Hovercraft Takedown Son Sürüm Apk


Seçebileceğiniz her blok için çeşitli renkler vardır. Ayrıca, her hovercraft bir güç çekirdeği, iki silah ve eklemeniz için altı itici ile birlikte gelir. Dekorasyonu bitirdikten sonra, hovercraft'ınız için bir isim bulabilirsin, ne istersen - komik, baş belası vb. olabilir. Her şeyden önce, bir hovercraft inşa ederken, doğru yöne baktığından emin olun. Değilse, bir arabanın kaputunu arkasına, arkasını da öne geçiriyorsunuz. Doğru yöne baktığından emin olmak için arabanın altındaki oku kontrol edebilirsiniz. İkinci olarak, inşa edeceğiniz şeyin mükemmel bir şekilde dengelendiğinden emin olun. Sağ tarafa bir tane ekleyemezsiniz ama sol tarafa ekleyemezsiniz, bir hovercraft böyle çalışmaz. Üçüncüsü, bir veya iki blok kaybedebilirsiniz, belki de yolda diğer araçlar size çarpacağı için daha da fazlasını kaybedebilirsiniz. Hovercraft'ınızı, bazı bloklar eksik olsa bile, araba hala dengeli olacak şekilde inşa edin.


Hovercraft Takedown Altın Hilesi


Rekabetçi bir oyun olduğunda tek başına oynamak çok sıkıcı. Hovercrafters, aynı wi-fi ağı üzerinden arkadaş arayabilir ve tüm oyuncular en son sürümde olmalıdır. Hayatta kalma modunda, hovercraft'lar yok edildiğinde fazla mesaiyi yeniden oluşturur ve her iki oyuncu da aynı anda düşerse oyun sona erer. Arkadaşlarınızla etkili bir şekilde çalışın ve en iyi puanı kazanın. Oyuncuların endişelenmeden özgürce harcama yapmaları için sınırsız para özelliğini desteklemektedir. Artık zamanlayıcıyı beklemenize gerek yok çünkü istediğiniz kadar kart paketi satın alabilirsiniz. Her bir hovercraft'ın kilidini açın, favorinizi seçin ve en yüksek skor için oynayın.


Hovercraft Takedown indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Survival Island EVO PRO APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar