Hurricane.io Para Hileli MOD APK [v1.4.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Hurricane.io Para Hileli MOD APK [v1.4.4] 1 Hurricane.io Para Hileli MOD APK [v1.4.4] 2 Hurricane.io Para Hileli MOD APK [v1.4.4] 3 Hurricane.io Para Hileli MOD APK [v1.4.4] 4 Hurricane.io Para Hileli MOD APK [v1.4.4] 5 Hurricane.io Para Hileli MOD APK [v1.4.4] 6

Hurricane.io Para Hileli MOD APK [1.4.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Siz dünyadaki aktif fırtınalardan biri haline gelirken rekabetçi bir oyun deneyimi sunar. Oyuncular güçlü olmak için diğer fırtınaları yiyecekler.


Hurricane.io 1.4.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi.Oyunda harita üzerindeyken özel bir yetenek kullanın, jetonlarınız artacaktır.

Hurricane.io, heyecan verici bir enerji toplama oyunu şeklinde bir kasırganın yoğunlaşmasını simüle eder. Oyuncular küçük bir fırtınayı kontrol ederek başlayacak, ardından daha güçlü olmak için daha uygun koşullara sahip olacaklar. 


Hurricane.io v1.4.4 MOD APK


Karaya yaklaştıkça fırtına zayıflayabileceğinden bu işlem çok zamanınızı alacaktır. Ancak sistemin önerisiyle mutlak enerjiye sahip olma şansına sahip olacaksınız. Şu anda, oyun kolay bir deneyim için oturum açılabilir ve kayıt edilebilir.


Hurricane.io Para Hilesi


Yeterince güce sahip olduğunuzda Hurricane.io'daki her şeyi okyanustan büyütmek ve yok etmek için yolculuğunuza başlayacaksınız. Oyuncular, onları özümsemek ve yolculuklarına devam etmek için çok fazla enerjiye sahip alanlarda hareket edecekler. Sistem, iç kesimlere doğru gidildikçe zayıflamayla ilgili bir ipucu veriyor. İlk başarıları elde etmek için daha küçük fırtınaları yutmanız veya dünyanın birçok yerindeki hava dengesini hızla bozmanız gerekir.


Hurricane.io Altın Hilesi


Hurricane.io'da kasırgaları daha güçlü hale getirebilecek enerji formları yolunuzda görünecek ve bulutlar fırtına rüzgar hızlarını artırmaya yardımcı olabilir. Ayrıca kırmızı ile işaretlenmiş ısı noktaları hareket hızınızı arttırmanız için mükemmel bir koşul olacaktır. 


Hurricane.io apk dayı


Sisteme özel açıklamalar oyuncuların bunları kolayca kavramasına yardımcı olacak ve mavi nokta işleminizi daha kararlı hale getirecek. Son olarak, su çarptığında fırtına güçlü bir şekilde patlayacak, ancak hareket hızı azalacaktır. Bu nedenle, oyuncuların fırtınanın nasıl hareket ettiği konusunda daha yetkin olmaları gerekecek.


Hurricane.io Hile Apk


Hurricane.io'daki kasırgalar arasındaki savaşa gelince, canlı modda şiddet kendini belli ediyor. Dünyanın birçok yerinden tüm oyuncular rekabet etmek için bu savaşta toplanıyor. Hayatta kalma modu için oyuncu aynı boyutta başlatılacaktır; güçlü olmak için çabalamalısın. Oyuncular ayrıca odalarını oluşturabilir ve davetiyeler aracılığıyla arkadaşlarıyla buluşabilir. İnternete bağlı olmadığınızda, diğer oyuncularla çevrimdışı turnuvalara katılacaksınız.


Hurricane.io Apk indir


Hurricane.io, kasırgalarla ilgili tüm heyecan verici bilgileri sağlar ve oyuncuların benzersiz bir kasırga anlayışı oluşturmasına yardımcı olur. Fırtına geliştirme sürecini basitleştirmek için birçok önemli ipucu alacaksınız. Tüm toplama gezisi, etki alanınızı büyütmenize ve daha küçük fırtınaları yutmanıza yardımcı olacaktır. Özel olarak oluşturulmuş meydan okuma modları, oyuncuların deneyimleyebilecekleri daha fazla oyun alanına sahip olmalarına yardımcı olacak.


Hurricane.io indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Draw Your Game APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar