Call Of IGI Commando Mega Hileli MOD APK [v4.0.18]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Call Of IGI Commando Mega Hileli MOD APK [v4.0.18] 1 Call Of IGI Commando Mega Hileli MOD APK [v4.0.18] 2 Call Of IGI Commando Mega Hileli MOD APK [v4.0.18] 3 Call Of IGI Commando Mega Hileli MOD APK [v4.0.18] 4 Call Of IGI Commando Mega Hileli MOD APK [v4.0.18] 5 Call Of IGI Commando Mega Hileli MOD APK [v4.0.18] 6

Call Of IGI Commando Mega Hileli MOD APK [4.0.18] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Özgürlük ve adalet için savaşmaya, ateş etmeye ve hayatta kalmaya hazır mısınız?


Call Of IGI Commando 4.0.18 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tanrı Modu
  2. Aptal Düşmanlar
Bir silahlı dövüş oyununun tadını çıkarmak istiyorsanız, Call Of IGI Commando Mobile Duty sizin için mükemmel bir seçimdir. Oyun birçok yeni güzel özellikle güncellendi ve oynanış eski sürümlere göre pek değişmedi. Ayrıca oyuncular birçok farklı oyun modunu da deneyimleyecek ve oyuncuların çevrimdışı modda savaşmasına olanak tanıyacak. Güzel 3D simülasyon ile gerçekçi arabaları kontrol edecek ve görevleri fevkalade bir şekilde tamamlayacaksınız.


Call Of IGI Commando v4.0.18 MOD APK


Oyunculara mümkün olan en gerçekçi deneyimi sunmak için Call Of IGI Commando, simülasyonları için ABD ile dünya çapındaki diğer ülkeler arasındaki şiddetli savaşın sahnesini aldı. Oyunda gizli bir komando olarak oynayacak ve durumu incelemek için ABD ordusunun topraklarına sızacaksınız. Aynı zamanda, uygun bir saldırı stratejisine sahip olmak için düşmanın dövüş stili hakkında da bilgi edinebilirsiniz.


Call Of IGI Commando Para Hilesi


Ayrıca, takım arkadaşlarınızla müttefiklerinizi korumak, güçlü noktalara ulaşmak ve temel düşman karargahlarını yok etmek için başka kaotik savaşlara katılacaksınız. Birçok farklı oyun modu ile oyuncular birçok heyecan verici deneyime sahip olacak ve düşmanları doğru bir şekilde hedef alma ve kazanmak için kritik olan birçok görevi yerine getirme yeteneklerini artıracak.


Call Of IGI Commando Silah Hilesi


Bu oyun aynı türdeki birçok oyundan esinlenmiştir ve bazı yeni özellikler ekler, ancak Call Of IGI Commando hala kendine özgü özelliklere sahiptir. Çeşitli görev sistemi ile birçok savaş alanında yer alacak ve düşmanlarınızı yok etmek için ateş edeceksiniz. Oyunun kumandasının kullanımı da basittir. Hareket etme, zıplama, el bombası, dürbün butonları ekranın sol tarafında, ateşleme butonları ise ekranın sağ tarafında olacak. Ayrıca ekranı istediğiniz yöne kaydırarak perspektifi hareket ettirebilirsiniz. Bir çok seviye ile tanışabilecek ve oyuna kolayca yaklaşabileceksiniz.


Call Of IGI Commando Mermi Hilesi


Oyun, büyük bir yakın dövüş silahı, el bombası ve diğer birçok silah cephaneliğine sahiptir. Oyuncular savaşacakları silahı özgürce seçebilir ve savaş alanına uygun olmalıdır. Örneğin, seviyelerde çok sayıda düşman varsa, yıkımı artırmak için makineli tüfek kullanmalısınız. Bu nedenle, oyuncuların oynamadan önce en uygun silahı seçmek için dikkatlice analiz etmesi gerekir.


Call Of IGI Commando Hile Apk


Yürümeye ek olarak oyuncular, düşman saldırısından kaçmalarına yardımcı olmak için tanklar, arabalar, ordu cipleri gibi hareket etmek için birçok farklı araç türünü de kullanabilirler. Bu araçların tümü güçlü motorlara sahiptir ve yüksek ateşleme gücüne sahip gelişmiş toplar gibi eşlik eden silahlarla donatılmıştır. Bunlar, tüm zorlu zorluklarla başa çıkabilmek için savaş alanına getirmeniz gereken gerekli araçlardır. Ayrıca, her acil duruma esnek bir şekilde yanıt verebilmek için stratejinizi sürekli olarak değiştirmeniz gerekir.


Call Of IGI Commando Apk indir


Bu tür bazı yeni oyuncular için hala garip ve alışması uzun zaman alıyor. Bu nedenle oyun, oyunculara birinci ve üçüncü kişi olmak üzere iki karakter kontrol modu sunmuştur. Kendinize meydan okumak ve atış becerilerinizi geliştirmek için bu iki moddan birini seçebilirsiniz. Her iki modda da pratik yaparsanız seviyenizi yükseltebilir ve bu oyunda daha yetkin hale gelebilirsiniz. Bu, savaştaki herhangi bir durumu etkili bir şekilde ele almayı kolaylaştırır. Yetenekli bir nişancı olmak için seviyeleri tamamlamaya çalışın.


Call Of IGI Commando Apk Son Sürüm


Birinci şahıs ve üçüncü şahıs atış kontrolleri Oyunculara sürükleyici deneyimler sunan gerçekçi araba simülatörü. Birçok zengin savaş alanı geçmişi Oyuncuların gerçekleştirmesi ve kazanması için çeşitli görev sistemi Verimli ulaşım araçları: arabalar, ordu cipleri, tanklar...


Call Of IGI Commando indir (MOD, Dumb Enemy - God Mode)


Bir önceki android oyun Carrier Joe 3 History PREMIUM APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar