Empires & Puzzles Mega Hileli MOD APK [v45.0.1]

Puan: 3.75 (Oylar: 4)
Empires & Puzzles Mega Hileli MOD APK [v45.0.1] 1 Empires & Puzzles Mega Hileli MOD APK [v45.0.1] 2 Empires & Puzzles Mega Hileli MOD APK [v45.0.1] 3 Empires & Puzzles Mega Hileli MOD APK [v45.0.1] 4 Empires & Puzzles Mega Hileli MOD APK [v45.0.1] 5 Empires & Puzzles Mega Hileli MOD APK [v45.0.1] 6

Empires & Puzzles Mega Hileli MOD APK [45.0.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Beş renkten birine ait olan ve tamamen farklı özelliklere sahip kahramanlar elde etmenin birçok yolu arasından seçim yapabilirsiniz.


Empires & Puzzles 45.0.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Tanrı modu

NOT :

  1. Oyun giriş yaparken bir hata gösteriyorsa, “İptal”e basmanız yeterlidir;
  2. Android 6.0 ve üzeriyse Ayarlar > Uygulamalar > Oyun Adı > İzinler | Diğer uygulamalar üzerinde görüntüleyin.
Üçlü eşleştirme deneyimi eğlenceli hale geliyor ve Empires & Puzzles'ta insanlarla iblisler arasındaki savaş olarak yeniden tasavvur ediliyor . Oyuncular, farklı renklerle güçlü güçlere katılacak ve kazanmak için düşmanlara saldıracaklar. Ayrıca, bir krallık inşa etmek veya oyunun zorluklarını aşmak gibi ilginizi çekecek birçok faktör var. Yani zorlu bir yolculuk sizi bekliyor.


Empires & Puzzles v45.0.1 MOD APK


Oyuncular Empires & Puzzles içinde tamamen ilginç bir role sahip olacaklar ve ordularını diğer kahramanlarla birlikte insanlığın düşmanlarına saldırmaları için yönetecekler. Böylece goblinler veya ejderhalar gibi mistik varlıkların olduğu bir dünyaya gireceksiniz. Bu oyunun grafikleri, oyuncuların kendilerini rahat hissetmeleri ve oyunun getirdiği dünyaya dalmaları için tamamen güzel bir şekilde tasarlanmıştır. Aynı zamanda, oyuncular basit ve tanıdık bir oyun tarzını yeniden keşfedecekler.


Empires & Puzzles elmas Hilesi türkçe 2022


Bu etkileyici grafiklerin yanında, pek çok kişinin yakından tanıdığı maç-üç oyununun oyun ekranı yer alıyor. Oyuncular, kontrol ettikleri karakteri ekranın üzerinde beliren düşmanlarla birlikte görecekler. Aynı zamanda, maçta bulunan kahramanlara tekabül eden iki karakter çizgisi arasında farklı renkteki maç-üç elemanlarının bulunduğu bir ekran olacaktır. Bu unsurlar, bu oyunda düşmanlara saldıran kalkanlar ve aynı zamanda güçtür.


Empires & Puzzles APK Android oyun CLUB


İşiniz basit ve anlaşılması kolay, bu da Empires & Puzzles'daki maç adımlarından yararlanarak düşmana belirli bir miktarda hasar vermek. Başka bir deyişle, saldırınızı optimize etmek için değerli işlevler elde etmek için mümkün olduğunca eşleştirmeye çalışacaksınız. Ayrıca kalkanın arkasında beliren güçler de sahip olduğunuz kahramanlara belirli bir miktarda enerji getirecektir. 


Empires Puzzles hero Hilesi


Savaşta kullandığınız kahramanlar farklı renklere sahip olacak ve alanın kalkanlarına karşılık gelecek. Üç veya daha fazla elementi her eşleştirdiğinizde, kalkanlar düşmana saldırır ve kahramanlara belirli bir miktar mana geri yükler. Aynı zamanda bu, kahramanların becerilerini oyun ekranında açığa çıkarabileceğiniz önemli bir faktördür. Bu yüzden tamamen doğru ve etkileyici hamleler yapın.


Empires & Puzzles APK Dayı


Kalkanların her bir kahramanla belirli bir ilişkisi olacak ve bu mekanizmadan tam anlamıyla yararlanmak için bir stratejiniz olacak. Aynı zamanda, her tur, tamamen bitmiş bir maç veya maç kombinasyonları tamamlanarak ve ardından düşmanın saldırısı ile sayılacaktır. Bu nedenle, Ejderha kalkanı veya Parçacık gibi işlevsel öğeler oluşturmak gereklidir. Düşmanlara ardışık saldırılar yapmaya ve sağlıklarının çoğunu çıkarmaya yardımcı olacaklar.


Empires & puzzles: epic match 3 hile


Tamamen etkileyici maçların yanı sıra, Empires & Puzzles'ı deneyimlerken başka bir göreviniz daha var: krallıklar inşa etmek ve düşmanlarla savaşmak. Özellikle üzerine bina inşa edebileceğiniz meydanları göreceksiniz ve her binanın farklı bir işlevi olacak. Örneğin, eğitim kampları sıradan askerlerin kahraman olmasına yardımcı olacak ve evler alabileceğiniz kahraman sayısını artıracak.


Empires & Puzzles Apk Hile


Beş renkten birine ait olan ve tamamen farklı özelliklere sahip kahramanlar elde etmenin birçok yolu arasından seçim yapabilirsiniz. Yukarıdaki çağırma yönteminin yanı sıra, istediğiniz kahramanları çağırmak için gacha mekanizmasını da göz ardı edemezsiniz. Bu oyunda, çok fazla kaynak harcamanız ve ilgili kahramanları almanız için birçok farklı afiş var. Aynı zamanda her pankart size farklı türde kahramanlar getirecek.


Empires & Puzzles Apk indir


Kahraman renkleri ve enerjisi, Empires & Puzzles'ta eşleştirebileceğiniz kalkanlarla yakından bağlantılıdır. Yani karakterin beceri çubuğunu doldurduğunuzda, bu becerileri istediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz. Yetenekleri kullanmak sıranızda bir faktör olmamalıdır çünkü çoğu oyuncu bir öğeyi eşleştirmeden önce becerileri kullanacaktır. Aynı zamanda, aynı anda fırsat verilirse düşmanlara saldırmak için birçok beceriyi tek seferde kullanabilirsiniz.


Empires Puzzles 5 yıldız Hilesi


Yukarıda bahsedildiği gibi her karakterin bir rengi vardır ve bu sadece kahramanlar arasında ayrım yapmak değildir, aynı zamanda her rengin özelliklerini de temsil eder. Spesifik olarak, üç renk, yeşil, kırmızı ve mavi, bir daire içinde birbirini etkiler ve mor ve sarı durumunda aynıdır. Böylece, seviyede çeşitli düşmanlarla savaşmak için 5 farklı renge sahip bir takım bulacaksınız. Sizi zafere götürmeleri için bu kahramanların gücünü artırmayı unutmayın.


Empires & Puzzles indir (MOD, Tanrı Modu)


Bir önceki android oyun BloodWarrior Offline APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Halil gögen"

Halil

1 yıl önce

Ve aç fn SSD disk alanı var mı diye sordu

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar