Delivery From the Pain Full Hileli MOD APK [v1.0.9892]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Delivery From the Pain Full Hileli MOD APK [v1.0.9892] 1 Delivery From the Pain Full Hileli MOD APK [v1.0.9892] 2 Delivery From the Pain Full Hileli MOD APK [v1.0.9892] 3 Delivery From the Pain Full Hileli MOD APK [v1.0.9892] 4 Delivery From the Pain Full Hileli MOD APK [v1.0.9892] 5

Delivery From the Pain Full Hileli MOD APK [1.0.9892] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Zombilere veya bir hayatta kalma planına odaklanmak yerine etkileyici bir hikayeye sahip.


Delivery From the Pain 1.0.9892 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm

201x'te bir araştırma tesisindeki bilim adamları, kanseri etkili bir şekilde tedavi eden bir ilaç buldular. Delivery From the Pain oyununda sonsuz yaşamın anahtarını bulacaksınız. Bu çalışmaya bir yanıt, Faith Energy Company tarafından "İnsan X Planı"nın tanıtılmasıydı. Bağışıklamada başarı sağlanamadı. Bir zombi virüsü ortaya çıktı ve hızla nüfusa yayıldı. Özel bir yeteneğiniz olmadığı için özel bir şey yapamazsınız. Ölümsüzlerden kurtulun ve İnsan X Planı virüsünün nereden geldiğini bulun.


Delivery From the Pain v1.0.9892 MOD APK


Delivery From the Pain, zombilere veya bir hayatta kalma planına odaklanmak yerine etkileyici bir hikayeye sahip. Her bölümü tamamladıktan sonra, ana karakter veya rahatsızlık hakkında ek bilgi edinecek ve yeni destekleyici karakterlerle tanışacaksınız. 


Delivery From the Pain Para Hilesi


Yoldaki hayat sizi gerçekten de bazı büyüleyici insanlarla tanıştırabilir. Birkaç örnek vermek gerekirse: karakolda muhteşem bir anne ve kızı, bir doktor, engelli bir adam, bir yalancı vb. Herkesin bir geçmişi ve sorunları vardır. Felaket olduğunda, insanlar aniden açık ve nazik olurlar. Bu eklemeler ile oyun daha anlaşılır hale geliyor.


Delivery From the Pain Tam Sürüm Apk indir


Acıdan Teslim'de, Freeman Mason ve Samantha Aran arasında seçim yapabilirsiniz. Her insan tarihi ve eylem planı ile farklıdır. Hikayeden en iyi şekilde yararlanmak için mevcut her karakteri kullanmalısınız: Bir polis memuru olan Freeman Mason. Savaş deneyimi, bolca sahip olduğu bir şey. 


Delivery From the Pain Full Apk


Kolluk kuvvetleri söz konusu olduğunda, geldikleri kadar dengelidir. Bazı kusurlara rağmen, güçlü yanları parlıyor. Savaş uzmanlığı, bir zombi istilası karşısında paha biçilmez olacak. Samantha Aran başarılı bir avukat ama kavgada korkaktır. Bu felaketin tazeliği ve zorluğuyla baş edemedi. 


Delivery From the Pain Apk Hile


Hala hayatta olanları bulun ve onlara malzeme getirerek kurtarın. Başlarken, Morgan rehberiniz olacak. Sessizce gezinme, vb., size öğretebileceği her şeydir. Bu oyunda, zombiler fon müziğine aldırış etmez. 


Delivery From the Pain Apk indir


Kesinlikle Zombieland veya World War Z'deki gibi değil. Becerikli manevralarla çatışma içeriyor. Kısa bir kovalamacanın ardından vazgeçecekler. Su, yiyecek, malzeme, silah vb. malzemeleri alın. Zombilerle savaşırken her avantaj önemlidir. Hem tahsil edilebilir hem de bırakılabilir.


Delivery From the Pain indir (MOD, Full - Tam Sürüm)


Bir önceki android oyun 1979 Revolution Black Friday APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar