ZigZag Elmas Hileli MOD APK [v1.34]

Puan: 3.67 (Oylar: 3)
ZigZag Elmas Hileli MOD APK [v1.34] 1 ZigZag Elmas Hileli MOD APK [v1.34] 2 ZigZag Elmas Hileli MOD APK [v1.34] 3 ZigZag Elmas Hileli MOD APK [v1.34] 4 ZigZag Elmas Hileli MOD APK [v1.34] 5 ZigZag Elmas Hileli MOD APK [v1.34] 6

ZigZag Elmas Hileli MOD APK [1.34] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Duvarda kalın ve yapabildiğiniz kadar çok zikzak yapın!


ZigZag 1.34 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız elmas hilesi

Ketchapp stüdyosu, net, ancak aynı zamanda oldukça karmaşık oyun, orijinal fikirler ve elbette şık grafikler sayesinde tanınan her türlü arcade oyununun tüm hayranları tarafından iyi bilinir. Ve burada bu geliştiricinin bir sonraki yaratımına sahibiz, bu sefer çocuklar bizi raner unsurlarıyla sert bir arcade ile memnun ettiler. Ve bu yüzden, göreviniz nesneyi kontrol ederek onu duvarda tutmaya çalışmaktır, bu zig-zag'ın karmaşık bir kombinasyonu ve aynı zamanda ek bonuslar da toplar. Grafiksel olarak, ZigZag bu stüdyo için olağan tarzda yapılmıştır.


ZigZag v1.34 MOD APK


ZigZag oynanışı basit ve oynaması kolaydır. Geometry Dash'teki gibi platformlarda topun hareket etmesini sağlamak için ekrana dokunun, engelleri aşın ve topun düşmesine izin vermemeye çalışın. Tüm puanları toplamak için topu ustaca hareket ettirdiğinizde her dönüşte bonus puanlar görünecektir. Son konuma ulaştığınızda, bir sonraki seviyeye geçebilirsiniz.


ZigZag Para Hilesi


ZigZag göze çarpan bir yönü, daha yüksek seviyelere çıksanız bile, mümkün olduğu kadar çok bonus puan toplamak için yine de önceki tablolara dönebilmenizdir. Ayrıca her seviyede ayrıca kontrol noktaları vardır, böylece kaybederseniz oradan başlayabilirsiniz. Ayrıca, oyunda her ekran, size ilham veren ve zorlukların içine girmenizi kolaylaştıran canlı arka plan müziği ile birlikte gelir.


ZigZag Elmas Hilesi


Android ve iOS cihazlarda benzersiz oynanışa sahip ücretsiz bir müzik oyunudur. ZigZag, üretici Ketchapp tarafından geliştirilmiştir. Oyun, ritmi yüksek kaliteli müziğin ritmiyle birleştiren oyunlardan biridir. Böyle dolambaçlı bir yolculukta bir topla keyifli deneyimler yaratır.


ZigZag Oyunu hilesi


Oynarken yapmanız gereken topun zıplaması veya yön değiştirmesi için doğru zamanda ekrana dokunmaktır. Oyunun ilginç yanı ise ekrana dokunduğunuzda ortaya çıkıyor. Oyuncuların daha yüksek masalarda oynamak için her seviyeyi geçmeleri gereken birkaç seviyeye ayrılmıştır. Daha yüksek seviyelere çıkarsanız, oldukça fazla reklam görürsünüz. Oyunda ayrıca birçok top çeşidi bulunmaktadır. Bunların kilidini açmak için gerekli seviyeleri geçmeniz gerekir.


ZigZag hilesi


Oyuncuların dans eden topu kontrol etmesi, topun dengesini korumasına yardımcı olması ve müziğin ritmine göre dans etmesi gerekir. Beğenen oyuncular sitemizden indirebilirler. Bu oyun, bir strateji oyunu olarak basit oyunları seven müzik oyunu sevenler için yeni bir deneyim yaratacak. Ayrıca, altı kapılı hizmete alma görevi de iyilik ve adaletin değerini artırmanın iyi bir yoludur. Ayrıca altı kapı ile şerefiyeyi artırabilir. Oyuncular düello oyununda başarısız olurlar ve hapishanedeki işçi reformu da karakterin iyilikseverlik değerini artırabilir.


ZigZag hile apk


Altıncı mobil ağın editörü tarafından özenle düzenlenir ve yayınlanır. Mobil oyun bir müzik oyunudur. Bu mobil oyunu öğrenmeyi kolaylaştıran ve ustalaşmayı zorlaştıran, benzersiz oyun yaratıcılığıyla birlikte hızlı tempolu ve cep telefonu ekran dokunuşunun birleşimidir. Müzik oyunlarını seviyorsanız, deneyebilirsiniz. Bu oyun, basit oyunları seven müzik oyunu severler için yeni bir deneyim yaratacak.


ZigZag Apk Android oyun CLUB


Oyun, müzik severler için alışılmadık bir deneyim yaratmak için hızlı tempolu, yüksek kaliteli bir film müziği kullanır. Oyunda sadece engelleri ve tuzakları kullanmıyoruz, aynı zamanda müziğin özelliklerini de kullanıyoruz. Tepki yeteneğinizi ve ritim becerilerinizi zorlamak için ritmi ve melodiyi dikkatlice dinleyin.


ZigZag indirin (Sınırsız Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Love Balls APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar