Teslagrad Full Hileli MOD APK [v2.2.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Teslagrad Full Hileli MOD APK [v2.2.1] 1 Teslagrad Full Hileli MOD APK [v2.2.1] 2 Teslagrad Full Hileli MOD APK [v2.2.1] 3 Teslagrad Full Hileli MOD APK [v2.2.1] 4 Teslagrad Full Hileli MOD APK [v2.2.1] 5

Teslagrad Full Hileli MOD APK [2.2.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuna daha önceki bir dönemden otokratik bir kral hakkında sürükleyici bir açılış hikayesiyle başlayın.


Teslagrad 2.2.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm

Teslagrad, oyuncularına her zorlukta harika duygular yaşatabilen oyunlardan biridir. Uzun soluklu bir maceraya atılmak ve nihai hedefe ulaşmak için farklı zorlukların üstesinden gelmek istiyorsanız, bu uygun bir oyun olacaktır. Oyuna gelince, oyundaki karakterinizi kontrol ederek hedeflerinize ulaşmak için heyecanlı anlar yaşayacaksınız.


Teslagrad v2.2.1 MOD APK


Macera türünde oluşturulmuş oyunlarda ilgi çekici bir hikaye her zaman gerekli bir özellik olacaktır. Teslagrad, oyunun olay örgüsünün sizin oyununuz için gerekliliklerini ve önemini anladı, bu nedenle araştırma yapabilmek için çok zaman harcadı. Ve pek çok önemli haber ortaya atıldıktan sonra, yayınlanacak son versiyon için seçilen olay örgüsü Elektropia Krallığı'nda başlayacak.


Teslagrad Para Hilesi


Oyuncular, krallığını demir yumrukla yöneten bir kralın yeniden anlatımıyla bu krallıktaki oyunlarına başlayabilecekler. Şehrin ortasında Teslagrad adında devasa bir kulesi olan bir grup teknokratla başarılı bir şekilde savaştı ve onları yok etti. Ve sonraki büyüleyici hikayeler bu krallıktan başlayarak anlatılacak ve oyununuzda onları keşfeden siz olacaksınız.


Teslagrad Altın Hilesi


Oyunculara macera türüne uygun bir oyun sunabilmek için üreticiler çok çekici bir oyun sistemi geliştirdiler. Oyuncular oyunlarına katılırken çocukla ve oyununuzdaki ana karakterle tanışabilecekler. Bu çocuk, komplonun zaman çizelgesinde demir yumruklu otokratik kralın unutulmuş bir komplosuna yakalanmış gibi görünüyor.


Teslagrad Tam Sürüm Apk


Bununla birlikte oyunun, oyuncularına gerçek duygular yaratmak için dramatik bir meydan okuma sistemi de yaratması gerekiyor. Oyun, ortaya çıkan tüm zorlukların üstesinden gelmek isteyen oyuncular için bir bulmaca platformunu benimseyecek. Macera yolculuğunuzda birçok farklı bulmaca mücadelesi size getirilecek, hatta yapmanız için büyük patronlarla dövüşeceksiniz.


Teslagrad Full Apk indir


Oyun kendine heyecan verici bir hikaye ve heyecan verici bir oyun inşa ettiyse, grafikler ana cazibe merkezlerinden biri olacaktır. Oyun geliştiricileri, güzel grafiklere sahip bir oyunun oyuncuların ilgisini çekebileceğine inanıyor. Bu nedenle oyun, grafikleri açısından oldukça düşünceli bir şekilde yatırılmıştır.


Teslagrad Apk indir


Oyunun size getireceği görsellerin tamamı elle çizilmiş fırça darbeleriyle yapılacaktır. Grafikler elle yapıldığından, oyunun sanatçıları oyunlarına hızla gerçek bir ruh kazandıracak. Bununla birlikte 2D grafikler üzerine kurgulanan oyun da oyuncular için oluşturulmuş dikkat çekici noktalardan biri.


Teslagrad indir (MOD, Full - Tam Sürüm)


Bir önceki android oyun Idle Painter APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar