LEGO Batman Beyond Gotham Para Hileli MOD APK [v2.0.1.17]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
LEGO Batman Beyond Gotham Para Hileli MOD APK [v2.0.1.17] 1 LEGO Batman Beyond Gotham Para Hileli MOD APK [v2.0.1.17] 2 LEGO Batman Beyond Gotham Para Hileli MOD APK [v2.0.1.17] 3 LEGO Batman Beyond Gotham Para Hileli MOD APK [v2.0.1.17] 4 LEGO Batman Beyond Gotham Para Hileli MOD APK [v2.0.1.17] 5

LEGO Batman Beyond Gotham Para Hileli MOD APK [2.0.1.17] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sadece ana karakterler veya oyunda bulunan karakterler için değil. Eklenen karakterlerden bazıları, oyuncuları cezbeden özelliklere de sahiptir.


LEGO Batman Beyond Gotham 2.0.1.17 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

LEGO'nun büyük bir hayranıysanız ve heyecan verici maceralara katılmak istiyorsanız, LEGO Batman Beyond Gotham oyununu görmezden gelemezsiniz. Tüm zamanların en çok satan LEGO Batman serilerinden biri, bu dünya dışı bir aksiyon-macera ile geri döndü. Batman olarak oynayacak ve DC Comics evreninden karakterlerle güçlerinizi birleştireceksiniz. Kötü Brainiac'ın dünyayı yok etmesini durdurmak için uzaya uçan kahraman olacaksın.


LEGO Batman Beyond Gotham v2.0.1.17 MOD APK


Bu sürümün oynanışı önceki oyunlara benzer. LEGO Batman Beyond Gotham oyununda oyuncular 100'den fazla ana karakteri oynayacak ve kilidini açacak. Yanlarında büyük yetenekler ve üstün güç getirecekler. 


LEGO Batman Beyond Gotham Para Hilesi


Oyun, Justice League üyelerini, Solomon Grundy gibi LEGO BIG figürlerini, Lantern kahramanları ve kötü adamlarını ve daha fazlasını içerecek. Özel olan şey, yukarıdaki karakterlerin tümünün ek satın alma olmadan kazanılabilmesidir. Karakterler bulacak, savaşlarda onlara sahip olacak veya kazandığınız için ödüllendirileceksiniz.


LEGO Batman Apk Android Oyun Club


Oyunda görünen büyük kahramanlar ve hatta kötü adamlar benzersiz becerilere sahiptir. Bireysel karakterler, komik güçleri ve yetenekleriyle ilgili benzersiz yetenekleri kullanabilir. Örneğin, Süpermen uçabilir, buz buharıyla yangınları söndürebilir ve ısı görüşüne sahiptir. Atom, küçük alanlara sığacak şekilde kendi boyutunu küçültebilir. Birçok karakter, hız veya dönüşüm konusunda aynı yeteneğe sahiptir.


LEGO Batman APK dayı


Beyond Gotham'da çeşitli savaş ortamları. Hepsi çizgi roman evrenindeki eski konumlara dayanmaktadır. Katılan karakterlere alışmaları halinde ortamın pek bir etkisi olmayacaktır. Diğer LEGO oyunları gibi, hikaye modunu tamamladığınızda ücretsiz oyun modunun kilidini açacaksınız. 


LEGO Batman Gotham'ın ötesi APK


Serbest modda tamamladıkları her seviyeyi sadece önceden var olan karakterleri kullanarak tekrar oynayabilirsiniz. Buna dayanarak, oyuncular daha önce erişilemeyen yerler olan ek öğeler içeren özel alanlara erişebilir.


LEGO Batman APK son Sürüm


Diğer maceralı rol yapma oyunlarından farklı olarak Beyond Gotham, oyunculara her zaman beklenmedik ve eşit derecede ilginç deneyimler sunar. Oyuncular oyunda yüzlerce lego karakterini kontrol edecekler. 


LEGO Batman APKPure


Düşmanla üçüncü şahıs bakış açısıyla savaşacaklar. Mücadele zorluklarına ek olarak, oyuncular aynı zamanda lego çivileri toplamak, bulmaca çözmeyi birleştirmek gibi küçük görevleri de yerine getirmek zorundadır. Dövüşte iyi bir şekilde birleştiğinde, sahip olduğun mermi sayısının iki katı kadar kazanırsın.


LEGO Batman gotham ın apk indir


Diyelim ki lego hikayesini öğrendiniz veya büyük bir hayranısınız. Elbette oyunda sahip oldukları güçlerin her birini açıkça anlayacaksınız. Hero Grant, Batman'in patlayıcı Demolition Suit'i, Robin'in seçkin hacker Techno Suit'i, Stealth Cyborg'un Anonymous Suit'i ve Joker'in dahiyane Suit'i gibi süper kıyafetlerle daha da fazla güce sahip. Her karakterin kendine özgü yeteneklerine ek olarak, güçleri üniformadan büyük ölçüde etkilenecektir.


LEGO Batman Beyond Gotham Apk Hile


Beyond Gotham'da süper kahramanlar için birçok ayrı alan bölünecek. Geniş alanlarda, oyuncular bulmacaları tamamlayarak kolayca arayabilir ve keşfedebilir. Oyuncular, zorlu görevleri tamamlamak için her seviyenin ana alanlarına erişebilir. Farklı değerlerdeki eşyaları toplayabilirsiniz. Ayrıca oyuncular kendi karakterlerini de oluşturabilirler. Gizli bir silah yapmak için özel parçalar kullanın.


LEGO Batman Beyond Gotham Apk indir


Meydan okuma ne kadar zorsa, oyuncu o kadar heyecanlı olacaktır. Macera farklı şekilde kurulacak. Her oyunda farklı zevkler yaşayacaksınız. Seçici zorluklar da oyuncuları ilgilendirir. Orijinal bir hikayedeki maceraların hepsi tek bir alanda geçiyor. TLanternoutside dünya sistemi, Zamaron ve Odym'i içerir veya DC Hall of Justice, Batcave ve Justice League Gözetleme Kulesi'ndeki bilinmeyen diyarları ziyaret eder. Farklı görevlerle karşı karşıya kalacaksınız, tamamlama olasılığı da daha yüksek.


LEGO Batman Beyond Gotham indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Hot Wheels Unlimited APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar