Car Eats Car 3D Araba Hileli MOD APK [v1.0.767]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Car Eats Car 3D Araba Hileli MOD APK [v1.0.767] 1 Car Eats Car 3D Araba Hileli MOD APK [v1.0.767] 2 Car Eats Car 3D Araba Hileli MOD APK [v1.0.767] 3 Car Eats Car 3D Araba Hileli MOD APK [v1.0.767] 4

Car Eats Car 3D Araba Hileli MOD APK [1.0.767] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Zırhınızı artırarak görevleri tamamlayın ve diğer oyuncularla beslenin.


Car Eats Car 3D 1.0.767 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretsiz Alışveriş
  2. Araba Hilesi
  3. Para Hilesi

Car Eats Car 3D, SMOKOKO LTD stüdyosundan bir dizi heyecan verici yarışın devamıdır. Adından da tahmin edebileceğiniz gibi oyun artık üç boyutlu moda sahip. Oyunun geri kalanı yaklaşık olarak aynı kaldı. Oyuncular engebeli arazide bitiş çizgisine gitmek zorunda kalacaklar ve oraya minimum kayıp ve hasarla ulaşmaları gerekecek. Tabii ki, sadece sona değil, aynı zamanda yol boyunca hapsedilen özgür arkadaşlara da ulaşmanız gerekiyor. Bunu yapmak için, düzgün bir şekilde hız kazanmanız ve yolundaki her şeyi ezmeniz gerekir.


Car Eats Car 3D v1.0.767 MOD APK


Car Eats Car 3D, ana görev basittir tüm polisleri yok edin, bir sonraki konuma geçin ve gezegene saldıran uzaylılara hasar verin. Bundan sonra, garajda yeni bir arabaya erişim açılacaktır. Her birini geliştirin, çünkü bu kristaller ve birkaç tane gerektirecektir, bu yüzden yol boyunca mümkün olduğunca çok sayıda kırmızı çakıl taşı toplayın. 


Car Eats Car 3D Para Hilesi


Polis, seviye boyunca oyuncuyu acımasızca kovalayacak. Yavaştırlar, bu nedenle pompalama hızıyla ayrılmak çok daha kolay olacaktır. Ancak, kendinizi şımartmayın. Önünüzde geçmenizi engelleyen engeller olacak, bazen bunlar başka arabalar, Sadece onları yutun, böylece sadece engeli yoldan kaldırmakla kalmayacak, aynı zamanda değerli malzemeler de alacaksınız.


Car Eats Car 3D Araba Hilesi


Car Eats Car 3D – Race Survive'da 16 araba var. Çoğu, belirli görevleri, zindanları tamamlamak, patronu yenmek veya arenada kullanılabilir hale gelir. Bazıları yalnızca gerçek parayla kullanılabilir. Her durumda, aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var, en sevdiğiniz kahraman kim olacak? Devasa bir elektrikli testere ile silahlanmış bir çılgın mı olacak? Belki dev topuyla bir tank minare? Favorinizi seçmek için hepsini açın. Beatley, Gator ve diğer efsanevi arabalar seçim için mevcut olacak. Bunları kullanmak için birkaç seviyeden geçmeniz yeterlidir.


Car Eats Car 3D Altın Hilesi


Arabanın seviyedeki ana göstergeleri Turbo ve Savunma ölçekleridir. Koruma aracın ömrü, turbo ise hızlanma miktarıdır. Oyuncular, tüm bu parametreleri garajda yükseltebilirler. Genel olarak, pompalama için dört parametre mevcuttur: zırh, turbo, hız ve hasar. 


Car Eats Car 3D Elmas Hilesi


Ek olarak, araca bireysel iyileştirmeler yapın - gadget'lar. Bu grup Roketatar, Mıknatıs, Dondur, Yenileyici ve gizemli bir EMF cihazını içerir. Ayrıca evcil hayvanınızla güçlenebilirsiniz. Bunlardan biri - Bombastic - oyuna günlük girişe bağlı olarak oyunun beşinci gününde verilir. Genel olarak, onları gerçek parayla satın almak mümkündür.


Car Eats Car 3D Apk Hile


Temel fark, geliştiricilerin bu projede ilk kez uyguladığı üç boyutlu grafiklerdir. Ayrıca oyun sırasında eğlenceli ve hareketli müzikler bulacaksınız. Yeterli oyun paranız olmasa bile araba almanızı sağlayan Car Eats Car 3D – Race Survive mod APK'sini indirmenizi öneririz. Modun çalışması için İnternet'i açın ve Google Play Hizmetleri'ne giriş yapın.


Car Eats Car 3D android oyun club


Car Eats Car 3D – Race Survive, oyuncuların uzun ve zorlu bir yolculuğa çıkmaları gereken eğlenceli bir arcade oyunudur. Canlı bir araba sürün ve yolunuzdaki tüm engelleri aşarak ve sizi bir kenara bırakmak isteyen aynı animasyonlu arabalarla savaşarak sürekli ilerleyin. 


Car Eats Car 3D Apk indir


Ana hedef, efendinize ulaşmak ve bir sonraki seviyenin geçişi sırasında ölmemektir. Oyun oldukça monoton, ama aynı zamanda ilginç. Hızlandırın, engellerin üzerinden atlayın ve düşmanlarla karşılaşmaktan kaçının. Tüm yolculuklar sırasında, arabanızı geliştirebileceğiniz kristalleri toplamayı unutmayın.


Car Eats Car 3D Apk Dayı


Car Eats Car 3D – Race Survive, mükemmel bir hayatta kalma yarışıdır. Zırhınızı artırarak görevleri tamamlayın ve diğer oyuncularla beslenin.


Car Eats Car 3D indir (MOD, Araba Hilesi)


Bir önceki android oyun Bunker 22 Zombie Survival APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar