Heli Monsters - Giant Hunter Mega Hileli MOD APK [v1.1.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Heli Monsters - Giant Hunter Mega Hileli MOD APK [v1.1.5] 1 Heli Monsters - Giant Hunter Mega Hileli MOD APK [v1.1.5] 2 Heli Monsters - Giant Hunter Mega Hileli MOD APK [v1.1.5] 3 Heli Monsters - Giant Hunter Mega Hileli MOD APK [v1.1.5] 4 Heli Monsters - Giant Hunter Mega Hileli MOD APK [v1.1.5] 5 Heli Monsters - Giant Hunter Mega Hileli MOD APK [v1.1.5] 6 Heli Monsters - Giant Hunter Mega Hileli MOD APK [v1.1.5] 7

Heli Monsters - Giant Hunter Mega Hileli MOD APK [1.1.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Prensesi kurtarmaya çalışırken devasa yaratıklara karşı savaşın ve hemen aksiyona dalın!


Heli Monsters - Giant Hunter 1.1.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tek Vuruş Hilesi / One Hit
  2. Reklamsız

Heli Monsters - Giant Hunter oyununda gerçek hayattaki bir kahraman gibi, başı belada olan şanssız küçük hanıma yardım etmek için blasterinizi kullanın. Bu çılgın atıcının, her seviyenin sonunda yenilmesi gereken bir patronu var. Hayatta kalma mücadelesi heyecan verici ve zor bir sınav olacak.


Heli Monsters - Giant Hunter v1.1.5 MOD APK


Heli Monsters - Giant Hunter oyununda başında size verilen tabanca, oyunun daha büyük rakiplerine karşı çekildiğinde tamamen etkisizdir. Her seviyedeki düşmanları yenmek için paranızı daha iyi, daha güçlü ekipmanlara yatırın. Başarılarınızın ödülü olarak yüksek kaliteli zırh ve teçhizat alabileceksiniz, bu yüzden elinizden gelenin en iyisini yaptığınızdan emin olun. 


Heli Monsters - Giant Hunter Para Hilesi


Kalkan kullanmak, vücut zırhı giymek veya sadece sağlam giysiler ve aksesuarlar kullanmak gibi kendinizi korumanın başka yolları da vardır. Herhangi bir düşmanı vurarak öldürmek mümkün olsa bile, zombi sürüsünün rehineye yaklaşması veya patronun canlılığınızı hızla tüketmesi gibi belirli koşullarla başa çıkmanın çeşitli yolları olabilir.


Heli Monsters - Giant Hunter Altın Hilesi


Canavarlar şehrin üzerinde uçtuğu için, aksiyonun çoğu çatılarda gerçekleşir. Dev canavarları şehri yok etmeden önce yok edebilir ya da mahkuma kaçması için daha fazla zaman vermek için mutant ordularına ateş etmeye devam edebilirsiniz. 


Heli Monsters - Giant Hunter Hasar Hilesi


Çatı ve kule seviyeleri iç içedir. Kule seviyelerinde, helikopteriniz pencerelerinden ateş ederken yüksek bir binanın etrafında dönen bir düzende uçacak. Düşmanın saldırısını durdurmak ve bodruma inmek için hileli atışlar, çift vuruşlar ve patlayıcılar gibi çeşitli yöntemler kullanmanız gerekecek. 


Heli Monsters - Giant Hunter Apk Hile


Patron görevi gören hayvanlara dikkat edin ve hayatınızı kurtarmak için hızla ateş etmeyi unutmayın. Bu video oyunu, tüm gezegenleri yok edebilecek sonsuz bir korkunç canavar sürüsü içeriyor. İnsanlığın varlığını mümkün olan en kısa sürede sağlamak için bu heyecan verici birinci şahıs nişancı oyununu satın alın. Başka hiç kimse onları kaldırmaya muktedir değildir.


Heli Monsters - Giant Hunter Apk indir (MOD, Hasar Hilesi)


Bir önceki android oyun 2022 Indonesia Bus Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar