City Island 4 Para Hileli MOD APK [v3.3.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
City Island 4 Para Hileli MOD APK [v3.3.2] 1 City Island 4 Para Hileli MOD APK [v3.3.2] 2 City Island 4 Para Hileli MOD APK [v3.3.2] 3 City Island 4 Para Hileli MOD APK [v3.3.2] 4 City Island 4 Para Hileli MOD APK [v3.3.2] 5 City Island 4 Para Hileli MOD APK [v3.3.2] 6

City Island 4 Para Hileli MOD APK [3.3.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyun, şehrinizi inşa etmenin ve geliştirmenin yanı sıra Karlı Yamaçlar, Sivrisinek Mangrovları, Hoş Ovalar gibi bir dizi yeni ada da açıyor


City Island 4 3.3.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi
  2. Harcandığında para artar!
City Island 4 - Sparkling Society, Hollanda'nın Delft Nederland şehrinde bulunan bir mobil oyun geliştirme şirketidir. Sparkling Society, eğlence topluluğuyla bütünleştiğinden beri, oyuncuların özel bir şehir inşa etme hayallerini gerçekleştirmelerini sağlayan simülasyon oyunları sağladı. City Island serisi oyunları da oyuncular tarafından iyi karşılanmakta ve desteklenmektedir. Ve şimdi, bu serinin son versiyonu City Island 4'tür. Simülasyon oyunlarını da seviyorsanız, hafif bir oyun oynuyor ve huzurlu bir ortama dalmak istiyorsanız, City Island 4 iyi bir seçenek.


City Island 4 v3.3.2 MOD APK


SimCity BuildIT gibi, oluşturmakta ve bir şehir geliştirilmesi görevi bir belediye başkanı olarak tasvir edilmiştir. Oyuna ilk katıldığınızda, sistem sizi gökyüzünde bulunan küçük bir adaya götürüyor ve manzara oldukça bozulmamış, sadece birkaç küçük ev ve boş alanlar var. Projeye gidin, gelişim yönünü belirleyin ve sistemin başlangıçta sağladığı parayı kullanın ve ilk binaları inşa etmeye başlayın, burayı gerçek bir cennete çevirin.


City Island 4 APK DAYI


Başlangıçta, adada çok sayıda insan yoktu, bu nedenle insanları çekmek için evler, apartmanlar, yollar inşa etmeye başlamalısınız. Birçok insan yaşadıktan sonra, geliştirme alanını genişletmeyi düşünün ve büyük binalar, eğlence alanları yapmayı ve daha dekoratif yapılar inşa etmeyi hedefleyin. Her binayı inşa etmek çok paranıza mal olur. Bununla birlikte, belirli bir süre sonra, her proje sizin için karlı hale gelir ve şehri inşa etmeye ve geliştirmeye devam etmek için daha fazla paraya sahip olmanıza yardımcı olur.


City Island 4 Para Hilesi


Bir bina inşa etmek için, ekranın altındaki alışveriş sepeti simgesini seçmeniz yeterlidir. Ekranda bir bina listesi görüntülenecek ve sadece inşa etmek istediğiniz yapıyı seçmeniz ve bitirmek için inşaat konumunu seçmeniz yeterli. Ancak, odaklanmanız gereken üç not vardır. Birincisi, başlangıçta sadece birkaç binanın kilidi açılmıştı, çoğu kilitliydi ve onları inşa edemezdiniz. Daha yüksek bir seviyeye sahip olduğunuzda açılacaklar.


City Island 4 Altın Hilesi


İkinci olarak, yapının inşa edileceği yeri seçmek çok önemlidir, çünkü şehriniz yalnızca sınırlı bir alan içinde. Bu nedenle, yerden tasarruf etmek ve daha fazlasını inşa etmek için konumu makul bir şekilde seçmeniz gerekir. Üçüncüsü, yollar inşa etmeli, binalara bağlanmalısınız ki insanlar hareket edebilsin. Dahası, bir lider olarak insanların hayatlarını önemsemeniz ve hayatlarındaki sorunları çözmeniz gerekir. Örneğin, bina bakımı, hizmet sağlama veya onları mutlu edecek herhangi bir şey.


City island 4 apk son sürüm


Oyun, şehrinizi inşa etmenin ve geliştirmenin yanı sıra Karlı Yamaçlar, Sivrisinek Mangrovları, Hoş Ovalar gibi bir dizi yeni ada da açıyor… Harita işlevini seçebilir ve bu adaları keşfedebilirsiniz. Ardından, adanızı bu adalara bağlamanın, açık bir ortam ve daha büyük bir şehir yaratmanın bir yolunu bulun!


City island 4 Hile Apk


City Island 4 renkli, 2D grafikler kullanır. Şehir manzarası, oyuncuya huzurlu bir his veren güzel bir şekilde sergileniyor. Dahası, hava efektleri ve gündüz ve gece dahil edilerek daha gerçekçi bir his yaratılır. Şehrinizi geceleri sokak neonları, binaların pencerelerinden ışıklarla görmek ister misiniz? Ya da birçok ağaçla kaplı, gündüz hareketli, kuş cıvıltılarıyla dolu bir kasaba, çalışan insanların araçlarının gürültüsü var mı? Genel olarak, City Island 4 oldukça güzel, titizlikle tasarlanmış ve huzurlu bir şehir ortamı yaratmak için uyumlu renkler kullanıyor. 


City Island 4'ü İndir (MOD, Sınırsız Altın / Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Ninja's Creed APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar