Idle Painter Para Hileli MOD APK [v1.24.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Painter Para Hileli MOD APK [v1.24.9] 1 Idle Painter Para Hileli MOD APK [v1.24.9] 2 Idle Painter Para Hileli MOD APK [v1.24.9] 3 Idle Painter Para Hileli MOD APK [v1.24.9] 4

Idle Painter Para Hileli MOD APK [1.24.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Resimlerin içeriği çeşitlidir ve her zaman tamamlanması zaman alacak bir karmaşıklıkla birlikte gelir.


Idle Painter 1.24.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız taşlar,
  2. Para Hilesi. Harcadıkça para artar!
Idle Painter, farklı renklerde pikselli resimler çizmekten sorumlu olacağınız boşta kalma tarzına sahip bir oyundur. Piksel birimlerinin çeşitliliği ve çizim aracının özellikleri nedeniyle her görüntünün bir tamamlanma süresi olacaktır. Böylece, koleksiyondaki daha güzel eserlerin kilidini açmak için çizim araçlarınızı yükseltebilecek ve çizim üretkenliklerini hızlandırabileceksiniz.


Idle Painter v1.24.9 MOD APK


Güzel fotoğrafların hayranıysanız, Idle Painter'daki görüntü sayısını kesinlikle göz ardı edemezsiniz. Çizimi en ince ayrıntısına kadar tamamlamak için farklı kalemler ile çizim sürecini gözlemleyeceksiniz. Aynı zamanda render işleminizi hızlandıran unsurlar da bulacaksınız ve bunlar elbette tamamen ücretsiz olmayacak ancak yükseltmek için para gerektirecektir. Çizdiğiniz eserler size belli bir miktar para kazandıracaktır.


Idle Painter Para Hilesi


Oyunun başında geniş bir alan göreceksiniz ve alt kısımda ise aldığınız paralar ile yükseltme yapmanız gereken unsurlar bulunuyor. İlk vuruşlar göründüğünde, aldığınız para miktarı da artacaktır. Çizimi mükemmelleştirmeye çalışacağınız ve oyunda çok para kazanmaya devam edeceğiniz söylenebilir. Ayrıca, çizmeye ilk başladığınızda yalnızca bir kalem göreceksiniz ve bu tamamen yavaş, bu nedenle yükseltme yapılması gerekiyor.


Idle Painter Altın Hilesi


Çizimi tamamlamada bir gecikme gördüğünüzde, oyuncuların Idle Painter'ı yükseltmeyi düşünmeleri gerekecektir. Çizimin tamamlanma hızı, kazandığınız para miktarı ve diğer birçok faktör gibi bu yükseltmeyi yapmanız için birçok neden vardır. Aynı zamanda çizim hızınızı etkileyen kalem, kalem hızı, kazanç, kalem genişliği, çevrim dışı gibi birçok faktör olacaktır. Her öğenin, göz ardı edemeyeceğiniz bir işlevi vardır.


Idle Painter Elmas Hilesi


Kalem öğesi, çiziminizi hızlandırmak için kalem sayısını artırmayı kolaylaştırır. Aynı zamanda, kalem hızı, birçok çizim aracınızın hızlanmasına ve tamamen karmaşık çizimlerde etkili olmasına yardımcı olacağından, kalemin unsurunu iyi destekleyecektir. Tamamlanan her piksel, bir piksel biriminde kazanarak elde edebileceğiniz para miktarını artırmak için aldığınız miktarı artırmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca kalem genişliği de dikkat etmeniz gereken önemli bir faktördür.


Idle Painter Apk Hile


Her çizimin farklı içeriği vardır ve Idle Painter'da tamamladığınızda sizi etkileyebilir. Aynı zamanda, çizilen her görüntünün karmaşıklığının zamanla artacağını da fark edebilirsiniz. Bu nedenle, yükseltme bir zorunluluktur ve aynı zamanda piksel sayısı da çeşitli olduğu için daha fazla para kazanmanıza yardımcı olur. Çizim performansınızı garanti altına almak için paranızı farklı şekillerde kullanabileceksiniz.


Idle Painter Apk indir


Çizim yoluyla sahip olduğunuz para miktarı her zaman artacaktır ve her yükseltmenin fiyatı da dikkate alınması gereken bir konudur. Yani oyunun başında hangi unsurlara öncelik vermeniz gerektiğini bilmeniz gerekecek ve başlangıç ​​maliyeti oldukça yüksek olan bazı unsurlar olacak, bu nedenle oyuncunun açılması için belirli bir seviyeye ulaşması gerekiyor.


Idle Painter indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Total Destruction APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar