Lets Survive Craft Hileli MOD APK [v1.5.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Lets Survive Craft Hileli MOD APK [v1.5.6] 1 Lets Survive Craft Hileli MOD APK [v1.5.6] 2 Lets Survive Craft Hileli MOD APK [v1.5.6] 3 Lets Survive Craft Hileli MOD APK [v1.5.6] 4 Lets Survive Craft Hileli MOD APK [v1.5.6] 5 Lets Survive Craft Hileli MOD APK [v1.5.6] 6

Lets Survive Craft Hileli MOD APK [1.5.6] - Android için son sürüm ücretsiz indirin. Tüm tehlikeleri göze alabilir misin ?


Lets Survive 1.5.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Craft hilesi
  2. Yeterli kaynağınız olmasa bile çalışma tezgahlarında bir şeyler üretebilirsiniz

Hayatta kalma oyunları, piyasadaki en popüler türlerden biridir ve eğlence için en iyi seçimdir. Ve özellikle zombi temalı oyunlar dünyanın her yerinden oyuncular tarafından giderek daha fazla ilgi görüyor. Zombi salgınında bir hayatta kalma oyunu arıyorsanız Let's Survive harika bir seçim. Bu oyun, mükemmel bir hayatta kalma oyunu yaratmak için tüm temel unsurları bir araya getiren ve oyuncular için harika bir deneyim getiren şeydir.


Lets Survive v1.5.6 MOD APK


Bu oyunun alışılmış oyunlardan farkı yok çünkü oyunun hikayesi hiç değiştirilemez. Oyunun hala çok tanıdık bir motifi var ve oyunun en önemli özelliği sıkıcı hale gelen şeyler. Oyuncu, diğer oyunlarda gördüğünüz birçok şeyi hissedebilir ve bu asla aynı şey değildir. Lets Survive oyununun, tanıdık bir hikayesi var, dünyanın birlikte huzurlu bir hayat yaşadığı oyuncu. 


Lets Survive Hile Apk


Ama sonra aniden bir salgın patlak verdi ve insanları zombiye dönüştürebilen virüsler hızla patladı. Bu, neredeyse tüm insanları sadece başkalarının etini yemeyi düşünen tehlikeli bir yaratık haline getirdi. Ama dünyanın bir yerinde hala bu salgından sağ kurtulan insanlar var ve o da, hayatta kalanlardan biri. Oyundaki oyuncuların yapması gereken tek şey hayatta kalmaktır, yarışınızı sürdürebilmek için hayatta kalmalısınız.


Lets Survive 1.5.6 Craft Hile Apk


Bu oyunda çok önemli bir rol oynayan bir şey var: oyuncunun evi, hayatta kalmanıza yardımcı olacak şey. Bir evin veya barınağın çok önemli bir oyunu vardır, oyuncular dinlenebilir, yiyecek ve aletleri muhafaza etmek için orada saklayabilir. Zombilerden bir saldırı olduğunda, ev oyuncunun saklanmak için oraya gitmesi gereken yerdir. Yapabileceği onlarca işlevi ile ev inşa etmek bu dünyada hayatta kalmak isteyenler için çok önemli bir görevdir.


Lets Survive 1.5.6 Eşya Hile Apk


Bir ev inşa edebilmek için, oyuncunun ev inşa etmek için kullanılacak gerekli şeyleri toplaması gerekir. Lets Survive APK Son Sürüm indir, oyuncuların materyal bulabilmek için dışarı çıkması gerekir, ancak dışarıda sizi bekleyen birçok tehlike var. Oyuncuların çok fazla endişelenmesine de gerek yok çünkü oyun başladığında, oyuncu inşa etmesi gereken tüm şeylerle güvenli bir alanda olacak.


Lets Survive 1.5.6 Para Hile Apk


Oyuncular yaşadığın dünyanın çok tehlikeli bir yer olduğunu bildiğinden, bu tehlikelerle sık sık yüzleşirsin. Oyuncunun göz ardı edemeyeceği yiyecek, su ve daha fazlası gibi şeyler var. Oyuncuların, karakterlerinin ateş için kullanabilecekleri tüm bu özelliklere sahip olduğundan emin olmaları gerekir. Bunlar, oyuncular yalnızca kentsel alanlar gibi çok sayıda zombinin sizi beklediği belirli yerlerde bulabilirler. Oyuncunun tüm bu tehlikelerden kurtulabilmesi için her şeyi hazırlaması gerekir.


Lets Survive indir (MOD, Craft Hilesi)


Bir önceki android oyun Drawmaster APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar