Road Redemption Mobile Premium Hileli MOD APK [v12.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Road Redemption Mobile Premium Hileli MOD APK [v12.0] 1 Road Redemption Mobile Premium Hileli MOD APK [v12.0] 2 Road Redemption Mobile Premium Hileli MOD APK [v12.0] 3 Road Redemption Mobile Premium Hileli MOD APK [v12.0] 4 Road Redemption Mobile Premium Hileli MOD APK [v12.0] 5 Road Redemption Mobile Premium Hileli MOD APK [v12.0] 6

Road Redemption Mobile Premium Hileli MOD APK [12.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Şiddet, patlama, her neyse! Hahaha dövüş bisikleti yarışı eyleminde bir mobil versiyon beliriyor


Road Redemption Mobile 12.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Premium Hilesi. Kilitler açık
APKS & ZIP Dosyası Nasıl Kurulur?
  1. apks veya .zip dosyalarını indirin
  2. Split APKs Installer'ı (SAI) indirin
  3. SAI'yi açın, ayarlara gidin ve Kurulumdan önce imzayı etkinleştirin (ROOT olmayanlar için)
  4. APK'yı yükleyin ve her iki dosyayı da seçin ve yükle'yi tıklayın
  5. Oyuna girin.

Road Redemption Mobile, motosikletleri ve havalı müziği şiddetin sınırına kadar kullanan, yüzyılın sonu bir yarış eylemidir. Bir diktatör tarafından yönetilen kıyamet sonrası bir dünya. Bir motorcu çetesi olun, yarışlar kazanın, suikastlerle uğraşın, soygun yapın ve para kazanma yolunda çeşitli zorlukları tamamlayın.


Road Redemption Mobile v12.0 MOD APK


Road Redemption Mobile oyununda bisikleti düğme işlemleri ve yatırma işlemleriyle idare edin ve kaydırma ve sağ el işlemleriyle mümkün olduğunca fazla şiddet uygulayın. Birden fazla çalıştırma yöntemi mevcuttur ve bir akıllı telefonla bile oynaması kolay olacak şekilde özelleştirebilirsiniz. Karakterinizi, bisikletinizi ve silahlarınızı geliştirmek için ganimet toplayın ve dünyanın uçlarına ulaşın!


Road Redemption Mobile Para Hilesi


"Kuzey Yıldızının Yumruğu" ve "Mad Max"e benzer şekilde, bu, şiddetin sınırlarının açıldığı yüksek hızlı bir dünyada ortaya çıkan bir motosiklet oyunudur. Yanacak. “Nekketsu Kouha Kunio-kun” un bisiklet etabını hatırlayan tek ben miyim…? Çeşitli görevler hazırlanmış, yapım ve grafikler iyi!


Road Redemption Mobile Premium Hilesi


Bir arcade yarış oyununa benzemesi ve otomatik olarak oluşturulan kurslar ve tekrar tekrar oynamak istemenizi sağlayan roguelite RPG eğitim öğeleri içermesi bakımından benzersizdir. Öldükten sonra aktarılan yükseltmeler ve yalnızca her oyun sırasında satın alınabilen geliştirmeler vardır, böylece tekrar tekrar oynayabilirsiniz.


Road Redemption Mobile Hile Apk


Kontrollere alışın ve önünüzdeki tüm motorcuları kesin! Kör silahlar, kask takan düşmanlara karşı etkilidir. Bir gün ateşli silahlar alacaksın. Kazandığınız parayı fiziksel gücünüzü geri kazanmak veya yeni silahlar edinmek için kullanabilirsiniz. Makineler gibi bizi geride tutacak hiçbir şey yok.


Road Redemption Mobile Apk indir


Kıyamet sonrası dünyada hahaha'ya motosikletle gidersen hemen ölürsün. Çünkü bu dünya geçicidir… Ama her öldüğünüzde, topladığınız eşyaları karakterinizi, bisikletinizi ve silahlarınızı geliştirmek için kullanabilirsiniz. Yeni bisikletlerin kilidini açmak için görevleri tamamlayın!


Road Redemption Mobile indir (MOD, Premium Hilesi)


Bir önceki android oyun Night Racer - Multiplayer Kart APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar