Nextbot Chasing Mega Hileli MOD APK [v0.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Nextbot Chasing Mega Hileli MOD APK [v0.9] 1 Nextbot Chasing Mega Hileli MOD APK [v0.9] 2 Nextbot Chasing Mega Hileli MOD APK [v0.9] 3 Nextbot Chasing Mega Hileli MOD APK [v0.9] 4 Nextbot Chasing Mega Hileli MOD APK [v0.9] 5 Nextbot Chasing Mega Hileli MOD APK [v0.9] 6

Nextbot Chasing Mega Hileli MOD APK [0.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Nextbot'lar tarafından avlanıyorsunuz; onlar tarafından öldürülmekten korunmanın tek yolu kaçmaktır.


Nextbot Chasing 0.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Tanrı modu
  3. Maksimum Dayanıklılık // Asla yorulma hep aynı kaçış
  4. Acı Yok // Kırmızı Ekran titremesi
  5. Nextbot'u dondur
  6. Reklamsız

Ortam kasvetli ve önsezili bir akademik kurum ve oyun burada geçiyor. Aşamalara devam etmek ve çok sayıda düşman tarafından saldırıya uğramaktan kaçmak için kafanızı kullanmalısınız. Nextbot Chasing sırasında utanç ve gerginlik duyguları ortaya çıkar.


Nextbot Chasing v0.9 MOD APK


Evin her yerinde çok sayıda tuzak ve diğer potansiyel tehlikeler var. Bu tehlikeler dipsiz çukurları, tuzakları ve diğer benzer engelleri içerebilir. Bu oyunu kazanmak için hızlı hareket etmeli ve mükemmel muhakeme kullanmalısınız.


Nextbot Chasing Para Hilesi


Önceki oyunlara kıyasla Nextbot Chasing, bu oyun çok miktarda Nextbot'a sahip. Senato Çoğunluk Lideri Armstrong'un listesinde Obunga, Nerd, Patrick Bateman, Smiler, Terrence ve Gigachad yer alıyor. Her Nextbot türünün tek örneği ve türünün tek örneğidir.


Nextbot Chasing Dayanıklılık Hilesi


Tuzaklarına düşmemek için, her seçeneğin avantajlarını ve dezavantajlarını dikkatlice değerlendirdiğinizden emin olun. Nextbot'ların devriye rotaları her zaman aynı değildi ve önlerinde bu şekilde gezinirseniz tutuklanırdınız.


Nextbot Chasing Apk Hile


Oyunda ilerlemek ve para kazanmak istiyorsanız, önceden plan yapmalısınız. Elbette mağazada işe yarayacaklar. Sağlık paketleri, yenilmezlik sunan güçlendirmeler ve diğer nesneler yardımıyla her seviyenin hedefini tamamlamak mümkün.


Nextbot Chasing Apk indir


Kişiniz istediği zaman alışverişe gidebilir. Bu oyunda koşmak ve bir yerden başka bir yere zıplamak gerekiyor. Bu iki hareketi kullanarak odaları dolaşabilir ve Nextbot'larla karşılaşmaktan kaçınabilirsiniz. En temel kontrol türleri burada açıklanacaktır.


Nextbot Chasing Apk Son Sürüm


Karakterinizi kontrol etmek için ekranı herhangi bir yöne kaydırın. Şu anda her şey havada. İyi günler ve akşamlar dilerim. Çeşitli farklı odalara bakmanız gerekecek. Her kariyerde üstlenilmesi gereken zor işler her zaman olacaktır. Aceleyle, her bir alanı keşfedin. Bu oyun bazı çok güzel 3D görüntüler içeriyor. Bu oyundaki karakterler ve çevre, mükemmel estetik kalite ile temsil edilmektedir. Korkunç odaların eklenmesi, oyunun genel havasını önemli ölçüde geliştirir.


Nextbot Chasing indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Merge Miners APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar