Çevrimiçi Kedi Simülatörü Para Hileli MOD APK [v200]

Puan: 5.00 (Oylar: 3)
Çevrimiçi Kedi Simülatörü Para Hileli MOD APK [v200] 1 Çevrimiçi Kedi Simülatörü Para Hileli MOD APK [v200] 2 Çevrimiçi Kedi Simülatörü Para Hileli MOD APK [v200] 3 Çevrimiçi Kedi Simülatörü Para Hileli MOD APK [v200] 4 Çevrimiçi Kedi Simülatörü Para Hileli MOD APK [v200] 5 Çevrimiçi Kedi Simülatörü Para Hileli MOD APK [v200] 6

Çevrimiçi Kedi Simülatörü Para Hileli MOD APK [200] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Diğer adı Cat Sim Online olan kolayca gezinebilmeniz için bazı hayvanların görüntülendiği bir haritanız olacak


Çevrimiçi Kedi Simülatörü 200 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
Çevrimiçi Kedi Simülatörü, bir kedi olarak oynadığınız ve dünyayı yepyeni bir rolle keşfettiğiniz bir RPG oyunudur. Çevreyi keşfetmekte ve sevdiğiniz şeyi yapmakta özgürsünüz. Aynı zamanda, oyun her zaman dikkatle görmezden gelmeniz gereken belirli zorluklar getirir. Ek olarak, oyuncular belirli destekler alacak ve sahip olabilecekleri kedi sayısını artıracaklar. Kuşkusuz bu oyunda keşfedilecek birçok heyecan verici unsur olacak.


Çevrimiçi Kedi Simülatörü v200 MOD APK


Cat Sim Online size tamamen ayrıntılı olarak tasarlanmış geniş bir dünya getiriyor ve onu keşfetmek için zaman ayıracaksınız. Her yere gidebilir ve ne istersen yapabilirsin. Aynı zamanda, tamamen yeni bir rolde, yani bir kedide oynandığınızda keşfedebileceğiniz birçok unsur olacak. Bu nedenle, bunun büyük bir dünya olduğunu hissedeceksiniz.Bir kediyi kontrol edip içinde hareket edeceksiniz ve bu aynı zamanda yeni bir deneyim. Herhangi bir oyuncunun seveceği sevimli kedileri görebilirsiniz. Aynı zamanda hayatta kalmaya ve gelişmeye çalışacağınız zorlu bir dünyaya gireceksiniz. Üstelik bu sadece basit bir keşif oyunu değil, aynı zamanda bir RPG oyunu gibi.


Çevrimiçi Kedi Simülatörü Para Hilesi


Kesin olarak, ekranın her iki tarafına açıkça bölünmüş kontrol düğmeleriyle karakteri üçüncü şahıs perspektifinde kontrol edeceksiniz. Sol her zaman hareket içindir ve solda saldırı, hızlandırma veya çağrı gibi ilgili işlem düğmeleri bulunur. Böylece hem oyunun dünyasını keşfedebilir hem de kendinizi korumak için temel saldırılara sahip olabilirsiniz. Ayrıca oyun sırasında daha hızlı koşmak için sağlık çubuğunun altındaki yeşil enerjiyi kullanacaksınız ve durduğunuzda kendini yeniden dolduracak.


Cat Sim level hilesi indir


Çevrimiçi Kedi Simülatörü, temel saldırılarla bir kediye dönüştüğünüzde size yepyeni bir deneyim sunar. Aynı zamanda, bu oyunun getirebileceği heyecan verici şeyleri de kesinlikle görmezden gelemeyeceksiniz. Tam da istediğiniz kedi türüne göre karakterinizin görünümünü ayarlayabilir ve birçok ilgili faktörü değiştirebilirsiniz. Aslında bu, oyuncuların çok zaman geçireceği bir iştir. Farklı kedi türleri arasından seçim yapabileceksiniz ve her biri farklı bir görünüme sahip olacak. Yani bu, düşüneceğiniz ilk iş ve bittiğinde, ona bazı görsel unsurlar eklemeye devam edeceksiniz. Bu çalışma birçok durumda ve oyunun ilerlemesine bağlı olarak tekrarlanacaktır. Aynı zamanda birçok kedi ailenize katılacak ve bu dünyayı sizinle birlikte keşfedecek. Çevrimiçi Kedi Simülatörü size kırmızı sağlık ve mavi enerji statüsü verir. Yani bu tehlikeli dünyada tamamen savunmasız olacaksınız çünkü herhangi bir hayvan size saldırabilir. Herhangi bir yaratığın bir seviyesi vardır ve seviye sistemi her zaman her karakterin gücünün bir ölçüsüdür. Bu yüzden oyuna başlarken bazı yüksek seviyeli hayvanlara dikkat etmeyin.


Cat Simulator 2021 APK


Bir seviye sistemi varsa, kesinlikle yardımcı olamayız, ancak karakter gelişimi için deneyim sisteminden bahsedebiliriz. Ekranın sağ tarafında görünen savaşlar ve görevler sayesinde deneyim kazanacaksınız. Bunlar, hızlı bir şekilde seviye atlamanız için kaynaklar olarak kabul edilebilir ve görevler de görmezden gelemeyeceğiniz ödüllerle birlikte gelir. Ayrıca oyunun başında oyuncular için bir rehber olarak da görülebilir. Bu oyunda, kolayca gezinebilmeniz için bazı hayvanların görüntülendiği bir haritanız olacak. Bu yönelimlerle, gerekli hayvanları arayışta bulabilir ve zorlu düşmanlardan kaçabilirsiniz. Ayrıca, onları yendiğinde, deneyim kazanacak ve kaybettiğin sağlığın bir kısmını geri kazanmak için onları tüketeceksin. Ek olarak, sağlık çubuğu da zamanla otomatik olarak doldurulur.


Çevrimiçi Kedi Simülatörü hile nasıl indirilir?


Cat Sim Online size bir görev sistemi sunar ve bunları başarmanın birçok yolu vardır. Ayrıca, seviye atladıkça bazı puanlarla ödüllendirileceksiniz ve bunlar karakterinizin istatistiklerine eklenir. Ayrıca, istatistikleri daha hızlı artırmak istiyorsanız, geliştirmek istediğiniz her istatistik için jeton kullanabilirsiniz. Madeni paralar ayrıca görevleri tamamladığınızda deneyimle gelen ödüllerdir.Zamanla, bazı yaratıklarla savaşmak için seviye atlayacak ve güç kazanacaksınız. Oyun aynı zamanda kendi ailene sahip olabileceğin gerçek bir deneyim yaşatıyor. Özellikle, bu aile üyeleri savaşta birbirlerine destek olabilirler. Aynı zamanda birçok mekanizma ile diğer karakterlerin sayısını da artırabilirsiniz ve bazen bu ailede doğan bir çocuk olacaktır.


Çevrimiçi Kedi Simülatörü İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Sonic Cat APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar