60 Seconds Reatomized Hileli MOD APK [v1.2.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
60 Seconds Reatomized Hileli MOD APK [v1.2.3] 1 60 Seconds Reatomized Hileli MOD APK [v1.2.3] 2 60 Seconds Reatomized Hileli MOD APK [v1.2.3] 3 60 Seconds Reatomized Hileli MOD APK [v1.2.3] 4

60 Seconds Reatomized Hileli MOD APK [1.2.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Aile üyelerini ve faydalı eşyaları bulmak için evlerin arasında hızla koşmanız gerekiyor.


60 Seconds Reatomized 1.2.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Kaynak Hilesi

Yeni versiyonda Dolores, Ted, Mary Jane ve Timmy'nin nükleer kıyametle yüzleşmek için geri döndüğünü göreceksiniz. Bu, klasik atomik maceranın yeniden çevrimi 60 Seconds Reatomized. Oyun yüksek çözünürlüklü sanat ile desteklenir. Pek çok yeni geliştirilmiş ve daha çekici unsur: yenilenmiş 2B grafikler ve elle çizilmiş 3B dokular, yeni etkileşimli menüler, geliştirilmiş kullanıcı arayüzü sistemi.


60 Seconds Reatomized v1.2.3 MOD APK


Uzun ve tehlikeli bir yarış sizi bekliyor. Bu oyuna gelirken birçok yeni görev ve farklı zorluklarla karşılaşacaksınız. 60 Seconds Reatomized, oyuncular için birçok heyecan verici zorluk getirmeyi vaat ediyor. Oyun birçok hayatta kalma mücadelesi getiriyor. Her zorluğa karşılık gelen birçok kısa, benzersiz hikayeye sahip olacak ve oyuna hayatta kalma becerileri kazandıracak. Daha büyük problemlerle karşılaşacaksınız ve heyecan verici deneyimler getireceksiniz.


60 Seconds Reatomized Para Hilesi


60 Seconds Reatomized tasarlanmış, birçok yeni, benzersiz ve bazen heyecan verici zorluklar, oyunculara birçok farklı deneyim ve duygu verecektir. Birçok seviyeye yayılan bir hikaye şeklinde bir çorak araziden kaçmak istediğinizi varsayalım. Birçok benzersiz yönteminizi, zekanızı kullanın. Çorak arazilerin birçok tehlikesi olacak ve bunların üstesinden gelmenin yollarını bulmalısın. Haydutlar, vahşi kurtlar ve hatta kana susamış zombilerle karşılaşabilirsiniz.


60 Seconds Reatomized Kaynak Hilesi


Bu Mc Doodle ailesinde şoktan ağzınız açık, gözlerinizi açmanıza neden olacak sorunlarla karşılaşacaksınız. Bu ailenin üyeleri arasında çok fazla hikaye ve çılgın etkileşim var. Korkunç sahnelere tanık olmanız gerekecek ya da tam tersi. “Saçmalıkları” yüzünden gülmeniz gereken hikayeler var. Bu ailenin üyeleri, diğer normal ilişkilerden farklı olarak birbirlerine davranırlar. Hatta hayatın zaruretleri ve ihtiyaçları tükendiğinde yaşam için birbirleriyle savaşabilirler.


60 Seconds Reatomized Hile Apk


60 Seconds Reatomized, sıradan bir aile muhtemelen herkese yabancı değildir. Ancak aile üyeleriyle Mc Doodle başınızı ağrıtır. Ailenin her bir üyesi birbiriyle yüzleşecek ve oyunculara gerçekten baş ağrısı verecek. Meydan okuma günlerinde tamamlamanız gereken farklı görevler olacak. Birkaç ihtiyaçla dört üye için hayatta kalmayı düşünmeniz gerekecek ve hatta sınırlı olacak.


60 Seconds Reatomized Apk indir


Oyuncunun aile üyeleri için hayatta kalmanın bir yolunu düşünmesi gerekiyor ve belki de bu zor bir iştir. İlerleyen günlerde üyelere can verecek eşyaları dağıtacaksınız. Dört üyeyi de kontrol edeceksiniz ve her üyenin farklı küçük görevleri olacak. Belki de oyunun gerektirdiği araçları bulmaları gerekir. Belki de aralarında bazı çılgın etkileşimler olmalı. Örneğin belirli günlerde 4 karakterden 2'si sıkıcı satranç oyunları oynayacak.


60 Seconds Reatomized Apk Son Sürüm


Grafik veya ses gibi sorunlar için mükemmel bir oyun göz ardı edilemez. Ses sorunları, sanat ve görsel içeriğin kilidinin açılması gerekmez. Tozlu barınağınıza keyfi olarak biraz renk ekleyebilirsiniz. Görevleri gerçekleştirirken harika grafikler, mücadeleyi kolayca tamamlamak için öğeleri kolayca bulmanıza yardımcı olacaktır. Oyuncular, zorlukları kolaylaştırmak için oyunun talimatlarına güvenebilirler.


60 Seconds Reatomized indir (MOD, Kaynak Hilesi)


Bir önceki android oyun Gun Head Run APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar