BloodWarrior Offline Para Hileli MOD APK [v1.7.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
BloodWarrior Offline Para Hileli MOD APK [v1.7.7] 1 BloodWarrior Offline Para Hileli MOD APK [v1.7.7] 2 BloodWarrior Offline Para Hileli MOD APK [v1.7.7] 3 BloodWarrior Offline Para Hileli MOD APK [v1.7.7] 4 BloodWarrior Offline Para Hileli MOD APK [v1.7.7] 5 BloodWarrior Offline Para Hileli MOD APK [v1.7.7] 6

BloodWarrior Offline Para Hileli MOD APK [1.7.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Gerçekten de, kendinize güçlü bir eşya edinmek çok zaman alacak ve bu süreçte, istatistiklerinizi artırmanın yollarını bulmak için birçok farklı zorluğun üstesinden geleceksiniz.


BloodWarrior Offline 1.7.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Tanrı modu
  3. Sınırsız para hilesi
Karanlık güçlerle dolu bir dünya, bir savaşçının ortaya çıkmasını bekliyor ve bu BloodWarrior. Bu oyunda oyuncular karakteri kontrol edecek ve güçlerini artırmak için birçok farklı tehlikeli diyardan geçecekler. Aynı zamanda oyun sırasında farklı oyun modlarında birçok güçlü düşmanla karşılaşacaksınız ve aslında her şey her zaman güçle çözülecek.


BloodWarrior Offline v1.7.7 MOD APK


BloodWarrior'un hikayesi, bir büyücünün bir portalın önüne çıkmasıyla başlar ve insanlara felaketi açan kapıdır. İnsan dünyasını canavarlar dünyasına bağlayan bir yerdir ve sihirbaz bu kapıyı kapattığı sürece hiçbir iblis kaçamaz. Ancak bu kapı çatlaklar ortaya çıktığında talihsiz bir şey oldu ve oradan canavarlar da dökülerek dünyayı kararttı.


BloodWarrior Offline Para Hilesi


Bu oyundaki ana karakter, Sara adında karakteristik bir görünüme sahip bir kız tarafından bulunan bir paralı askerdir. Canavarlara karşı görevlere katılma isteğini kabul eder. Oradan, oyuncu birçok düpedüz korkunç şekle sahip canavarlarla dolu ortamları keşfetmeye başlayan bu paralı asker karakterini kontrol edecek. Aynı zamanda, oyun sırasında bu karakterin deneyimleme arzunuzu tatmin edebilecek güçlü yönlerini yavaş yavaş keşfedeceksiniz.


BloodWarrior Offline Elmas Hilesi


Oyuncular, karakteri üçüncü şahıs bakış açısıyla kontrol edecek ve birçok farklı düşmanın içinden geçecek. Aynı zamanda, karakterin bir temel saldırı becerisine ve dört özel becerisine sahip olduğunu görebilirler, ancak yalnızca birinin kilidini açarlar. Bu, oyuncunun karakterin seviyesini yükseltmesini gerektirir ve yavaş yavaş bu becerilerin kilidi otomatik olarak açılır. Ayrıca oyun sırasında bir kılıç tarafından temsil edilen bir miktar enerji biriktireceksiniz. Bu kılıç kırmızıya döndüğünde başka bir yetenek kullanabilirsiniz.


BloodWarrior Apk Hile


Bu skillin özelliği BloodWarrior'daki karakteri belirli bir süre için daha canlı hale getirmek ve vücut ölçüsü de daha büyük hale geliyor. Düşmana saldırıyı optimize etmek için patronları daha hızlı devirmek ve diğer hasar becerileriyle birleştirmek avantajlıdır. Ayrıca seviyeyi tamamladığınızda karakterin istatistiklerini artıran tamamen etkileyici ödüller alacaksınız.


BloodWarrior Apk Son Sürüm


BloodWarrior'da oyuncu, belirli nesneleri toplamak için çevredeki belirli nesneleri yok edebilir ve bunlar genellikle ekipmandır. Kendinize ekipman edinmenin birçok yolu vardır: Raid Boss'ta bölge ile etkileşime girmek, ödüller seçmek veya efsanevi silahlar toplamak. Böylece zamanla kendinize hayranlık uyandıran silahlar edinebileceksiniz ve bunlar Gri (Normal), Mavi, Sarı ve Turuncu (Efsane) gibi renklere göre sıralanır.


BloodWarrior Apk indir


Gerçekten de, kendinize güçlü bir eşya edinmek çok zaman alacak ve bu süreçte, istatistiklerinizi artırmanın yollarını bulmak için birçok farklı zorluğun üstesinden geleceksiniz. Genellikle oynadığınız modun yanı sıra, belirli bir gereksinimi tamamladığınızda diğer üç modun kilidi açılabilir. Time Attack için bir süre düşmanlarla karşı karşıya geleceksiniz; Keşif, Evcil Hayvanların kilidini açma ödülleri ve son olarak bir Baskın Patronu ile birlikte zorluklar getirecek.


BloodWarrior Offline İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi / Tanrı Modu)


Bir önceki android oyun Race Master MANAGER APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar