Real Driving Sim Para Hileli MOD APK [v5.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Real Driving Sim Para Hileli MOD APK [v5.4] 1 Real Driving Sim Para Hileli MOD APK [v5.4] 2 Real Driving Sim Para Hileli MOD APK [v5.4] 3 Real Driving Sim Para Hileli MOD APK [v5.4] 4 Real Driving Sim Para Hileli MOD APK [v5.4] 5 Real Driving Sim Para Hileli MOD APK [v5.4] 6

Real Driving Sim Para Hileli MOD APK [5.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hiç Paris'te araba sürmek ve Eyfel Kulesi'ni uzaktan görmek istediniz mi?


Real Driving Sim 5.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Araba hilesi.Tüm arabaların kilidi açık
Tüm zamanların en popüler oyun türünün ciddi bir incelemesi varsa, hız yarışının her zaman en üstte olduğundan emin olun. İnsanlar, insanlık tarihinin doğuşundan itibaren rekabet konusunda endişeli olduklarında, bu son derece anlaşılabilir bir durumdur. Modern çağa kadar eğlence tesisleri, bu tür ürünler her zamankinden daha fazla ilgi görüyor. Yarış oyunu birçok yayıncı tarafından ilgi gördü ve istismar edildi. Ancak bu tür her zaman oyunculardan en olumlu tepkiyi alan ürünlerden biri olmuştur. Basit bir örnek, herhangi bir eğlenceli elektronikle eşleşen bir yarışı hızlı bir şekilde bulabilmenizdir. PC'lerde, eski telefonlarda ve hatta en yeni akıllı telefonlarda arabalarla yarışabilirsiniz, Real Driving Sim aslında bir yarış oyunudur, üstelik sadece araba modelleri konusunda tutkulu olanların bir ihtiyacına daha hizmet eder.


Real Driving Sim v5.4 MOD APK


Yukarıda bahsettiğim gibi Real Driving Sim diğer oyunlar gibi oyuncuların arabaları kontrol etmelerini sağlayan bir oyundur. Ayrıca, tüm zamanların en yüksek puanlı modellerine sahip arabaları toplamanıza da izin verebilir. Bu oyuna gelince, tüm tasarımlardan en az 80 çeşit araba içeren bir koleksiyon bulabilirsiniz. Ayrıntılı isimleri bir yana, sedanlar, süper arabalar, arazi araçları, SUV'lar ve daha fazlası gibi ünlü arabaları da hızlı bir şekilde tanımlayabilirsiniz.


Real Driving Sim Para Hilesi


Bu arabalar, otomotiv endüstrisinin yüzlerce yıllık tüm tarihini kapsar. Eski ama yine de görüntünün kendisini kullanma hakkına sahip olan birkaç araba var. Bu arabaların tümü, bunun gibi bir simülasyon oyununda kolayca kullanılmak ve özelleştirilmek üzere lisanslanmıştır. Aslında bu oyun yarışlara çok fazla odaklanmıyor, keşfetmeyi sevdiğiniz arabaları kontrol etmenizi sağlıyor. bütün dünyada. 


Real Driving Sim Araba Hilesi


Dikkat ederseniz oyun birçok ünlü mekana atıfta bulunuyor ve açık alan olarak tasarlanmış. Bu, görevlere veya yapılacak şeylere bağlı kalmadan, istediğiniz yerde maceraya atılmakta özgür olduğunuz anlamına gelir. En sevdiğiniz arabayı, kendinizi rahat hissettiğiniz yerlere rahatlıkla sürebilir ve tüm gün orada uzanabilirsiniz. Ancak bütün gün düz yazmak isterseniz tabii ki çok fazla para kazanmazsınız. Bu yüzden bazen oyundan zevk almakla görevleri tamamlamak ve sevdiğiniz manzarayı görmezden gelmek arasında değiş tokuş yapmanız gerekir.


Real Driving Sim Hile apk


Gerçekten de güzel manzarasıyla dünyanın en ünlü şehirlerinde kolayca bir maceraya atılacaksınız. Hiç Paris'te araba sürmek ve Eyfel Kulesi'ni uzaktan görmek istediniz mi? Ya da bazen Çin'de biraz maceraya atılmak, devasa sıkışık şeritler arasında yavaş yavaş sürmek, hayatın tadını çıkarmak mümkün. Bazen karlı mevsimde Kanada'nın uzak bölgelerine bile gidebildiğiniz zamanlarda yaşayın. Genel olarak oyun, bunun gibi bir simülasyon ürününde tadını çıkarabileceğiniz en inanılmaz deneyimi sunuyor.


Real Driving Sim apk indir


Birçok farklı araba modeli olmasına rağmen, kontrol sistemi hala modern standartlara göre optimize edilmiştir. "Real Driving Sim" in hala sahip olduğu en büyük arsa deliklerinden biridir. Ancak eski bir kumanda ile klasik bir arabayı kontrol edebileceğinizi düşünüyorsanız işiniz zor. Modern bir şekilde standartlaştırılmış bir denetleyicinin üstünde, yeni başlayanlar ve bu oyunda ustalaşmış olanlar için çok daha kolay olacaktır. 


Real Driving Sim son sürüm apk


Şık ve ergonomik tasarımı ile koltuğunuzun çok modern olduğunu görebilirsiniz. Zarif renkler ve modern hatalar da birçok kişinin bu grafik stiline çekilmesini sağlıyor. Arabayı kontrol etmenin yolu, aynı türdeki simülasyon oyunlarından daha karmaşık görünüyor.


Real Driving Sim apk 2021


Ekranın tam ortasında, oyuncunun arabasında kolayca gezinmesini sağlayan bir direksiyon simidi olacak. Temel olarak, o direksiyona dokunmayacaksınız, çünkü bu sadece ekranın alt kısmındaki oklara bağlı olarak kontrol ilişkilerinizi hissetmeniz için bir sembol… Ek olarak, sol üst köşede bir çok simge gösterilecek. Yolda çalışan arabalarla daha kolay iletişim kurabilmeniz için aydınlatma sistemi. Ekranın karşı tarafında ise aracın olabildiğince basit hareket etmesini sağlayan kollar ve güç sistemleri yer alıyor. Genel olarak, onu tanımak oldukça hızlıdır.


Real Driving Sim'i İndirin (MOD, Sınırsız Para / Araba Hilesi)


Bir önceki android oyun Batı silahşör - West Gunfighter APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar