Birleştirme Yarışı 2022 Mega Hileli MOD APK [v2.1.36]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Birleştirme Yarışı 2022 Mega Hileli MOD APK [v2.1.36] 1 Birleştirme Yarışı 2022 Mega Hileli MOD APK [v2.1.36] 2 Birleştirme Yarışı 2022 Mega Hileli MOD APK [v2.1.36] 3 Birleştirme Yarışı 2022 Mega Hileli MOD APK [v2.1.36] 4 Birleştirme Yarışı 2022 Mega Hileli MOD APK [v2.1.36] 5 Birleştirme Yarışı 2022 Mega Hileli MOD APK [v2.1.36] 6

Birleştirme Yarışı 2022 Mega Hileli MOD APK [2.1.36] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir diğer adı Merge Racing 2022 olan bu araba yarışı oyununu mutlaka deneyin


Birleştirme Yarışı 2022 2.1.36 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Nakit hilesi ( Elmas hilesi)
  2. Nakitten XP'ye Harcama (Nakit harcayarak XP kazanın)
  3. Reklamsız
Bir hız yarışı tutkunusunuz ve bugün en klas süper arabaları toplamayı seviyorsunuz; Heyecan verici Merge Racing 2022 bir diğer adı Birleştirme Yarışı 2022 oyununu kaçırmamalısınız. Bu oyuna gelirken oyuna katılma fırsatına sahip olacaksınız. Birçok rakibi olan çekici bir yarış pisti ve liderlik tablosunda yüksek puanlar kazanın, ayrıca heyecan verici ve dramatik yarışları fethetmek için kendinize yeni bir araba yaratın. Aşağıda size bu oyun hakkında bazı ilginç bilgiler vereceğiz ve daha heyecan verici şeyler sizi bekliyor!


Birleştirme Yarışı 2022 v2.1.36 MOD APK


Birleştirme Yarışı 2022'ye gelirken gerçek süper arabalara sahip olma ve yoğun yarışlarda yer alma fırsatına sahip olacaksınız. Bu güzel bir oyun ve diğer yarış oyunlarından biraz farklı çünkü oyun yarışmak için sınıf yarışçısı olmanızı ve yeni bir araba satın almak için para kazanmanızı gerektirmiyor. Bu oyunla, ortalama bir yarışçı yine de yeni bir araba satın alabilir ve diğer süper arabalardan daha aşağı olamaz.


Birleştirme Yarışı 2022 Para Hilesi


İndirmek ve eğlenmek için ne bir oyun, değil mi! Bu oyunun benzersiz özelliği, oyuncuların aynı tipteki iki arabayı bir araya getirerek kendi başlarına yepyeni bir araba oluşturabilmeleridir. Belki bilmiyordunuz, Merge Racing 2022, çevrimdışı oynadığınızda bile oyunculara yüksek gelir getiren basit bir oyundur ve kazanan rakiplerden kazandığınız para, arabanızı daha yeni, daha fazla sınıf ve yükseltme için ekipman satın almak için kullanılacaktır. yarış arabasının hızı.


Birleştirme Yarışı 2022 Elmas Hilesi


Şekil, renk ve en hızlı şekilde hızlanmak için nitro düğmesine doğru zamanda basması gereken benzer arabaları birleştirin, kazanmak için pistteki diğer rakipleri geride bırakın. Yarışın zirvesinde oyuncular çok para kazanabilir, arabalardan ödüller kazanabilir ve araba gelirlerini artırabilir. Tüm şekil ve boyutlarda sayısız araba koleksiyonuna sahip olarak, bunları kolayca ayarlayabilir ve en iyi şekilde yükseltebilirsiniz. Buldozer, tank, kepçe gibi yepyeni bir araba yaratmak için onları bir araya getirerek yeni arabalar yaratın ve onları raylara koyun; inanılmaz, oyundan çıksanız bile hala yarışıyorlar.


Birleştirme Yarışı 2022 Hile Apk


Birleştirme Yarışı 2022, yalnızca üstün özellikleriyle değil, farklı renklerde canavarlardan yollara kadar keskin grafikleri ve gerçekçi animasyonları ile oyunculara birçok heyecan verici deneyim sunuyor. Çarpıcı yarışların tümü oyunun başarısına katkıda bulunur.


Birleştirme Yarışı 2022 Apk indir


Birleştirme Yarışı 2022, çok boşta ve eşit derecede heyecan verici bir yarış oyunudur. Oyuncular sadece yarışmakla kalmaz, aynı zamanda yeni araba koleksiyonuna sahip olma fırsatına da sahiptir. Bu oyuna katılırken elde ettiğinizden daha modern bir şekilde yarışarak ve onları yükselterek daha fazla para kazanın. Bu oyunu seviyorsanız, lütfen Google Play uygulamasına gidin ve bu oyunu indirin. Yorum veya soru bırakmayı unutmayın; yorumlarınız bizi geliştirmek ve geliştirmek için motive edecektir.


Birleştirme Yarışı 2022 indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun FPS Online Strike APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar