Crash Dive 2 Full Para Hileli MOD APK [v1.2.50]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Crash Dive 2 Full Para Hileli MOD APK [v1.2.50] 1 Crash Dive 2 Full Para Hileli MOD APK [v1.2.50] 2 Crash Dive 2 Full Para Hileli MOD APK [v1.2.50] 3 Crash Dive 2 Full Para Hileli MOD APK [v1.2.50] 4 Crash Dive 2 Full Para Hileli MOD APK [v1.2.50] 5 Crash Dive 2 Full Para Hileli MOD APK [v1.2.50] 6

Crash Dive 2 Full Para Hileli MOD APK [1.2.50] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Düşman konvoylarını avlayın, muhriplerle savaşın, kara üslerine saldırın ve uçakları vurun.


Crash Dive 2 1.2.50 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para hilesi
  2. Tam Sürüm

Crash Dive 2 - The Silent Devices, gişe rekorları kıran aksiyona sahip birinci şahıs nişancı oyunudur. Bu, Crash Dive oyun serisinin bir yükseltmesidir ve bu lansman, tüm oyuncuların eğlenmesi için muhteşem silahlı savaşlar getirmeyi vaat ediyor. Oyuncular orijinal versiyona aşina iseler, bu sefer daha çekici özellikler, yeni zirvelere kadar geliştirilmiş silah savaşları ile karşımıza çıkıyor.


Crash Dive 2 v1.2.50 MOD APK


Crash Dive oyun serisine devam etmek için oyun, büyük ölçüde geliştirilmiş detaylara sahip 2. versiyonu olan Panic Ensues Software tarafından piyasaya sürüldü. Bir simülasyon oyunu olan Crash Dive 2, oyunculara çok uzaklarda yoğun silahlı savaşlar veriyor mu? Oyuncular, bu oyunun sizi rakiplerin takipçisi gibi yaptığını ve sizi her zaman tamamen pasif kıldığını düşünüyor. Ancak, bu atış dünyasında, PvP tarzı silahlı savaşlar yapmakta özgürsünüz.


Crash Dive 2 Para Hilesi


Ayrıca, oyun her zaman hızlı tempolu oynanışla dramatik seviyeler yaratır. Oyuncular, Güney Pasifik'teki Dünya II denizaltı savaşına katılacak ve rakipleri vuracak. Genel olarak, birinci şahıs bakış açısıyla, rakibi tamamen kolaylıkla nişan alıp ateş edebilir ve hızlıca yok edebilirsiniz. Üretici bu atış aksiyon oyununu simüle etti ve Android'de popüler. Bu 2. versiyonun piyasaya sürülmesiyle, oyuncular kendilerini epik atış savaşlarına kaptırabilirler.


Crash Dive 2 Hile Apk


Bu oyun dünyasında oyuncular, düşmanın denizini aramak için Güney Pasifik'teki iki fraksiyon arasındaki gemi savaşlarına katılacak ve gemilerini düşmana vurup batırmak için stratejilerini kullanmaya başlayacaklar. Ayrıca, devam filmlerinde oyuncular kara üslerine saldırmak ve uçakları düşürmek için düşman konvoylarını bekleyecek ve avlayacak. Ayrıca, düşmanın denizaltısı görünmeye başladığında silahınızı hızlı bir şekilde kullanıp ona ayak uyduramamak ve köşeye sıkışmamak için ateş etseniz yardımcı olur. Crash Dive 2, havaya bomba atan ve etrafta gizlenen düşmanların, oyuncuları heyecanlandıran ve düşmanla savaşmak isteyen savaşlarda gerçekleşir.


Crash Dive 2 hile nasıl indirilir?


Gato sınıfı bir denizaltıya komuta ederek geçmiş muhripleri takip edin ve nakliye gemilerine torpidolar fırlatın. Oyuncular, filolarını son derece dramatik ve gerilim dolu çeşitli taktikler ve savaşlarla kontrol edecekler. Bu oyunda, yerel ve çevrimiçi modda en fazla 3 arkadaşınızı oynayabilirsiniz. Birincisi, tabii ki, oyuncular ikincil kovalayıcıları güverte silahlarıyla bir düelloya sokarlar. Ancak, görevi yerine getiren oyuncular, ani saldırılardan kaçınmak ve oyunda lider olmak için rakibi dikkatle gözlemlemeye çalışmalıdır. Ve geri döndükleri şiddetli darbelerle sizi ezmeden önce av refakatçilerinden kaçının.


Crash Dive 2 Altın Hile apk indir


Crash Dive 2, birçok farklı silahın kullanımında çeşitlidir. Oyuna girdiğiniz andan itibaren, birçok farklı silah türü olan belirli eşyalar size verilecek. Oyuncular, en rahat kullandığınız silahları rakiplerini vurmak ve yok etmek için kullanacaklar. Ardından, düşmanın uçağı geldiğinde, onları indirmek için hızlıca silahınızı kullanın. Ek olarak, oyunculara hem gizlilik hem de saldırı davranışı için araçlar sağlanır.


Crash Dive 2 Tam Sürüm Apk


Ayrıca sanatsal unsur da çok özeldir. Genel olarak, arayüz düzeni oldukça uyumludur; oyuncular düzeni kendi tarzlarına göre özelleştirebilirler. Yerleşik araçlar hızı gösterir ve ne kadar süre oynadığınızı gösterir. 3D grafikler, uzaktaki manzaraları keşfetmenize ve devasa ve görkemli filo gemilerini izlemenize olanak tanır. Oyuncuların özellikleri oyun sırasında kullanmaları için özellikler ayarlarken üreticinin oldukça ince davrandığı söylenebilir. Sonuç olarak, crash Dive 2, denizaltı simülatörünün atari aksiyonu ile yumuşak bir kombinasyonudur. Genel olarak, oyun düzenli olarak yükseltildiğinde ve düzenli olarak iyileştirildiğinde ve diğer birçok özellik eklendiğinde olağanüstüdür. Gerçekten, bu oyun WW2'yi sevenler için mükemmel.


Crash Dive 2 ücretsiz indir


Ek olarak, oyun, savaş sırasında Amerikan denizaltılarının kullandığı taktikler hakkında fikir veriyor. Oyun artık yalnızca öğeleri göstermek için bir filtre ekliyor ve AA Gunnery kumanda çubuğunu ekranın kenarından daha uzağa hareket ettiriyor. Daha derin oynanabilirliğe sahip oyuncular için birden fazla rastgele görev ayarlayın ve haritalar ayrıca rastgele oluşturulur ve gerçek dünya denizaltı kontrolünde kolaylık sağlamak için izleyiciye sunulur. Oyun, biri Gato sınıfı denizaltılardaki silah ateşini keşfetmek isterse harika. Oyuna geldiğinizde savaşları deneyimleyebilir, mürettebatı kontrol edebilir ve kendi kendinize zorluklar yaşayabilirsiniz. Bu fantastik birinci şahıs arcade aksiyon oyununu fethetmek için hızlıca kurun.


Crash Dive 2 The Silent Service indirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Gerçek Çelik APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar