Creative Destruction Full APK [v2.0.5481]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Creative Destruction Full APK [v2.0.5481] 1 Creative Destruction Full APK [v2.0.5481] 2 Creative Destruction Full APK [v2.0.5481] 3 Creative Destruction Full APK [v2.0.5481] 4 Creative Destruction Full APK [v2.0.5481] 5 Creative Destruction Full APK [v2.0.5481] 6

Creative Destruction Full APK [2.0.5481] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. inşa etmenin ve ateşlemenin en büyük eğlencesini sunan bir sanal alan hayatta kalma oyunudur.


Creative Destruction 2.0.5481 APK AÇIKLAMASI


PUBG, oyunun çok acımasız olmasından sizi mutlu etmiyorsa veya oyunun boyutu işlemcide çok büyük ve çok yüksekse, Creative Destruction oyununa bakabilirsiniz . Oyun, NetEase Games tarafından piyasaya sürüldü ve gerçekçi bir oynanışa sahipti. Ayrıca oyunun birçok yeni özelliği var ve oyunun kapasitesinin düşük olması, görüntünün animasyonlu stil doğrultusunda tasarlanması, çevredeki manzaranın parlak renklere sahip olması, bina inşa etme veya yıkma gibi yeni işlevler gibi pek çok güçlü yanı var. . Creative Destruction'a gelin ve mavi okyanusun ortasındaki adada savaşa katılın!


Creative Destruction v2.0.5481 MOD APK


Oyun 100 oyuncu olduğunda gerçekleşecek. Siz ve diğer 99 oyuncu denizdeki uzak bir adaya götürüleceksiniz. Yapmanız gereken ilk şey paraşütle yere atlayacağınız bir yer seçmek ve oyuna başlamak. Ekipman ve silahlar yerde belirir. Diğer oyuncularla yüzleşmeye hazırlanmak için hızlıca hareket etmeniz ve yeterince toplamanız gerekir. Gördüğünüz tüm oyuncuları öldürün. Bu oyunda kural yok, sonuncusu kazanan olacak. Dövüş oranı 1'e 100'dür, gözlem ve oyundan nasıl yararlanılacağını bilmek, oyuncuların daha uzun süre hayatta kalmasına yardımcı olur, bu da hayatta kalma oranının artacağı anlamına gelir. Bir evde saklanmak ve bir düşmanı yok etme fırsatı beklemek, daha hızlı hareket etmek için yol kenarındaki araçları kullanmak, toplamak gibi çevrenizdeki her şeyden yararlanmanız tavsiye edilir.


Creative Destruction Hile Apk


Creative Destruction çok ilginç bir oyundur. Bu oyun size TPS ve FPS olmak üzere 2 oyun modu sunuyor. Bu, aynı türdeki oyunların sahip olmadığı yeni bir entegrasyondur. Grafikler açısından Creative Destruction, PUBG'nin gerçek grafiklerinden farklı olarak hareketli stil trendlerini destekliyor. Creative Destruction'da karakter, diğer hayatta kalma oyunlarında olduğu gibi sadece bir asker formundan ziyade çeşitli kişiliklerle tasarlandı. Ve bu oyunda, istediğiniz şekilde kendinizinkini oluşturabilirsiniz. Bu, PUBG'den başka bir farktır. Saklanacak bir ev inşa edebilir, diğer rakipleri gözlemlemenize ve aramanıza yardımcı olması için yüksek bir merdiven inşa edebilirsiniz ... Eski binanızı güvenli alan olduğunda da yıkabilirsiniz. Daraldığınızda, yeni kasaya yeni bir bina inşa edebilirsiniz.


Creative Destruction PARA Hilesi Android oyun club


Bu oyunun silah sisteminin benzer hayatta kalma oyunlarına kıyasla son derece korkunç olduğu söylenmelidir. Kısa silahlar, Gatling silahları, tüfekler veya füzeler, toplar gibi daha ağır silahlar da dahildir. Seçiminize bağlı olarak bir keskin nişancı, roketli bir muhrip veya nadir tabancalara sahip bir topçu olun. İstediğiniz silahı alın ve savaşa başlayın, kimsenin yaşamasına izin vermeyin!


Creative Destruction apk DAYI


Creative Destruction, 2021'in nihai hayatta kalma oyunudur. Oyunun kapasitesi yaklaşık 2GB, çok hafif ve birçok farklı model için uygun. Yaratıcı Yıkıma katılın ve tüm masumlarınızı yok ederek kendinizi sahiplenin! Kurun ve savaşa katılın!


Creative Destruction İndir (Tam Sürüm)


Bir önceki android oyun FROM THE SEA APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar