Bunker 22 Zombie Survival Para Hileli MOD APK [v2.8.35]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Bunker 22 Zombie Survival Para Hileli MOD APK [v2.8.35] 1 Bunker 22 Zombie Survival Para Hileli MOD APK [v2.8.35] 2 Bunker 22 Zombie Survival Para Hileli MOD APK [v2.8.35] 3 Bunker 22 Zombie Survival Para Hileli MOD APK [v2.8.35] 4 Bunker 22 Zombie Survival Para Hileli MOD APK [v2.8.35] 5 Bunker 22 Zombie Survival Para Hileli MOD APK [v2.8.35] 6

Bunker 22 Zombie Survival Para Hileli MOD APK [2.8.35] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Gözlerden uzak bir evde kalmış bir genetikçisiniz.


Bunker 22 Zombie Survival 2.8.35 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Bunker 22 takipçi deneyiminin kıyamet sonrası atmosferi nefesinizi kesecek. Gözlerden uzak bir kütük evinde kalmış bir genetikçisiniz. Bildiğiniz ve sevdiğiniz dünya, ters giden çok gizli bir deney nedeniyle et yiyen bir zombi sürüsüne dönüştü ve insanlık yok olmanın eşiğinde. 


Bunker 22 Zombie Survival v2.8.35 MOD APK


Bunker 22 Zombie Survival Hobo World'den kurtulanları kurtarmanın tek yolu: Tek sığınak, gizli bir tesiste tedavi bulmaktır. En zorlu canavarlar sizi beklediği için hazırlıklı olun. Zor, karmaşık biyolojik tehlike son zombi hayatta kalma oyunlarında, bulmacaları çözmeli, bir şeyler aramalı, kaynakları yönetmeli ve küresel bir salgını önlemek için gereken her şeyi yapmalısınız. 


Bunker 22 Zombie Survival Para Hilesi


Sürgünde hayatta kalma şehir ölümü, heyecan verici bir yolculuğa, büyüleyici bir komploya ve ölümcül tuzaklara sahip bir zombi oyunudur. Korkularınızla yüz yüze gelmek için zihinsel dayanıklılığı geliştirdiniz mi? 2033 yılında geçen küresel çorak arazide hayatta kalma oyununda daha önce hiç test edilmediğin kadar test edileceksin.


Bunker 22 Zombie Survival Altın Hilesi


State of Survival ve Zombies, Take My Pocket! gibi oyunları seviyorsanız oyunumuzu beğeneceksiniz. Hayatta kalma oyunları nükleer bir yıkım ortamında geçiyor. Bu atomik sığınağa dönüşen takipçi macerasında hayatta kalmak için serpinti oyunları türüne özgü karmaşık yeteneklerde ustalaşmanız gerekecek. 


Bunker 22 Zombie Survival Apk Hile


Zor rotaları, rakipleri ve tehlikeli durumları tercih ediyorsanız Metro 2033'ü çevrimdışı oynamanın keyfine varacaksınız. Kıyamet sonrası dünyada ihtiyacınız olan her şey var. Kıyamet sonrası bir hayatta kalma simülatörü, ancak şehrin son sığınağını ararken garip bir iz sürücü macerası gibi görünüyor. 


Bunker 22 Zombie Survival Apk indir


Mutant bitkilerle dolu kıyamet sonrası çorak araziler, nükleer kıyamet barınağı yapım oyunlarıyla estetik ve mekanik paralellikler paylaşıyor. Hikaye anlatımı, aksiyon çekimi ve hayatta kalma korkusunu bir araya getiren bir oyun yarattık. Kahramanın istila edilmiş bir metropolde son sığınağı savunması gereken oyunlardan hoşlanan herkes heyecanlanacak.


Bunker 22 Zombie Survival indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Forklift Driving Ultimate APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar