Kanatlı Uçuş - Wingsuit Flying Para Hileli MOD APK [v1.0.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Kanatlı Uçuş - Wingsuit Flying Para Hileli MOD APK [v1.0.2] 1 Kanatlı Uçuş - Wingsuit Flying Para Hileli MOD APK [v1.0.2] 2 Kanatlı Uçuş - Wingsuit Flying Para Hileli MOD APK [v1.0.2] 3 Kanatlı Uçuş - Wingsuit Flying Para Hileli MOD APK [v1.0.2] 4 Kanatlı Uçuş - Wingsuit Flying Para Hileli MOD APK [v1.0.2] 5 Kanatlı Uçuş - Wingsuit Flying Para Hileli MOD APK [v1.0.2] 6

Kanatlı Uçuş - Wingsuit Flying Para Hileli MOD APK [1.0.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Tutkulu bir maceracıysanız ve güçlü duygular arıyorsanız bu oyunu kaçırmamalısınız.


Kanatlı Uçuş - Wingsuit Flying 1.0.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Antik çağlardan beri gökyüzü, insanların her zaman fethedilmek istediği gizemli bir şeydir. Gökyüzü ve mavi bulutlar arasında uçan kuşları seyrederken, biz insanlar sonsuz uzaya ulaşmak için kanatlarımız olsun isteriz. Ve sonra Wingsuit doğdu, rüya çok uzak değil, insanlar kuşlar gibi havada özgürce uçabilirler. Öte yandan Wingsuit, birçok insanın sevdiği bir macera sporudur. Bugün risk yok, bunu Wingsuit Flying ile cep telefonunuzda yaşayabilirsiniz . Bu en popüler spor oyunlarından biri.


Kanatlı Uçuş - Wingsuit Flying v1.0.2 MOD APK


Wingsuit Flying'e gelen oyuncular kanat takacak ve gökyüzünde hayallerini uçuracaklar. Gerçek oyuncular gibi, oyuncular da omuzlarını karakterlere çevirecek ve Wingsuit'i deneyimleyecek. Oyuncunun görevi oldukça basittir, sadece kendinizi yukarıdan aşağıya bırakın ve oyunun sunduğu talep üzerine uçun. Ana hatlarıyla belirtilen bir şekilde çalışıyor olabilir veya yolda görünen halkaların arasından uçuyor olabilir.


Kanatlı Uçuş - Wingsuit Flying Para Hilesi


Kulağa basit geliyor, ancak oyuncunun zorlukların üstesinden gelmek için uçuş yüksekliğini ve esnek navigasyonu kontrol etmesi gerekiyor. Konuyu bilmiyorsanız, oyuncunun tanışması kısa sürecek ve bazen istenmeyen bazı kazalarla karşılaşacaktır. Bununla birlikte, ilk ekran zorlukları oldukça kolaydır, oyuncuların uçma yeteneklerini geliştirmeleri ve geliştirmeleri için uygundur.


Base Jump Wingsuit Flying apk hile


Wingsuit Flying'in grafikleri güzel bir şekilde işlenmiştir ve tüm manzaralar gerçek olacak ve sürekli değişecek şekilde tasarlanmıştır. Volkanın içinde veya hatta mavi denizde yüksek dağlar olduğunda, kesinlikle oyuncular kendilerini çok yeni ve heyecanlı hissedecekler. Ayrıca yağmur, rüzgar, kar gibi hava efektlerini daha gerçekçi hale getirecek şekilde fiziksel efektler uygulanmakta ve hareket daha yumuşak hale getirilmektedir.


Base Jump wingsuit Flying Android oyun club


Gökyüzünde uçma hayaliniz Wingsuit Flying MOD ile artık mümkün . Uçma ve geniş alana yukarıdan bakma hissini seviyor musunuz? Tutkulu bir maceracıysanız ve güçlü duygular arıyorsanız bu oyunu kaçırmamalısınız. Wingsuit Flying hafif bir oynanışa sahip olduğundan, güzel grafikleri doğrudan cep telefonunuza indirmek, indirmek ve uçmak ücretsizdir.


Wingsuit Flying'i İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Euro Train Simulator 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar