PC Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.2.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
PC Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.2.1] 1 PC Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.2.1] 2 PC Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.2.1] 3 PC Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.2.1] 4 PC Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.2.1] 5

PC Tycoon Para Hileli MOD APK [2.2.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kendi bilgisayar firmanızı kurun, dizüstü bilgisayarlar tasarlayın ve üretin ve PC'ler ve işletim sistemi için yazılım ve donanım bileşenleri geliştirin!


PC Tycoon 2.2.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

PC Tycoon oyununda ev bilgisayarınızı ele geçirmeye ve dünyayı yönetmeye hazır olun! 2012 yılında bir bilgisayar şirketi kurmak iyi bir fikir çünkü endüstri patlama yaşıyor ve bu günlerde hemen hemen her evde bilgisayarlar var. Teknoloji devi olmak için küçükten başlamalısınız. Gelişmekte olan işlemciler, video kartları, anakartlar, RAM (rastgele erişimli bellek), güç kaynakları ve diskler bu stratejinin gerekli bileşenleridir.


PC Tycoon v2.2.1 MOD APK


PC Tycoon oyununda yeni teknolojileri araştırın, ofislerinizi yükseltin ve şimdiye kadarki en iyi bilgisayar şirketi olma yarışında çalışanları işe alın ve kovun. Başarıya giden yolculuğunuzda krizler, düşen veya yükselen bileşen talebi ve yoğun rekabet gibi sayısız arıza ve beklenmedik olay sizi bekliyor! 


PC Tycoon Para Hilesi


Bir girişimcinin en büyük varlığı esneklikleridir. Paranızı neye harcadığınıza dikkat edin. Paramızı ofis yükseltmelerine veya reklamlara harcamalı mıyız? En iyi seçenek nedir? Yaptığınız her şey oyunun sonucunu etkiler.


PC Tycoon Altın Hilesi


Oyunun 23 yıllık ömrü boyunca herhangi bir noktada, sekiz yeni konum açmak için teknolojisini kullanarak ve gelirinizi ve satışlarınızı artırmak için derinlemesine pazar araştırması yaparak şirketinizin erişimini genişletebilirsiniz. 


PC Tycoon Hile Apk


Bu, rekabet eden şirketlerin sayısının zamanla arttığı anlamına gelir. Rekabet düzeyi ve ürünlerin kalitesi her yıl artmaktadır. Hiçbir şeyi kaçırmayın! Güncel olaylardan haberdar olmak için haberleri okuyun.


PC Tycoon Apk indir


Dizüstü bilgisayarlar diğer işletmelerin yardımı olmadan büyüyemez, bu nedenle bileşenlerini kendi işinizde kullanın. Eleştirmenler size fiyat, teknoloji ve yeni teknoloji için puan verecektir. Bir işletmeyi yürütmek zor olduğu için size adım adım eğitim verilecektir. 


PC Tycoon apk android oyun club


Geçmişte başardıklarınızı yansıtmak eğlencelidir. Oyunun geliştirme geçmişi bunu başarmaya yardımcı olur. Oluşturduğunuz dizüstü bilgisayarlar, işletim sistemleri ve bileşenlerin tümü görünür durumda. Daha önce oynadıysanız oyunun istatistiklerine ve geçmişine erişmeniz mümkün. Ana menünüzü özelleştirin, müziğinizi seçin ve oyunu indirerek sanal bir asistan kullanın


PC Tycoon indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun İnşaat Sim 2014 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar