True Fear Forsaken Souls 2 Full Hileli MOD APK [v2.2.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
True Fear Forsaken Souls 2 Full Hileli MOD APK [v2.2.1] 1 True Fear Forsaken Souls 2 Full Hileli MOD APK [v2.2.1] 2 True Fear Forsaken Souls 2 Full Hileli MOD APK [v2.2.1] 3 True Fear Forsaken Souls 2 Full Hileli MOD APK [v2.2.1] 4 True Fear Forsaken Souls 2 Full Hileli MOD APK [v2.2.1] 5

True Fear Forsaken Souls 2 Full Hileli MOD APK [2.2.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların kaçmaya ve korkunç gizemleri çözmeye çalıştığı bir korku macerası. İpuçlarını bulmak için tehlikelerle yüzleşin, daha fazla bulmacanın kilidini açmak için toplayın.


True Fear Forsaken Souls 2 2.2.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full. Oyunun paralı bölümleri ücretsiz hale getirildi. Kilitler açık

Oyuncuların zorlu görevler alacağı tehlikeli bir macera başlamak üzere. True Fear Forsaken Souls 2'de oyuncuların buradan kalan eski ipuçlarını garip bir yere kadar takip etmesi gerekiyor. Burada, birinin onu beklediğini gördü mü, iyi bir insan mı yoksa ona suikast yapmaya çalışan biri mi? İpuçlarını ararken, oyuncu etrafta gizlenen gerçek bir tehlike olduğunu fark eder. Holly'ye dönüşerek ürkütücü gerçeği bulmak için maceraya başlayın. Daha fazla beyin hack sorusunun kilidini açın ve hayatta kalmanın yolunu bulun.


True Fear Forsaken Souls 2 v2.2.1 MOD APK


True Fear Forsaken Souls 2, gizemli oynanışa sahip en iyi korku oyunlarından biri olarak kabul edilir. Bu oyuna geldiğinizde, gizemlerle dolu ve devasa yepyeni bir dünyaya girmiş gibisiniz. Sadece bu da değil, etraftaki nesnelerin hissi ve ürkütücü sesler size korkunun ne olduğunu gösterecek. Zorlu görevleri tamamlayabilmek için oyuncuların dünyayı başarılı bir şekilde keşfetmeleri ve sırayla gizemleri aramaları gerekiyor.


True Fear Forsaken Souls 2 Para Hilesi


Atmosfer gittikçe ürkütücü bir hal alıyor ve soruları hemen çözmenin bir yolunu bulmanız gerekiyor. Ölen annesinin, intiharın veya suikastın gizemini bulmak için birçok zorluğun üstesinden mi geliyorsunuz? Her şey hala bir gizem. Maceralarını kolaylaştırmak için oyuncuların sağlanan haritayı kullanmaları gerekir. Size izlemeniz gereken bir sonraki yolu gösterecek ve oradan yolculuğunuzun hiç bu kadar kolay olmadığını göreceksiniz.


True Fear Forsaken Souls 2 Silah Hilesi


True Fear Forsaken Souls 2'deki tehlikeli zorlukların üstesinden geleceğinizden emin misiniz? Bu sadece eğlenmek veya arkadaşlarla sosyalleşmek için sıradan bir gezi değil. Ama bu, eski evden izini alıp yeni adrese kadar takip ettiğinizde, o kadar uzun süre gizli gerçekleri bulmak için bir yolculuk olacak. Ve sonra, uzun zaman önce tanıştığınız bir kızın sizi beklediğini fark ediyorsunuz. Annesinin ölümünde parmağı var mıydı? Yukarıdakilerin tümü sizi aynı sonuca götürür - 40'a kadar zorlu bulmacayı tamamlayın.


True Fear Forsaken Souls 2 Hile Apk


Böyle güvensiz bir yolculukta, 10 dakikalık karmaşık ara sahneler göreceksiniz. Bu sadece bir film klibi mi yoksa içinde aklınıza gelmeyen bir şey mi var? Şüphelendiğiniz şeyleri not alın, en küçük şeyleri bile. Bu maceraya eşlik ettiğiniz defteri doldurun. Ve oradan, kendinizi True Fear 2'nin korku avına gerçekten kaptırabileceksiniz.


True Fear Forsaken Souls 2 Apk indir


Sadece yeni oyunda daha önce verilen klipler değil, sizi bitiş çizgisine götürebilecek ipucu. Gizem bundan çok daha fazlasıdır; klipten alınan ipuçlarına ek olarak, figürinlerin izini sürerken çok daha fazlasını görebilirsiniz. Yaklaşık 14 heykelle, sizi bayıltabilecek kadar korkunç gerçekler içeriyorlar. Bulduğunuz her şeyin sizi etkinliğin sonuna götürecek ortak bir yanı var.


True Fear Forsaken Souls 2 Apk Dayı


Düşünüyor olmalısın; ödül alırsanız oyun daha ilginç olacak. Tabii ki, aynı zamanda True Fear 2'nin görevlerinin ayrılmaz bir parçası. Oyuncular, gizemin cevabı veya kötülüğü yenmenize yardımcı olacak araçlar olsun, yaklaşık 30 farklı ödül alacaklar. Hepsi, görevleri tamamlarsanız sizi çabucak ödüllendirecek benzersiz başarılardır.


True Fear Forsaken Souls 2 indir (MOD, Full - Tam Sürüm / Unlocked)


Bir önceki android oyun Car Driving Online APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar