HeadHunters io Para Hileli MOD APK [v3.1.103]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
HeadHunters io Para Hileli MOD APK [v3.1.103] 1 HeadHunters io Para Hileli MOD APK [v3.1.103] 2 HeadHunters io Para Hileli MOD APK [v3.1.103] 3 HeadHunters io Para Hileli MOD APK [v3.1.103] 4 HeadHunters io Para Hileli MOD APK [v3.1.103] 5 HeadHunters io Para Hileli MOD APK [v3.1.103] 6

HeadHunters io Para Hileli MOD APK [3.1.103] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Son hayatta kalan kazanır.


HeadHunters io 3.1.103 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Altın Hilesi
  2. Silah Hilesi
  3. Karakter Hilesi
HeadHunters io, süper bir ürün olarak değerlendirilmeyi hak ediyor. Oyun, çok fazla ayrıntıya sahip olmayan ama yine de çok güzel ve keskin grafiklere sahip basit ama aynı derecede çekici ve zorlu bir oyun kurgusunu başarıyla oluşturdu. Nasıl oynanır basittir, ancak elit bir kasap olmak oldukça zordur. 


HeadHunters io v3.1.103 MOD APK


HeadHunters io'nun çok fazla hikayesi yok. Burada sadece kasaplar arasında bir birleşme var. Hepsi, kimin en yetenekli olduğunu görmek için hayatta kalma savaşlarına katılmaya çalışıyor. Savaşlar sürüyor. Krallar, zeki korsanlar, vahşi batı kovboyları, Japonya'dan shinobiler ve daha fazlası tarafından toplanır. Siz de onlardan biri olacaksınız.


HeadHunters io Para Hilesi


Oyun oldukça basit ve kavraması kolaydır. Sol taraf navigasyon çubuğunun bulunduğu yer olacak, sağ taraf ise normal oyun hareketleri olacak. “HeadHunters io” hem çevrimiçi hem de çevrimdışı oyun modlarını destekler. Yani ağ olmasa bile her zamanki gibi oynayabilirsiniz. Ancak, gerçek savaşçılarla savaşırken çevrimiçi oynamak kesinlikle daha eğlenceli. Her maçın ilerlemesi yeteneğinize bağlı olacaktır. Eğer becerikliyseniz, diğerlerinden daha uzun oynama süreniz olabilir. “HeadHunters io”, Death Match ve Battle Royale olmak üzere iki oyun moduna sahiptir. Ölüm Maçları genellikle Battle Royale'den daha uzun bir oynama süresine sahiptir.


HeadHunters io Altın Hilesi


Burası hayatta kalma savaşlarının yeri olacak. Oyuncuların sayısı sürekli olarak ekleniyor veya bir şekilde sonsuz. Ve oyunu durdurmanın tek yolu, karakteriniz ölene kadar. Bu mod, 5. seviyeye ulaştığınızda açılacaktır. Oyundaki her Battle Royale, sırayla 50 kişiden oluşur. Her maç oldukça kısa sürüyor çünkü oyun güvenli bölgeye girdiğinde oyunun ilerlemesi hızlanacak. Son hayatta kalan kazanır.


HeadHunters io Silah Hilesi


HeadHunters io”nun birçok özel hareketi var. Mevcut değiller ama her maçta toplanırlar. Yani, her oyun başlar, her sıfırlamadır. Oyun ilerleme kaydetmez, ancak başarısız olursa oyuncu baştan başlamalıdır. Ancak harita rastgele değişecek ve oyuncular da maçtan maça değişecek, bu yüzden bu oyunun sıkıcı olup olmadığı konusunda endişelenmenize gerek yok. Aslında güzel ve bağımlılık yapan bir özelliği de var, bu da oyuncuları defalarca oynamak zorunda bırakıyor.


HeadHunters io Karakter Hilesi


Bu oyunu oynarken karakterin yeteneklerinin yanı sıra silahları da yükseltmeniz gerekiyor. Oyundaki her karakterin farklı güçleri ve yetenekleri var. Bu nedenle, eşit olmayan savaşlar da vardır. Ve buna karşı koymak için göstergeleri yükseltmeniz, silahları ve hatta karakterinizi değiştirmeniz gerekiyor. Oyunda ondan fazla farklı silah bulunuyor ancak bunların hepsi yakın dövüş silahları. Bunun nedeni, yakın dövüşçü bir savaşçının bir okçuyla savaşması çok adaletsiz olur, değil mi? Farklı karakterlerin de farklı istatistikleri vardır. Bir denge oluştursalar da, hala olağanüstü avantajlara sahip bazı generaller var. Bu nedenle, altın biriktirmek için çok savaşın. Çoğu yükseltme altın sikke ile yapılacaktır.


HeadHunters io'yu indirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun MMX Hill Dash 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar