Fruit Ninja Classic Hilesiz Full MOD APK [v2.4.6]

Puan: 4.33 (Oylar: 3)
Fruit Ninja Classic Hilesiz Full MOD APK [v2.4.6] 1 Fruit Ninja Classic Hilesiz Full MOD APK [v2.4.6] 2 Fruit Ninja Classic Hilesiz Full MOD APK [v2.4.6] 3 Fruit Ninja Classic Hilesiz Full MOD APK [v2.4.6] 4 Fruit Ninja Classic Hilesiz Full MOD APK [v2.4.6] 5 Fruit Ninja Classic Hilesiz Full MOD APK [v2.4.6] 6

Fruit Ninja Classic Hilesiz Full MOD APK [2.4.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Meyveleri dilimleyin, bombaları dilimlemeyin - bağımlılık yapan Fruit Ninja aksiyonuna başlamak için bilmeniz gereken tek şey bu!


Fruit Ninja Classic 2.4.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm 2.99 TL olan bu oyun bedava.
Neredeyse tanıtacağım oyunun tüm 8X ve 9X nesillerinin çocukluğundan beri popüler bir oyun olacağından şüphem yok. Her çağda çok aranan klasik bir meyve kesme oyunu olan Fruit Ninja Classic'ten başkası değil. Yıllar öncesine dönersek, internetin moda olmadığı zamanlarda bu oyun doğdu ve oyuncular için tanıdık bir eğlence oyunu haline geldi. Şimdiye kadar, oyun kullanılmayan boyutlara çok sayıda oyun revizyonu yaptı ve oyuncuların karşılaşması için klasik bir arayüz getirdi. 


Fruit Ninja Classic v2.4.6 MOD APK


Fruit Ninjia Classic'in günümüzde bazı oyun tutkunlarının aşina olduğu ve eğlence tutkusuna yerleştiği söylenebilir. Ancak, oyunun bu versiyonu çığır açan adımlar attı ve en çok başarıyı getirdi. İlginç bir oynanışa sahip olan oyunu kullanmak için ekranda elinizi kaydırmanız gerekiyor. Ayrıca, eşit derecede benzersiz bir grafik arayüz de çeşitli renklerle tasarlanmıştır. Oyuncu, oyunda bulunan tüm meyveleri kesmekle görevli Ninjia karakterine dönüştürülür. Genellikle, normalde gördüğünüz tüm meyveler burada görünür.


Fruit Ninja Classic Para Hilesi


Fruit Ninjia Classic'te profesyonel bir Ninja olamamaktan mı endişeleniyorsunuz? En iyi arkadaşına bir soru daha sorduğunda her şey daha kolay olur. Hemen hemen tüm oyuncular profesyonel Ninja olma fırsatına sahiptir. Birçok kez, becerileriniz ve oynanışınız yeni zirvelere çıkar ve çok oyunculu modda başkalarıyla rekabet edebilirsiniz. Burada, oyun ekranından cesaretinizi gösteriyorsunuz ve kırık ve uçan meyveleri kesmek için ellerinizi özgürce sallıyorsunuz. Bununla birlikte, parmaklarınızı hassas bir şekilde kesmek için hareket ettirmekte usta olun.


Fruit Ninja Classic Tam Sürüm apk indir


Fruit Ninja Classic ayrıca diğer birçok normal oyun gibi kolay, orta ve son derece zordan tam oyun seviyelerine sahip bir oyun moduna sahiptir. İlk kez oynuyorsanız, beceride ustalaşmak için en kolay seviyeyi seçmenizi öneririz. Oyuna alıştıktan sonra orta seviye geyiği atlayın ve en zor seviyede kendinize meydan okuyun. Ne kadar yükseğe çıkarsanız, o seviyede oynadığınız tüm süreci yok edecek saatli bombalar gibi daha fazla engel ortaya çıkar. Skoru ikiye katlamak ve zaman baskısını azaltmak için aynı anda birden fazla meyveyi kesin.


Fruit Ninja classic APK Dayı


Normalde oyuna başlarken, portre modu ile önceden ayarlanmış oyun arayüzünü göreceksiniz. Bununla birlikte, eğlence eğlencesini tatmin etmek için oyuncular, daha şaşırtıcı sürekli eğik çizgi dövüşü yapmak için ekranı genişletmelidir. Oyuncular ayrıca net bir şekilde görebilir ve sonraki seviyeleri fethetmek için daha fazla motivasyona sahip olabilir.


Fruit Ninja Classic APK hilesiz


Ancak, yüksek puanlar ve hızlı geçiş seviyeleri her zaman oyuncunun nihai hedefidir. Ancak, kendi becerilerinizi biliyor musunuz ve bunları kolayca aşmanız için en iyi numaralara güveniyor musunuz? Öncelikle engeller ortaya çıktığında uzun hamleler yapmamalısınız. Arcade modunda engeller sizi yenemese de, diğer modlar bombayı bir kez vurur ve anında oyun biter.


Fruit Ninja pro apk


Bu nedenle, engeller ortaya çıktığında kısa ve düzgün manevralar yapmaya çalışın. Ek olarak, Arcade ve Zen modlarında, oyuncular puanlarını yükseltmek ve geri sayımı birkaç saniye uzatmak için Peachy Times'ı seçmelidir. Son olarak, hareket etmek için bir parmağınızı kullanın, birçok parmağın yüzü kapatacağı durumlardan kaçının, görme kaybı el bombalarının kesilmesine yol açar.


Fruit Ninja Classic APKPure


Aslında yıldız, oyunun para birimini simüle eden bir görüntüdür ve amacı, daha fazla eklenti türü satın almak ve sunduğu birçok avantajın keyfini çıkarmaktır. Ancak, bu para biriminin büyük bir miktarını elde etmek için oyuncunun gerekli tüm hedefleri tamamlaması gerekir. Oyuncular çok endişeli değil çünkü genellikle oldukça ilginç hedefler ve farklı hediyelerle geliyorlar. Oyunculara bonus puanlara çok fazla önem vermemelerini, ancak nasıl oynadıklarına odaklanmalarını tavsiye edin. Pek çok değerli ekstra eşyayı geri getirmek için kendinizi gösterelim.


Fruit Ninja Classic indir (Full, Tam Sürüm)


Bir önceki android oyun Xenowerk APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar