Oil Mining 3D Elmas Hileli MOD APK [v1.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Oil Mining 3D Elmas Hileli MOD APK [v1.5] 1 Oil Mining 3D Elmas Hileli MOD APK [v1.5] 2 Oil Mining 3D Elmas Hileli MOD APK [v1.5] 3 Oil Mining 3D Elmas Hileli MOD APK [v1.5] 4 Oil Mining 3D Elmas Hileli MOD APK [v1.5] 5 Oil Mining 3D Elmas Hileli MOD APK [v1.5] 6

Oil Mining 3D Elmas Hileli MOD APK [1.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Petrol kuleleri ile yeryüzünden petrol çıkararak dünyanın en zengin petrol madencisi olun ve tüm dünyaya satmak için kuyularınızı doldurun


Oil Mining 3D 1.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Elmas Hilesi
Oil Mining 3D, bir petrol madenciliği tesisi geliştirmeye ve onu daha modern hale getirmeye odaklanan boşta bir oyundur. Ürünün hızlı bir şekilde satılabilmesi için yeni madencilik ekipmanı ekleyebilir ve nakliye yöntemini değiştirebilirsiniz. 


Oil Mining 3D v1.5 MOD APK


Aynı zamanda bazı faktörler fabrikanın performansını belirler, bu nedenle daha fazla para kazanmanın yollarını bulacaksınız ve her seviye atladığınızda beklenmedik ödüller ortaya çıkıyor. Oil Mining 3D'de oyuncular, farklı alanlara bölünmüş büyük ölçekli bir petrol çıkarma tesisini yönetecekler. 


Oil mining 3d apk para hilesi


Her alanın önemli bir rolü vardır ve seviye boyunca kademeli olarak kilidi açılır ve oyuncunun petrol sahasında bulduğu ilk başlangıç ​​yeridir. Bu alan, sürekli olarak toprağı kazarak, taşıyabileceğiniz ve kazanabileceğiniz farklı petrol varillerini toplayan tek bir cihaza sahiptir.


Oil mining 3d apk android oyun club


Bu oyun, herkesin erişebileceği bir boş mekanizmaya sahip oldukları için oyuncular için zor değildir. Petrol çıkarma ekipmanı otomatik olarak çalışacak ve şirketin gelişimine bağlı olarak bir araca veya bir nakliye trenine sahip olacak. Ayrıca kargo bittikten sonra oyuncu oyun içi para kazanabilecek ve bu süreç sürekli devam ediyor.


Oil mining 3d apk hile


Oil Mining 3D'ye yaklaştığınızda, petrol çıkarma alanının çalışmasını kontrol eden üç ana faktör göreceksiniz. Bu faktörler hız, kâr ve kiralamayı içerir ve hepsinin göz ardı edemeyeceğiniz değerleri vardır. 


Oil Mining 3D Apk indir


Örneğin, kâr, ürününüzden daha fazla para kazanmanıza yardımcı olur veya hız, ürününüzü daha hızlı çıkarmanıza yardımcı olmak için sevkiyat şeklinizi değiştirmeye yardımcı olur. Kiralama, petrol çıkarma için kullanılan ekipman miktarını artırmanıza yardımcı olacaktır.


Oil Mining 3D Elmas Hilesi


Oyuncuların fark edeceği bir nokta, bir deneyim barına sahip oldukları ve fabrika faaliyeti sürekli olarak yapıldığından artacağıdır. Aynı zamanda seviyenizi yükseltmenize ve özellikle ödül almanıza yardımcı olacaktır. Ödül genellikle para olacaktır ve bunu çeşitli istatistikleri yükseltmek ve yeni alanlara yayılmak için kullanabilirsiniz. Gerçekten de, size çok fazla kazanç getirecekler.


Oil Mining 3D indir (MOD, Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Kingdom Clash APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar