The Gunner 2 Para Hileli MOD APK [v1.2.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
The Gunner 2 Para Hileli MOD APK [v1.2.7] 1 The Gunner 2 Para Hileli MOD APK [v1.2.7] 2 The Gunner 2 Para Hileli MOD APK [v1.2.7] 3 The Gunner 2 Para Hileli MOD APK [v1.2.7] 4 The Gunner 2 Para Hileli MOD APK [v1.2.7] 5 The Gunner 2 Para Hileli MOD APK [v1.2.7] 6

The Gunner 2 Para Hileli MOD APK [1.2.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kendinizi zombiler, enfekte canavarlar, mutantlar ve saldırgan adamlarla dolu kıyamet sonrası bir dünyada bulacaksınız.


The Gunner 2 1.2.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Gerçek para karşılığında ücretsiz satın almalar (Google hizmetlerinde bilgi ve yetkilendirme gerektirir).

The Gunner 2 oyununda zombiler, mutantlar, enfekte canavarlar ve kötü çöp adamlarla dolu kıyamet sonrası bir dünyada destansı bir 2D platform macerasına hazırlanın. İsimsiz bir çöp adam kahramanı olarak, hayatta kalmak ve yolunuza çıkan düşmanları yenmek için güçlü makineli tüfekler ve gelişmiş lazer tüfekler dahil tüm becerilerinizi ve silahlarınızı kullanmalısınız.


The Gunner 2 v1.2.7 MOD APK


The Gunner 2, sizi hayatta kalmanın eşiğinde tutacak hızlı tempolu, yoğun atış aksiyon oyununa sahip bir 2D nişancı olarak tasarlandı. Temel bir ateşli silahlar ve yakın dövüş silahları seti ile başlayacaksınız, ancak oyunda ilerledikçe, cephaneliğinizi yükseltme ve savaşta size yardımcı olacak yeni ekipman toplama fırsatına sahip olacaksınız.


The Gunner 2 Para Hilesi


Tabancalardan makineli tüfeklere, baltalardan kılıca kadar düşmanlarınızı alt etmek için geniş bir silah yelpazesine sahip olacaksınız. Ayrıca size savaşta avantaj sağlayacak vücut zırhı, sağlık kitleri ve özel güçlendirmeler gibi çeşitli ekipmanlara da erişebileceksiniz.


The Gunner 2 Altın Hilesi


Tüm bu araçları akıllıca ve stratejik bir şekilde düşmanlarınızı alt etmek ve alt etmek için kullanın, yolunuza çıkabilecek tehlikeli tuzaklara karşı dikkatli olun. Oyun, becerilerinizi test etmek için çeşitli zorlu seviyelerle aceleci ve yoğun 2D oyun sunuyor. Her seviye, üstesinden gelinmesi gereken yeni bir dizi engel ve düşman sunar ve hayatta kalmak için hızlı olmanız ve hızlı düşünmeniz gerekir.


The Gunner 2 Apk android oyun club


Terk edilmiş şehirlerden karanlık ormanlara, farklı ortamlara uyum sağlamalı ve bunları savaşta kendi avantajınıza kullanmalısınız. Bu zombi oyunu, oyun tarzınıza uyum sağlayan düşmanlarla yalnızca zorlu değil, aynı zamanda dinamiktir.


The Gunner 2 Apk Son Sürüm


Oyunda ilerledikçe çok çeşitli düşmanlarla karşılaşacaksınız. yavaş hareket eden zombilerden hızlı hareket eden mutantlara ve yetenekli çöp adamlara. Her düşman türü kendi benzersiz mücadelesini sunar ve onları alt etmek için yeni stratejiler bulmanız gerekecek. 20'den fazla farklı silah türü, çeşitli ekipman ve zorlu seviyelerle bu oyun, çevrimdışı oynamak için tasarlandı ve ÜCRETSİZ kullanılabilir.


The Gunner 2 Apk Hile


Basit kontroller, herkesin alıp oynamaya başlamasını kolaylaştırır. Bir çöp adam savaşçısı olun, ölümsüzlerin istila ettiği destansı bir 2B platform nişancı macerasında galip gelin ve hayatta kalın! Bu oyun çevrimdışı oynamak için tasarlanmıştır ve ÜCRETSİZ olarak mevcuttur. Basit kontroller, herkesin alıp oynamaya başlamasını kolaylaştırır.


The Gunner 2 Apk indir


Bir çöp adam savaşçısı olun, ölümsüzlerin istila ettiği destansı bir 2B platform nişancı macerasında galip gelin ve hayatta kalın! Bu oyun çevrimdışı oynamak için tasarlanmıştır ve ÜCRETSİZ olarak mevcuttur. Basit kontroller, herkesin alıp oynamaya başlamasını kolaylaştırır. Bir çöp adam savaşçısı olun, ölümsüzlerin istila ettiği destansı bir 2B platform nişancı macerasında galip gelin ve hayatta kalın!


The Gunner 2 indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Zoo Life APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar