Day R Premium Mega Hileli MOD APK [v1.740]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Day R Premium Mega Hileli MOD APK [v1.740] 1 Day R Premium Mega Hileli MOD APK [v1.740] 2 Day R Premium Mega Hileli MOD APK [v1.740] 3 Day R Premium Mega Hileli MOD APK [v1.740] 4 Day R Premium Mega Hileli MOD APK [v1.740] 5 Day R Premium Mega Hileli MOD APK [v1.740] 6

Day R Premium Mega Hileli MOD APK [1.740] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Felaketin üstesinden gelseniz bile, bu güvende olacağınız anlamına gelmez.


Day R Premium 1.740 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Bir sürü kapak ve eşya;
  2. Yeterli olmadığında bile şapka kullanın;
  3. Bedava Craft.
NOT:

  1. Bir moda ihtiyacınız yoksa, yeteneklerini kullanmayın. MODU açmazsanız hilesiz bir şekilde oynayabilirsiniz.
  2. Mod yalnızca İnternet açıkken çalışır! Aksi takdirde mağaza bölümü boş kalacaktır.

Savaş iyi bir şey değil. Savaş, maddi olarak kaybetmemize ve birçok insanın sevdiklerini kaybetmesine neden olur. Dolayısıyla savaş, oyun geliştiricilerin savaşın bıraktığı kötü sonuçları yansıtmak için ilham aldıkları bir konu. Bir gün nükleer savaş çıkarsa nasıl olacağımızı hiç düşündün mü? Day R Premium, bu perspektifi keşfetmenize olanak sağlar. Bu, tltGames tarafından geliştirilen ve savaş sonrası nükleer patlamanın zeminine dayanan bir hayatta kalma oyunudur. Bu senaryoyu deneyimlemek için hayatta kalma becerilerinizi bir kez kullanmak istiyorsanız, Day R Premium, uzun süredir aradığınız oyundur.


Day R Premium v1.740 MOD APK


Day R Premium, nükleer savaşın sonuçlarından muzdarip bir dünyayı anlatıyor. Sovyetler Birliği, sonuçların en ağır olduğu yerlerden biridir. Bütün yer çöktü ve ıssızlaştı. İnsanlar, hastalıklar, radyasyon ve hatta insanları mutasyona uğratan virüsler nedeniyle yok olmanın eşiğinde. Neyse ki, bazı insanlar hala yaşıyor, ancak hepsinden önemlisi, şimdi son derece zorlu yaşam koşullarında hayatta kalabilmek için birbirlerine yardım etmeleri gerekiyor.


Day R Premium 1.740 Para Hile Apk


Day R Survival Premium'a katılın, 1980'lerde Sovyetler Birliği'ne götürülecek ve hayatta kalan şanslı bir kişiye dönüşeceksiniz. Felaketin üstesinden gelseniz bile, bu güvende olacağınız anlamına gelmez, çünkü ölüm sizi her an bekliyor. Hayatta kalmalı, yiyecek eksikliği yüzünden açlığa direnmeli, mutant zombilerle, hastalıklarla ve garip yaratıklarla savaşmalısınız. Yapmanız gereken ilk şey, kendinizi idame ettirecek yiyecek bulmaktır. Bundan sonra, silah yapmak için malzeme toplamak için her yere gidin. Sistem size, kendinizi tehlikelerden korumak için silahlardan ve ekipmandan her şeyi yaratabileceğiniz bir demirci dükkanı sağlar. Hatta laboratuvarı kullanabilir ve elle tehlikeli kimyasal ve biyolojik silahlar üretebilirsiniz.


Day R Premium 1.740 Eşya Hile Apk


Ek olarak, Day R Premium, birkaç oyunun sahip olduğu, etkileşimli bir özellik olan başka bir olağanüstü özelliğe de sahiptir. Çevrimiçi modda oynadığınızda, sistemdeki diğer oyuncularla sohbet edebilir, silah alışverişi yapabilir ve birlikte çalışabilir, salgınları ve iğrenç yaratıkları uzaklaştırabilirsiniz. Oyunun üç ana oyun modu vardır: Sandbox, Real Life ve Online. Her stilin kendi mücadelesi vardır ve istediğiniz herhangi bir modu oynayabilirsiniz. Ancak, çevrimiçi mod, bir ağ bağlantınızın olmasını gerektirir.


Day R Premium apk Hilesiz


Oyuna ilk andan itibaren başlıyorsunuz, önünüzde gri renkli, son derece ıssız bir ortam yaratan büyük, üstü kapalı bir şehir manzarası var. Sırada, tasarımın elle çizilmiş peyzajıyla birlikte karakterler var. Görüntüler oldukça güzel, yaratıcı fikirler ve belirli bir gerçeklik seviyesi, trajedi, trajedi ve her zamankinden daha korkutucu bir dünya sahnesini tasvir ediyor.


Day R Premium APK Son Sürüm indir


Bir çıkmaza girene kadar ne kadar dayanıklı olduğunuzu bilemezsiniz. Day R Premium, hayatta kalma içgüdülerinizi ifade edebileceğiniz bir yer olacak. Büyüleyici bir hikaye ile, insanın hayatta kalması için son umut olacaksınız. Savaş trajedisinin sonuçlarının üstesinden gelebilir ve insanlara yeniden barışçıl bir yaşam kurabilir misiniz?


Day R Premium indir (MOD, Caps / Cover / Free Caft)


Bir önceki android oyun Idle Success APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar