Survival Ark Para Hileli MOD APK [v1.0.5.6]

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
GIF
Survival Ark Para Hileli MOD APK [v1.0.5.6] 1 Survival Ark Para Hileli MOD APK [v1.0.5.6] 2 Survival Ark Para Hileli MOD APK [v1.0.5.6] 3 Survival Ark Para Hileli MOD APK [v1.0.5.6] 4 Survival Ark Para Hileli MOD APK [v1.0.5.6] 5

Survival Ark Premium Para Hileli MOD APK [1.0.5.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin.Hayatta kalma türünün bir aşığıysanız ve onunla yeni bir deneyim yaşamak istiyorsanız, bu oyun sizin için mükemmel bir seçim olacaktır.


Survival Ark 1.0.5.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Sınırsız mermi hilesi

Survival Ark, aksiyon, macera ve RPG gibi diğer birçok unsurla birleştirilmiş bir zombi hayatta kalma oyunudur. Bu oyun, bir salgın ortaya çıktığında sizi bir orman alanına götürecek ve oyuncuların savaşması için çeşitli farklı zombiler getirecek. Oyuncunun görevi hayatta kalmak ve günden güne yaşamak ve bazı görevleri gerçekleştirmek için yerel NPC'lerle etkileşim ve etkileşim kurmaktır. Oyunun aynı zamanda büyüleyici ve dramatik bir hikayesi var ve oynanışı harika özelliklerle mükemmel bir şekilde birleştirildi. Pek çok heyecan verici şeye sahip bir zombi hayatta kalma oyunu arıyorsanız, bu oyun mükemmel bir seçim olacaktır. İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynayabilmeniz için İnternet bağlantısı bile gerektirmez. 


Survival Ark v1.0.5.6 MOD APK


Oyun, birçok farklı öğenin mükemmel bir kombinasyonudur ve ayrıca oyuncuları birçok farklı bölgeye bölünmüş devasa bir açık dünyaya getirecektir. Oyuncunun görevi, ilerlemek için ertesi gün işlemek, inşa etmek ve hayatta kalmak için gereken her şeyi toplamaktır. Oyun doğrusal bir yukarıdan aşağıya bakış açısına sahip olacak, ancak diğer oyunların aksine yukarıdan aşağı görünümü klasik ve oyuncuya yeni bir anlam getirecek. Dahası, oynanışı, oyuncuların birden fazla nesneyle etkileşime girmesine, çeşitli yerleri keşfetmesine ve hayatı daha iyi hale getirmek için NPC'lerle etkileşime girmesine olanak tanır. Oyunda ayrıca oyuncuların deneyimlemesi gereken çok şey var ve oyuncuların kaotik bir dünyada huzurlu bir yaşam sürmeleri için başka birçok heyecan verici özelliğe sahip olacak.


Survival Ark 1.0.5.6 Para Hile Apk


Survival Ark oyununda kontrol mekanizması, oyuncuların sorunsuz hareket etmesine ve daha doğru saldırmasına yardımcı olmak için 2 kumanda kolunun desteğiyle basitçe tasarlanmıştır. Biri hareket, diğeri saldırıda gezinmek için iki joystick ile oyuncular, pandemiden kurtulmak için silahlarıyla savaşmak zorunda kalacaklar. Dahası, saldırı mekanizması diğer oyunlardan çok farklı olarak özel olarak tasarlanmıştır ve bu, zombi hayatta kalma türüne gerçekçi bir deneyim getirecektir. Saldırmak için oyuncunun joystick'i belirli bir yönde sürüklemesi yeterlidir. Ancak oyunun, saldırıyı daha güçlü hale getirmek için mekanizmalara saldırmak için bir sorumluluğu olacaktır. Ve her silahın bile, oyuncuların daha doğru bir şekilde saldırmasına yardımcı olacak belirli bir etkinlik yelpazesi vardır. Her silah aynı zamanda belirli bir düşman türüyle yüzleşmek için tasarlanmış ve belirli bir etkiye sahiptir.


Survival Ark 1.0.5.6 Mermi Hile Apk


Oyuncunun dünyası, her biri oyuncular için belirli bir kaynak kaynağı olan farklı alanlara bölünmüştür. Her alan bile oyuncuların avlanabileceği birçok canavar türünün yaşam alanıdır. Bölgesel çeşitlilik, oyunun ortamının değişmesine ve içindeki kaynakların birleşmesine yardımcı olacaktır. Haritada bile oyuncuların savaşabileceği ve patronlardan veya canavarlardan ganimet arayabileceği benzersiz yerler görünecek. Oyuncular hayatta kalmak için gereken tüm eşyaları toplayabilir, ardından üssü alıp üssün savunmasını üretmeye veya güçlendirmeye başlayabilir. Oyunda, oyuncuların yapması ve deneyimlemesi gereken çok şey var; Hayatta kalmanın yanı sıra, görevler yapmak, patronlarla savaşmak ve salgının arkasındaki gizemi çözmek zorundalar.


ARK Survival Evolved APK son sürüm


Hayatta kalma türünün bir aşığıysanız ve onunla yeni bir deneyim yaşamak istiyorsanız, bu oyun sizin için mükemmel bir seçim olacaktır.


Survival Ark PRO'yu indirin (MOD, Sınırsız Para / Cephane)


Bir önceki android oyun Day R Premium APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar