Real Drift Car Racing Para Hileli MOD APK [v5.0.8]

Puan: 3.75 (Oylar: 4)
Real Drift Car Racing Para Hileli MOD APK [v5.0.8] 1 Real Drift Car Racing Para Hileli MOD APK [v5.0.8] 2 Real Drift Car Racing Para Hileli MOD APK [v5.0.8] 3 Real Drift Car Racing Para Hileli MOD APK [v5.0.8] 4 Real Drift Car Racing Para Hileli MOD APK [v5.0.8] 5 Real Drift Car Racing Para Hileli MOD APK [v5.0.8] 6

Real Drift Car Racing Para Hileli MOD APK [5.0.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Araç tipini seçmenin yanı sıra, oyuncu yine de gövde rengini özelleştirebilir, farklı desenlerle süsleyebilir veya otomobilin tasarımını, jant rengini ve lastiğini özelleştirebilir


Real Drift Car Racing 5.0.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi (Maçtan sonra çok para kazanacaksın)
Real Drift Car Racing, oyuncuları birçok farklı unsurdan çeken eşsiz bir yarış oyunudur. Oyuna ilk gelen şey; Bunun mobil cihazlarda gerçek bir yarış oyunu olduğunu bilmeniz gerekir. Öyle olsa bile, oyuncu arabasını yine de faydalı bir drift asistanıyla kontrol edebilir. Ayrıca oyun, sadece Real Drift Car Racing'e geldiğinde oyuncuların deneyimleyebileceği birçok heyecan verici özelliğe de sahip. Oyunun lansmanından bugüne kadarki çekiciliği ile dünya çapında hızlı bir şekilde 20 milyondan fazla indirildi.


Real Drift Car Racing v5.0.8 MOD APK


Asfaltta sörf yapma hissini yaşayabileceğiniz Real Drift Car Racing girmeye hazır mısınız? Bunu yapabilmek için oyun, oyuncularına son derece yüksek performanslı arabalar verdi. Bu yarış arabalarının yerleşik bir gelişmiş turbo veya doğal emişli sistemlere sahip olması nedeniyle, drift yarışları için özel olarak tasarlanmış yarış pistlerinde drift durumları yaparken oyuncunun hissi heyecan verici olacaktır.


Real Drift Car Racing 5.0.8 Hile Apk


Bu yüksek hızlı arabaları kullanma hissini deneyimlemenin yanı sıra, yarış ve drift becerilerinizi geliştirmek için pratik yapmaya da çalışmanız gerekiyor. "Gerçek Drift Araba Yarışı" nın zorlu yarışına geldiğinizde, binlerce saatlik pratik yaptıklarında daha yetenekli diğer sürücülerle tanışacaksınız. Bu nedenle, başlangıç ​​seviyesindeki oyuncuların kazanmak için çok çalışmaları, yarış arabalarını ayarlayıp yükseltebilmek için ödül paralarını getirmeleri gerekir. Savaşmak ve dünya yarışçı sıralamasında zirveye çıkmak için tutkunuzu takip edin. Veya bazen serbest sürüş modundayken "eğlence için yarış" da yapabilirsiniz.


Real Drift Car Racing APK Dayı


Gerçek bir yarış oyunu gibi, yarışa ek olarak, Real Drift Car Racing de oyuncular için başka heyecan verici özelliklere sahiptir. Oyun, birçok oyuncu tarafından mobil cihazlardaki en orijinal oyun olarak değerlendirildi. Yani oyun açıkça oyunculara ayarlarda genişletilmiş seçenekler sağladı. Favori yarış arabanız için tamamen farklı ve benzersiz yüzler oluşturabilirsiniz. Araç tipini seçmenin yanı sıra, oyuncu yine de gövde rengini özelleştirebilir, farklı desenlerle süsleyebilir veya otomobilin tasarımını, jant rengini ve lastiğini özelleştirebilirsiniz.


Real drift Car Racing Android oyun CLUB


Ve sadece arabanın dış tasarımını özelleştirmekle kalmaz, aynı zamanda sahipleri de ek özellik uzantılarını özelleştirebilir. Aracın derinliklerinde oyuncu, motor gücünü artırmak, turbo işlevselliği eklemek, karmaşık parçaları değiştirmek (araç ağırlık dağılımı, kamber açısı,… gibi) veya aracın dişli oranı gibi birçok gelişmiş seçeneğe de sahip olabilir. "Real Drift Car Racing"na gelirken oyuncular, özelleştirdiğiniz araba ile en otantik yarış deneyimini yaşayacaklar.


Real Drift Car Racing Hile Apk


"Real Drift Car Racing" nda yayınlanan birçok heyecan verici özellik de var. Ayrıca oyunun zorluğunu kişiselleştirmek için de kullanışlıdır. Yeni başlayan oyunculardan, profesyonel oyun modu ile deneyimli oyunculara kadar basit modu deneyecekler. Ve dahası, oyunun ayrı bir resim modu olacak, böylece oyuncular harika anlar kaydedebilir ve bunları arkadaşlarınızla paylaşabilir. Oyun, Liquid Stranger ve Simplify Recordings'den harika dubstep müzikleri içeriyor. Sadece müzik değil, egzozun sesi de her otomobil için ayrı ayrı geliştirilecek, size en otantik deneyimi yaşatacak


Real Drift Car Racing APK Son Sürüm indir


Real Drift Car Racing'e gelen seçkin sürücüler, fantastik gerçek yarış deneyiminin keyfine varacaklar. Sadece drift durumlarınıza adanmış parçalar değil, aynı zamanda oyundaki seyircilerin tutkulu tezahüratları da var. Dahası, oyuncular tasarımdan motora kadar kendileri için özel ve benzersiz bir aracı keşfedebilecek ve isteğe bağlı olarak seçebilecekler. Ayrıca oyunun özgün ve profesyonel ses sisteminden sizler için harika deneyimler yaşayabilirsiniz. Bu yüzden yarışa girmek için pratik yapmaya çalışın, dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarınıza veya diğer sürücülere meydan okuyun, adınızı sıralamaya koyun ve zaferi kazanın. Hepsi "Gerçek Drift Araba Yarışı" içinde özetlenecek, herkes için hızlıca indirip deneyimleyin!


Real Drift Car Racing İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Last Hope Sniper APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar