Pull the Pin Para Hileli MOD APK [v0.106.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Pull the Pin Para Hileli MOD APK [v0.106.1] 1 Pull the Pin Para Hileli MOD APK [v0.106.1] 2 Pull the Pin Para Hileli MOD APK [v0.106.1] 3 Pull the Pin Para Hileli MOD APK [v0.106.1] 4 Pull the Pin Para Hileli MOD APK [v0.106.1] 5 Pull the Pin Para Hileli MOD APK [v0.106.1] 6

Pull the Pin Para Hileli MOD APK [0.106.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çeşitli karmaşık fizik bulmacalarını çözmek ve beyninizi sağlıklı tutmak için bu oyunu deneyin. Ayrıca arkadaşlarınızla da yarışabilirsiniz.


Pull the Pin 0.106.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Popcore Games tarafından geliştirilen Pull the Pin, işe gidip gelirken veya evde sıkıldığınızda beyninizi meşgul edecek bir dizi iyi tasarlanmış seviye içeren, APK Android için yenilikçi bir bulmaca fizik oyunudur. Oyunun amacı, seviyenin en üstünden en alta kadar topları almak ve potta olabildiğince çok kurtarmaktır!


Pull the Pin v0.106.1 MOD APK


Seviyeler oldukça basit başlıyor, ancak zaman geçtikçe çok daha zorlaşıyor. Pimleri bir veya iki kez çekmekten sonra her türlü hileyle uğraşmaya başlamanız gerekir. Yolunuzda renk gereksinimleri, bombalar ve hatta devasa engeller var. Pull the Pin oyununda ustalaşmak için gerekenlere sahip misiniz?


Pull the Pin Para Hilesi


Pimi öne doğru çekin, ancak kolay değil. Oyun, ilerledikçe size mekaniği öğretmek için iyi bir iş çıkarıyor. Tek yapmanız gereken parmağınızı kaydırmak ve pimi çekmek. Happy Glass ve diğerleri gibi birçok başka Android bulmaca oyunu size hatırlatılabilir ve türün büyük bir hayranıysanız Pull the Pin sizi hayal kırıklığına uğratmaz. Bu zeka oyunu, sıkıldığınızda veya trende vakit öldürdüğünüzde sizi bağımlı kılmak için tasarlandı. Endişelenmeyin - takılırsanız bir ipucu işlevi vardır ve gerçekten sıkışırsanız her zaman arkadaşlarınızdan yardım isteyebilirsiniz.


Pull the Pin Altın Hilesi


Her seviye karmaşık bir bulmacadır. Bu, jetonları düşürdüğünüz veya suyu bulmacanın bir ucundan diğerine yönlendirmeye çalıştığınız bir atari oyunu gibi. Bu durumda, Pull the Pimi çok sayıda farklı top içerir. Bazen sonuna kadar mümkün olduğunca çok top almanız gerekir, ancak bazen diğer renkli toplarla etkileşime girdiğinden ve büyük bir bomba tarafından patlatılmadığından emin olmanız gerekir. Pull the Pini ile ilgili en iyi şeylerden biri, çok sayıda seviyedir. Tüm harika Android bulmaca oyunları gibi, eğlencenin hiç bitmesini istemezsiniz. Seviyeler başlangıçta basit olsa da ve her dakika 2-3'ü tamamlayabilirsiniz, ancak oyun giderek zorlaşıyor. 400. seviyeye ulaştığınızda, başlangıçta olduğundan çok daha zor. Bazı reklamlar var, ancak indirilmesi kolay bir APK Modu ile kaybolacaklar!


Pull the Pin Apk Hile


Merak etme. Pimi Çekin, özellikle bölümlerde takılmaya başlarsanız oldukça bağışlayıcıdır. İpuçları satın almak için oynarken kazandığınız paraları kullanabilirsiniz. Daha fazla top toplayarak daha fazla jeton kazanırsınız, bu nedenle her seviyeyi elinizden gelenin en iyisini yaptığınızdan emin olun. Bu ipuçları, önce hangi pinleri çekmeniz ve bölümü hangi sırayla tamamlamanız gerektiği konusunda size büyük bir ipucu veriyor. Gerçekten sıkışırsanız, yardım hemen orada! Bir ipucu aldığınız için kendinizi çok kötü hissetmeyin, bazen bu zor seviyeleri anlamak için birine ihtiyacınız olur.


Pull the Pin Apk Dayı


Pull the Pin ve buna benzer diğer Android oyunlarıyla ilgili en iyi şeylerden biri, bu eğlenceli küçük zaman öldürücülerin aynı zamanda beyninizi keskin tutmak için harika olmasıdır. Telefonunuzda bulmaca oyunları oynamanın beyninizi aktif ve sağlıklı tutmanın iyi bir yolu olduğunu gösteren birçok araştırma yapılmıştır. Zor bulmacaları çözmek, çok fazla düşünce ve zaman gerektirir ve yalnızca video izlemek veya müzik dinlemek yerine odaklanmanızı sağlar. Meydan okuma tam orada ve bekliyor, fizik bulmacalarını kendi başınıza yenmek için gerekenlere sahip misiniz?


Pull the Pin Apk indir


Pull the Pini gerçekten zekice tasarlanmış bir seviye tasarımı var. Geliştiriciler, Popcore Games, gerçekten zorlu mekaniklerle basit bir oyun tasarlama sanatında ustalaştı. Ayrıca yeni seviyelerin eklendiği düzenli güncellemeler de vardır (hepsini tamamlamayı başarırsanız!) ve oyunun sorunsuz çalışmasını sağlamak için genellikle hata düzeltmeleri ve diğer güncellemeleri eklerler.


Pull the Pin indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Survival Island 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar