World Conqueror 4 Para Hileli MOD APK [v1.5.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 3)
World Conqueror 4 Para Hileli MOD APK [v1.5.8] 1 World Conqueror 4 Para Hileli MOD APK [v1.5.8] 2 World Conqueror 4 Para Hileli MOD APK [v1.5.8] 3 World Conqueror 4 Para Hileli MOD APK [v1.5.8] 4 World Conqueror 4 Para Hileli MOD APK [v1.5.8] 5 World Conqueror 4 Para Hileli MOD APK [v1.5.8] 6

World Conqueror 4 Para Hileli MOD APK [1.5.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. 2. Dünya Savaşı'na dayanan sıra tabanlı strateji askeri oyunudur.


World Conqueror 4 1.5.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Sınırsız enerji hilesi
Son derece taktiksel ve düşünceli oyunları seven biriyseniz bu oyun tam size göre. World Conqueror 4, EASYTECH tarafından geliştirilen World Conqueror oyun serisinin en yenisidir. Önceki üçü çok başarılı oldu, bu nedenle üreticinin dördüncüyü oyuncuya getirmemek için hiçbir nedeni yok. Oyun tarzı hala öncekiyle aynı, ancak birçok değerli iyileştirme var.


World Conqueror 4 v1.5.8 MOD APK


Hepimizin bildiği gibi, savaşı sevmememize rağmen, oldu ve herkese çok fazla acı ve ıstırap getirdi. Ve World Conqueror, savaşın şimdiye kadar yaptıklarını simüle eden en iyi mobil oyun serilerinden biridir. Dünya çapında gerçekleşen büyük bir savaşta liderliği oynayacaksınız. Elbette dünyayı değiştirme fırsatı sizin elinizde.


World Conqueror 4 Apk -- Para Hilesi


Farklı olan World Conqueror 4, diğer strateji oyunlarından farklıdır. Küresel bir savaş alanını tam ve kapsamlı bir şekilde simüle etmek için, oyun içi savaşlar minyatür modellerle bir dünya haritasında gerçekleşir. Oradan, oyuncu savaş alanını kontrol etmek için becerilerini ve taktiklerini kanıtlayabilir. Oyuna başlamadan önce kendi müttefiklerinizi veya faşistlerinizi seçme hakkına sahipsiniz. Ancak oyuncu durumu tamamen değiştirebildiği için hangi tarafın seçilmesi önemli değil, savaşın sonuçları tarihteki sonuçlarını altüst etti. Sonuçta, bu gerçekten entelektüel ve taktik bir oyun.


World Conqueror 4 Apk türkçe


Güçlü bir ordunun lideri olarak savaşmak zorunda kalmayacaksınız, bunun yerine oyuncu bu savaşta yer alan binlerce insanı kontrol edecek. Maç savaşını uygun hale getirin ve düşmanla birlikte galip gelin. Oyun içi silahlar arasında toplar, füzeler, uçaklar, tanklar, denizaltılar, savaş gemileri ve denizciler bulunur. Düşman üslerini, yiyeceklerle etkileşime girdikleri limanları veya diğer önemli kavşakları ele geçirmeye çalışın. Hesaplarken dikkatli olun, kuvvetleri dengeleyin, zayıf düşmana israf etmemek için her farklı düşmanla silah özelliklerini seçin, aynı zamanda güçlü kuvvetlerle karşı karşıya kaldığınızda zayıf tarafta kalmayın. Tek oyunculu moda ek olarak, oyuncular daha fazla "general" kiralamak için tamamen kendi paralarını ekleyebilirler. En radikal yöntemleri bulmak için sizinle birlikte çalışacaklar.


World Conqueror 4 Herşey Sınırsız


Grafik açısından bu taktiksel bir oyundur, yani üretici büyüleyici 3D grafikleri yapmaz, bunun yerine oyuncu basit 2D grafiklerle taktik bir oyuna sahip olur, silahlar ve savaş alanları gerçek hayattaki gerçekliğe göre tasarlanır. Oyuncuya bu oyunda tarihi bir resim çiziyormuş gibi hissettirmek.


World Conqueror 4 apk dayı


Dunkirk, Stalingrad, Pearl Harbor gibi tarihteki gerçek savaşlara dayanan 100'den fazla fantastik kampanya. Bir askeri komutan olun ve askeri komutanların yanı sıra istihbaratla kazanın. Savaşın nasıl gerçekleştiğini bilmek ister misiniz? 1939 ve 1943'te II. Dünya Savaşı, 1950 Soğuk Savaş, 1980'lerin modern Savaşı gibi tarihteki en büyük savaşları deneyimleyeceğinizden emin olabilirsiniz.Haritadaki herhangi bir ülkeyi seçin ve orada bir savaşı simüle edin Evler, cephaneler inşa edin , okullar ve diğer birçok başarı En yüksek puanı alan oyuncu sıralaması sürekli olarak güncellenecektir.


World Conqueror 4 hile apk


Tarihin en ünlü generallerini seçin, onlara savaşınızda katılın Her savaştan sonra kazandığınız madalyalar becerinizi kanıtlayacak Verilen görevleri tamamlayın Yeni teknolojiyi araştırın, tüm birimlerin taktiksel etkinliğini artırın.


World Conqueror 4 madalya hile apk


Dünya çapında 50 farklı ülkede 100'den fazla kampanyaya katılacaksınız. Tarihteki 230 gerçek hayat generali ve 216 askeri birlik ile tanışın. Füzeler, nükleer denizaltılar, helikopterler gibi yüksek teknolojili silahları kullanmayı deneyin… Tüm dünyada ünlü mimari harikalar Yenilikçi AI teknolojisi sağlanır Dünya haritaları beğeninize göre yakınlaştırılabilir veya uzaklaştırılabilir.


World Conqueror 4 İndir (MOD, Sınırsız Para / Enerji Hilesi)


Bir önceki android oyun Tower Defense New Realm TD APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar