Viking Village Hileli MOD APK [v8.6.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Viking Village Hileli MOD APK [v8.6.6] 1 Viking Village Hileli MOD APK [v8.6.6] 2 Viking Village Hileli MOD APK [v8.6.6] 3 Viking Village Hileli MOD APK [v8.6.6] 4 Viking Village Hileli MOD APK [v8.6.6] 5 Viking Village Hileli MOD APK [v8.6.6] 6

Viking Village Hileli MOD APK [8.6.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Viking Village, tamamen eğlenceyle dolu ücretsiz bir klasik gerçek zamanlı strateji oyunudur!


Viking Village 8.6.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tüm Kahramanların kilitleri açıldı.
Heyecan verici bir strateji oyunuyla ilgileniyorsanız, Viking Village sizin için mükemmel bir seçim. Android platformundaki süper heyecan verici strateji oyunlarından biridir. Bu oyun ile bir köy üyesi olacak ve sevgili kasabanızı korumak için savaşma görevini üstleneceksiniz. Oyunla tecrübe edin, zalim korsanlara karşı savaşmak için birçok heyecan verici taktik savaşa katılma fırsatına sahip olacaksınız.


Viking Village v8.6.6 MOD APK


Viking Village – Bu, Android için güzel bir Viking kabilesi stiline sahip RTS strateji türünde bir oyundur. Genel olarak, bu oyun minimalist gerçek zamanlıya dayalı benzersiz bir strateji ve savunma kombinasyonudur. Antik çağda insanoğlu yaşamda başta savaş ve talan olmak üzere birçok tehlikeyle karşı karşıya kalmıştır. Bu yüzden bu olaylar bu gerçek zamanlı strateji oyunuyla yeniden yaratıldı.


Viking Village Para Hilesi


Oyuna girerken, görevi aşk köyünü korumak ve inşa etmek için acımasız korsan ordusuna karşı savaşmak olan cesur bir kahramanın rolünü oynamak zorunda kalacaksınız. Oyunda daha fazla optimize edilmiş oyun performansının yanı sıra birçok farklı çekici oyun modu var. Köylüleri korumak için elit orduna liderlik edecek ve Vikinglere çokça zafer kazandıracaksın. Üçüncü şahıs ve yukarıdan aşağıya bir oyun ile oyuncuları memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Bunun, garip topraklardaki korsanların köyü istila etmek için buraya geldiği eski zorluklar sürecini anlatan bir simülasyon oyunu olduğu söylenebilir. Genel olarak, Viking Köyü'nün birincil amacı, kasabanın barışını bu korsanlardan korumaktır. Burada, oyuncular iki karşıt grup arasındaki zorlu savaşlara katılmak zorunda kalacaklar, bu yüzden korsanları fethetmek için en güçlü ve en cesur takım arkadaşlarına sahip olmalısın. Savaşta kaybetmemenize ve çok fazla kaynak ve ganimet elde etmenize izin verecektir.


Viking Village Kaynak Hilesi


Oyuncular kaynakları toplamaya, stratejik konumlarda okçuluk kuleleri inşa etmeye ve hayatta kalmak için savaşmak için Viking ordusunu doğrudan kontrol etmeye başlayacaklar. Köyün kahramanı olmak size birçok avantaj sağlayacak ve bu sayede birçok kaynak toplamış olacaksınız. Ayrıca düşman köylerine saldırabilir ve kazanmak için onları yok edebilirsiniz. Ormanın derinliklerinde barbarları yakalayarak ve hatta daha fazla saldırı gücüne ihtiyacınız varsa güçlü geyiği kontrol ederek savunmanızı güçlendirmeyi unutmayın. Viking Village' de, enerji sistemleri ve ganimet sandıkları ile birleştirilmiş klasik gerçek zamanlı savaşlarda savaşacaksınız. Oyuncular sadece ordularıyla savaşmakla kalmaz, aynı zamanda çevrimiçi olarak solo da oynayabilirler. Görevlerin çoğu yapılır ve hızlı bir şekilde yapılır. Oyun size çeşitli heyecan verici oyun modları sunuyor ve sizi benzersiz taktik savaşlara götürüyor. Kendi topraklarında onlara karşı çıkmanın yanı sıra, oyuncu kazanmak için köylerini yok edebilir. Ayrıca, adalardaki düşman köylerini yenmek için görevler rastgele oluşturulur.


Viking Village Kahraman Hilesi


Rogue Lite oyun modu ile oyuncular, tek bir kahraman ve güçlü ordunuzla düşmanı yenmek için ilerleyebilirler. Klasik RTS modunda kaçırılmaması gereken, oyuncular oyunu kazanmak için köy ateşini yok etmek için 1vs1 oyun oynayacaklar. Ayrıca, saldırmak için daha fazla güce ihtiyacınız varsa geyiği doğrudan kontrol edebilirsiniz. Savaşta sonuncu olmak ve Viking Köyü'nde başarılı olmak için oyuncuların köyü geliştirmek için stratejik olarak kaynak toplaması gerekir. Bu nedenle, yapıyı inşa etmek ve yükseltmek için çeşitli kaynakları toplamaya ve gerekli öğeleri kullanmaya odaklanın. Başarısız olmadan önce tüm görevleri tamamladığınızdan emin olun. Buradan size ödül olarak bazı kaynaklar verilecek.


Viking Village Hile apk


Korsan kaptanını yen ve Barbar'ı ele geçir. Köyü koruyacak ve korsanları öldürmekten birçok kaynak toplayacak. Ayrıca, düşmanı daha hızlı yenmek için orduyu kullanın ve inşa edin. Ancak oyuncular, yalnızca gerektiğinde görev ödüllerini toplama ve bunları uygun amaçlar için kullanma konusunda daha dikkatli olmalıdır. Ayrıca Tower Rush, Quick Survival, Build a Ship vb. gibi çeşitli oyun modları vardır.


Viking Village apk indir


Antik çağda simüle edilmiş benzersiz bir strateji oyunudur ve oyunculara birçok heyecan verici deneyim sunar. Köylülere barış getirmek için bir üs ve bir ordu kurmak için çeşitli tek oyunculu ve çok oyunculu kampanyaları birleştirin.


Viking Village İndir (MOD, Tüm Kahramanların Kilidi Açıldı)


Bir önceki android oyun Zombie Frontier 4 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar