Scary Neighbour Para Hileli MOD APK [v0.3.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Scary Neighbour Para Hileli MOD APK [v0.3.5] 1 Scary Neighbour Para Hileli MOD APK [v0.3.5] 2 Scary Neighbour Para Hileli MOD APK [v0.3.5] 3 Scary Neighbour Para Hileli MOD APK [v0.3.5] 4 Scary Neighbour Para Hileli MOD APK [v0.3.5] 5 Scary Neighbour Para Hileli MOD APK [v0.3.5] 6

Scary Neighbour Para Hileli MOD APK [0.3.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sıkıldın mı? En eğlenceli şakaları kurmanın zamanı geldi. Komşunuzda oynamak için en eğlenceli numaraları tasarlayın.


Scary Neighbour 0.3.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Scary Neighbour oyuncak açıkçası tuhaf çıktı, onu korku türüne bağlamak zor olacak, ancak aynı zamanda arkada kelimenin tam anlamıyla tüylerin diken diken olmasına neden olabilecek birçok gerçekten korkutucu an var. Oyunun konusu oldukça basit, periyodik olarak çeşitli çığlıklar duyabileceğiniz bir evin bitişiğinde yaşıyorsunuz. Sonunda sabrınızı kaybedersiniz ve sonunda orada neler olduğunu öğrenmek için eve gidersiniz. Komşunun sizi fark etmemesi, yüksek ses çıkarmaması ve genellikle olabildiğince sessiz davranması için oraya çok dikkatli gitmeniz gerekecek.


Scary Neighbour v0.3.5 MOD APK


Birinci şahıs bakış açısına sahip olacaksınız, bu yüzden karakterin gözünden bakacaksınız. Bu, oyunu gerçekten gerçekçi kılıyor. Ve kamerayı çevirdiğinizde ve ürkütücü bir şey gördüğünüzde, bazen gerçekten tüylerinizi diken diken ediyor. Bu bağlamda, oyunun yaratıcıları çok ileri gitti, bu yüzden ağır bir şeyde kusur bulmak oldukça zor olacak. Oyunun önemli dezavantajları arasında Türkçe olmaması, bu nedenle bazen burada neler olduğunu anlamak zor.


Scary Neighbour Para Hilesi


Komşularınızı kandırmak için odadaki aksesuarları kullanın! Scary Neighbor, sıradan bir eğlence oyunudur. Komşunuz için küçük bir şaka düzenleyin, karanlıkta saklanın ve onun kızgın ifadesini izleyin! Karakterlerin hareketini kontrol etmek için ekranı kaydırın ve komşularımızı kandırmak için odadaki aksesuarlara tıklayın. Onun tarafından keşfedilmemeye dikkat edin, yoksa kahramanımız acı çekecek!


Scary Neighbour Altın Hilesi


Görünüşe göre bir gün önce komşunuz, komşuda ve kasabada bendy'de bazı yeni korkutucu ürpertici komşular bırakarak taşındı. Perili korku evinde devam eden bazı ürkütücü faaliyetler olarak davranışları sizi şüphelendirdi. Bu adam sürekli karısıyla kavga ediyordu ve bu durdurulamazdı. Komşu şişman, korkunç bir adam ve kasabada gizlice dolaşıp bazı ilginç aktiviteler yapan tuhaf birine benziyor. Bu korkutucu komşu, kaçış korkutucu komşu evinde hayatta kalması kolay olmadığı için korkunç görünüyordu.


Scary Neighbour Apk Hile


Bir gün çılgın komşu üzerinde kan olan korkunç bir silah tutarken bulundu ve oyuncu onun garip korku aktiviteleri yapıyor gibi görünüyor. Bu adam sürekli karısıyla kavga ediyordu ve bu durdurulamazdı. Komşu şişman, korkunç bir adam ve kasabada gizlice dolaşıp bazı ilginç aktiviteler yapan tuhaf birine benziyor. Bu korkutucu komşu, kaçış korkutucu komşu evinde hayatta kalması kolay olmadığı için korkunç görünüyordu. 


Scary Neighbour Son Sürüm


Bir gün çılgın komşu üzerinde kan olan korkunç bir silah tutarken bulundu ve oyuncu onun garip korku aktiviteleri yapıyor gibi görünüyor. Bu adam sürekli karısıyla kavga ediyordu ve bu durdurulamazdı. Komşu şişman, korkunç bir adam ve kasabada gizlice dolaşıp bazı ilginç aktiviteler yapan tuhaf birine benziyor. Bu korkutucu komşu, kaçış korkutucu komşu evinde hayatta kalması kolay olmadığı için korkunç görünüyordu. Bir gün çılgın komşu üzerinde kan olan korkunç bir silah tutarken bulundu ve oyuncu onun garip korku aktiviteleri yapıyor gibi görünüyor.


Scary Neighbour Apk indir


Çılgın, ürpertici, ürkütücü bir komşu yandaki eve taşındı ve sizi uyuyamayan gizemli aktiviteleri olan çok korku, şişman freddy kişilik kişi. Komşuya merhaba demek yerine, boogie man'in korkutucu evinde veya hayatta kalma korku oyununda korkutucu bir göreve çıkmanız gerekiyor. Komşunuzun kim olduğu hakkında hiçbir fikriniz veya arka planınız yok, bir giriş bulun ve merhaba komşu demek yerine fitne izlerine merhaba deyin. Scary Neighbour oyununda ürkütücü gece geçirerek gerçeği bulmak için cesur olun.


Scary Neighbour indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Major Mayhem APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar