Subway Surfers Para Hileli MOD APK [v3.9.0]

Puan: 4.31 (Oylar: 22)
Subway Surfers Para Hileli MOD APK [v3.9.0] 1 Subway Surfers Para Hileli MOD APK [v3.9.0] 2 Subway Surfers Para Hileli MOD APK [v3.9.0] 3 Subway Surfers Para Hileli MOD APK [v3.9.0] 4 Subway Surfers Para Hileli MOD APK [v3.9.0] 5 Subway Surfers Para Hileli MOD APK [v3.9.0] 6

Subway Surfers Para Hileli MOD APK [3.9.0] - Android için en son sürümü indirin - dünyanın en iyi metro koşucusu olmak için! Şimdi yeteneklerinizi test edin!


Subway Surfers 3.9.0 MOD APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Sınırsız anahtar hilesi

Koşu oyunları, Subway Surfers ve devam oyunlarının ve yan bölümlerinin piyasaya sürülmesiyle yıllar önce popüler hale geldi. Büyük başarısı nedeniyle, yepyeni bir oyun türü ortaya çıkardı - sonsuz koşucular.


Subway Surfers 3.9.0 Anahtar Hile Apk


Böylesine inanılmaz derecede bağımlılık yaratan bir oyunla, bu oyunun yalnızca Google Play'de 1 milyardan fazla indirilmesi şaşırtıcı değil! Milyonlarca oyuncu oyunu seviyor ve yıllar boyunca en iyi listelerde yer alan bir oyun olarak kaldı.


Subway Surfers Apk Sınırsız Altın Hilesi


Peki bunun arkasındaki sır tam olarak nedir? Bunu başarmak için titizlikle hazırlanmış karmaşık bir oyun var mı? Yok! Oyun, metroya bir grafiti koyduktan sonra bir polis kovalamacasından kaçmanız gereken basit bir sonsuz koşucudur. Bu oyunda, Temple Run'daki gibi otomatik olarak koşuyorsunuz. Ancak tapınak koşusundan farklı olarak, buradaki engeller tren, duvar, koni vb. Gibi metro ile ilgilidir.


Subway Surfers Para Hilesi


Ayrıca oyunda size geçici avantaj sağlayan jetonları ve güçlendirmeleri toplamanız gerekir. Oyunun amacı basit, yapabildiğiniz kadar koşmaya devam edin! Ama bu basit değil. Koşmaya devam ederken, senin için çok hızlı olana kadar yavaş yavaş yükselir. Rekorunuzu ve diğerlerini dünya çapında geçmeye çalışırken, bu oyunu bu kadar bağımlılık yapan şey budur. En iyi koşucu olmak için gerekenlere sahip olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Subway Surfers, sonsuz koşudan çok daha fazlasını sunar. Ne de olsa, sevimli özellikleri olmasa bu kadar büyük bir başarıya ulaşamazdı! Peki, bu oyunu bu kadar çok taklitçiden ayıran nedir?


Subway Surfers hile nasıl indirilir?


Yaramaz Jake! Asi ve küstah doğasıyla her zaman başı derde giriyor - ne kadar güzel olursa olsun, bir metro tren istasyonunun sanat yaratacak yer olmadığını ne zaman öğrenecek? Ama yeterince konuşma. Sanatsal Jake'i dizginleme ve Subway Surfers'da Jake'in atletik eğilimlerini ortaya çıkarma zamanı! Jake, kaçışını çeşitli yerlerde dolaşırken, bu arada altın paraları ve diğer hazineleri toplarken, eğitiyor ve engellerin üzerinden atlıyor. Engellere çarpıp düşmemesi için ona rehberlik edin! Engellerin üzerinden atlayın veya barikatların altından geçin! Yaklaşan trenlerde eğilin veya tepeye atlayın ve oradan hızlı yolculuğa devam edin. Huysuz Müfettiş tarafından yakalanmadan Jake'i olabildiğince uzun süre çalıştırmak için tüm becerilerinizi toplayın! Bu tam sizin sokağınızsa, daha fazla metro sörfü bilgisi için okumaya devam edin! 


Subway Surfers apk indir 2023


Jake ve arkadaşları Tricky ve Fresh arasında seçim yapın ve kaçışınıza başlayın. Huysuz Müfettiş ve vahşi köpeği tarafından yakalanmaktan kaçının (maalesef düşmanlarınızı seçemezsiniz;))! Oyunda ilerledikçe daha birçok karakterin kilidini açın. Subway Surfers'ın çeşitli Dünya Turu sürümlerinde, özel karakterlerin kilidini açacaksınız. En sevdiğiniz karakterler için kıyafet seçin ve yeni teçhizatlarıyla yarışmalarını izleyin! Seçtiğiniz avatar ile huysuz müfettiş arasındaki boşluğu uzatmak için daha fazla hız kazanmak için hoverboard'a atlayın. Fakat…. Siz oyunda ilerledikçe engeller de daha hızlı görünür. Uçan kaykaylar ve süper hız elde etmek size biraz alan sağlar ve karakteriniz ile Müfettiş arasında biraz mesafe yaratmanız için size yol açar! 


Subway surf hile apk indir son sürüm


Subway Surfers, çok az kullanıcı kontrolü gerektiren, sol ve sağ ok tuşlarıyla sola ve sağa hareket eden eğlenceli ve bağımlılık yaratan engelsiz bir oyundur . Doğru anlarda, zıplamak için yukarı ok tuşunu ve aşağı kaydırmak için aşağı ok tuşunu kullanın ve müfettişin tozunuzu yemesi için hazırsınız! Tüm engellerden kaçınmak için yeterince hızlı olduğunuzdan emin olun! Her bir görev kullanıcıya benzersiz bir meydan okuma sunan, yenilmesi gereken en az 49 metro sörf seviyesi vardır. Kendinize meydan okuyun ve ne kadar ileri gidebileceğinizi görün!

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 22 Oylar ve 5 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
5
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Subway surf"

Ali berat

2 yıl önce

Bilmiyorum

"subay surf"

yusuf

2 yıl önce

lütfen yardimci olun

"ismayilov"

fermayil

2 yıl önce

subay surf hile

"SUBWAY SURFERS"

Berat

2 yıl önce

Payıldım

"Subway surf"

Hasan efe

3 yıl önce

İndirin

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar