Sports City Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.20.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Sports City Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.20.6] 1 Sports City Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.20.6] 2 Sports City Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.20.6] 3 Sports City Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.20.6] 4 Sports City Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.20.6] 5 Sports City Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.20.6] 6

Sports City Tycoon Para Hileli MOD APK [1.20.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kendi spor şehrini kur, yönet imparatorluğunu kur.


Sports City Tycoon 1.20.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi (harcadığınızda asla azalmaz)
  2. Sınırsız Altın Hilesi (altınla para alışverişi yapın yeterli olmasa bile)
Herkes sporu yönetmenin karmaşık ve yetenekli bir iş olduğunu bilir. Her sporun kendi oyun ve antrenman kuralları vardır ve hatta menajer bile her takım için en iyi yönetime sahip olmalıdır. Bununla birlikte, Sports City Tycoon oyunuyla , bir baş yönetici olacak, bir stadyum zincirine sahip olacak ve hatta spor şehrinizi inşa edeceksiniz. Oyun, tüm oyuncuların stadyumlarının tüm süreçleri otomatikleştirmesine yardımcı olan ve oyuncular için 7/24 gelir sağlayan bir sistem olan Tycoon sistemini benimser. 


Sports City Tycoon v1.20.6 MOD APK


Dünyanın her yerinde, herkesin sporun en iyi deneyimi ile tadını çıkarması için her zaman dev bir stadyuma ihtiyacı vardır. Oyuncular sevdikleri bir spor için ilk stadyumu inşa edecek, dokunarak gelir elde edecek ve daha fazla stadyum inşa edecek veya genişletecek. Oyunun kuralı basit, şehirdeki stadyum ne kadar fazlaysa, Tycoon sistemini geliştirmek için oyuncular o kadar fazla gelir elde edecek. Oyuncular seviye atladığında, oyun, ünlü uluslararası stadyumlara benzer tasarımlarla bile yeni stadyum modellerinin kilidini açacak.


Sports City Tycoon 1.20.6 Para Hile Apk


Sports City Tycoon'un oynanışı, oyunculara stadyum zincirlerini yönetirken en rahatlatıcı deneyimi yaşatmakla ilgilidir. Bir menajer olarak çalışırken, oyuncuların maçlar düzenleyerek ve mümkün olduğunca çok izleyiciyi çekerek becerilerini sergilemeleri gerekir. Oyuncu geliri izleyicilerden ve sponsorlardan gelir, bu nedenle daha büyük takımların oynaması için en iyi sahalara sahip olmaları gerekir. Oyun ayrıca oyuncuları birçok yeni ve çekici unsurla tanıştıracak, hatta oyuncunun yönetim deneyimini her zamankinden daha etkileyici hale getirecek.


Sports City Tycoon Altın Hile Apk


Sports City Tycoon tek bir spora odaklanmayacak, bu nedenle oyuncuların şehirleri için farklı stadyumlar inşa etmeleri için ayrı bir kategoriye sahip. Her stadyum, ait olduğu konuyu gösteren benzersiz bir tasarıma sahip olacak; gelir değeri bile oyuncuları eğlendirmek için sürekli olarak değişecektir. Tabii ki, oyuncunun işi de artacak ve stadyumun etkili bir şekilde işlemesi için sürekli çalışması gerekiyor.


Sports City Tycoon apk Hile


Tycoon sistemi oyunun özüdür ve aynı zamanda oyuncuların orijinalinden daha büyük bir ödül almak için para yatırdığı yerdir. Oyuncu, sistemi sonsuz bir şekilde yükseltebilir ve sahip oldukları her sporun herhangi bir işini genişletebilir. Tycoon sistemi stadyumları da etkiler ve başlangıçta olduğundan daha fazla gelir elde ederek oyuncunun spor imparatorluğunun gelişmesini sağlar.


Sports City Tycoon para Hilesi


Oyuncu yalnızca bir şehri yönetirse, oyun hızla sıkıcı hale gelecek ve böylece oyun, oyuncuyu birçok yeni şehre tanıtacaktır. Bu şehirler, oyuncuların gelir düzeyini etkileyecek; her şehrin gelir getirme kabiliyetini optimize etmek için buradaki insanlar için uygun stadyumlar inşa etmeleri bile gerekiyor. Elbette, Tycoon sistemi sadece her şehir için geçerlidir ve oyuncular daha büyük şehirlerde yeni bir kariyere başlarken stadyumların görünümünü değiştirebilirler.


Sports City Tycoon Apk dayı


Sports City Tycoon'un oynanışı sonsuzdur ve oyuncular spor sayesinde dünyanın en başarılı insanları olmak için mevcut tüm stadyumları yönetecekler. Oyuncular yönetim sürecinden keyif alırken oyun daha heyecan verici işlevler, stadyumu oyuncular için ortalama geliri optimize eden daha fazla işlev sunacak.


Sports City Tycoon'u İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi / Sınırsız Altın Hilesi)


Bir önceki android oyun Hungry Shark World APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar