Altos Odyssey Para Hileli MOD APK [v1.0.22]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Altos Odyssey Para Hileli MOD APK [v1.0.22] 1 Altos Odyssey Para Hileli MOD APK [v1.0.22] 2 Altos Odyssey Para Hileli MOD APK [v1.0.22] 3 Altos Odyssey Para Hileli MOD APK [v1.0.22] 4 Altos Odyssey Para Hileli MOD APK [v1.0.22] 5 Altos Odyssey Para Hileli MOD APK [v1.0.22] 6

Altos Odyssey Para Hileli MOD APK [1.0.22] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Alto ve arkadaşlarının maceralarının geçtiği yerdir. Ormanda, uçsuz bucaksız çölde kurulan tuzaklardan kaçmak için karakteri kontrol edin ve yaramaz maymunların peşinden başarılı bir şekilde kaçın.


Altos Odyssey 1.0.22 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Altın Hilesi

Alto's Odyssey'in uçsuz bucaksız ama bir o kadar da tehlikeli boyutlarında bir macera yolculuğunda Alto olarak oynayacaksınız. Uçsuz bucaksız çöllerin veya dev kum tepelerinin tuzaklarını aşın, kürek çekin, nehirlerde yürüyün ve gösterişli şehirleri keşfedin. Sadece bu da değil, aynı zamanda yaramaz maymunların peşine düşmeniz ve güvenli bir şekilde kaçmanız gerekiyor. Uzun süredir gizli kalmış davalar hakkında gizemli bilgiler elde etmek için kendinizi riske atmalısınız.


Altos Odyssey v1.0.22 MOD APK


Alto's Odyssey, eğlence için harika bir aksiyon ve macera oyunu olarak kabul edilir. Oyuncular, diğer aksiyon oyunları kadar tereddüt etmeden veya savaşmadan zorlukların üstesinden özgürce gelebilirler. Öte yandan, yaratılan tuzaklardan güvenli bir şekilde çıkmak için çok fazla beyin gücü harcamanız gerekiyor.


Altos Odyssey Para Hilesi


Tüm karakter kontrolleri veya görevleri, basit tek dokunuşla kontrol edilir. Tek dokunuşla her şeyin üstesinden gelmek, kazanmak için ayrılan süre içinde yapılmalıdır. Bu oyun heyecan verici savaşlar getirmez, ancak savaşların yanı sıra başka eğlenceler de getirir.


Altos Odyssey Altın Hilesi


Alto's Odyssey'de görünen çeşitli ortamlara sahip eko-bölgeler olan misyonlara ev sahipliği yapan görevlerin çeşitliliğidir. Buna karşılık, tapınak şehirlerdeki lüks ya da kum tepeleri ya da kanyonlardaki gizemli tehlike… hepsi mücadelede zorluk getirir ve zorlukların üstesinden gelebilmek için oyuncunun sabrını gerektirir.


Altos Odyssey Apk Hile


Artık sadece dünya barışını korumak için savaşmak değil, bilmeniz gereken bilgileri elde etmek için gizemleri araştırmak. Gizemleri keşfederek, farklı ortamlarda, suda, karada zorlukların üstesinden gelmelisiniz ve şimdi görev tam olarak havada. Oyunculardan zorlu zorlukların üstesinden gelmek için doğuştan gelen kararlılığı korumalarını istemek, savaşlardan farklı değildir. Gökyüzü veya sıcak hava balonu gibi her alan benzersiz gizemler getirecek, hiçbir şeyi kaçırmayın…


Altos Odyssey Apk indir


Geniş çevrenin olduğu bir macera yolculuğuna çıkacaksınız, bu vahşi bir macera. Doğa ne kadar büyük ve güzel olursa olsun, büyük ölçekli kum fırtınalarının oluşması engellenemez. Bu size gerçekten zarar verir ve gömülü gizemleri aramanızı etkiler. Alto's Odyssey'de doğanın neden olduğu fırtınaların tehlikeli olduğu ve sizi ciddi anlamda etkilediği söylenebilir. Bununla da kalmayıp efsanedeki gibi sellerle karşılaşmak da kaçınılmazdır.


Altos Odyssey Apk Son Sürüm 2023


Bu oyunda Alto'ya ve maceranıza diğer özel karakterlerle eşlik edeceksiniz. Ancak bu karakterleri tam olarak toplamak için oyuncunun kilidini açmak için birçok zorluğun üstesinden gelmesi gerekir. Eksiksiz bir karakter koleksiyonunuz olduğunda, Alto ile yolculuğunuz artık sıkıcı değil ve aynı zamanda arkadaşlarınızla bir macera. Her karakterin farklı güç özellikleri vardır ve sahip oldukları eşyalar aynı değildir.


Altos Odyssey Elmas Hilesi


Oyuncular, birçok özel oyun modu ile Alto's Odyssey'de bitmeyen macerayı yaşayacaklar. Her modda her seviyede, birçok farklı zorluğun üstesinden gelmeniz gerekecek. Özellikle, hem resim modunda hem de gevşeme modunda benzersiz ortak noktalar vardır. Çekiciliği var, puan veya para yok, bu oyunda sadece sonsuz macera var.


Altos Odyssey indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Exoria Online Idle MMORPG APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar