GTA Vice City Mega Hileli MOD APK [v1.09]

Puan: 3.33 (Oylar: 3)
GTA Vice City Mega Hileli MOD APK [v1.09] 1 GTA Vice City Mega Hileli MOD APK [v1.09] 2 GTA Vice City Mega Hileli MOD APK [v1.09] 3 GTA Vice City Mega Hileli MOD APK [v1.09] 4

GTA Vice City Mega Hileli MOD APK [1.09] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Grand Theft Auto Vice City'e 1980'lere tekrar hoş geldiniz.


GTA Vice City 1.09 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

"Oyunu başlat" -> "İndir" bölümündeki arabelleği/verileri/ doğru şekilde çıkardıktan sonra, aşağıdaki kaydetme seçenekleri sunulacaktır:

2. slot – oyun %100 tamamlandı;

3. slot – Para hilesi. Çok parayla oyunun başlangıcı

4. slot- mevcut tüm yan görevler tamamlandı, ancak hikaye henüz tamamlanmadı

5. slot – bir görevi helikopterle tamamlayın.

Dünyaca ünlü kriminal macera-aksiyon oyunu serisinin hayranları sonunda, oyuncular topluluğu arasında adını duyuran muhteşem PC oyununa erişebilecekler. GTA Vice City geri döndü ve bu sefer oyunun bir versiyonunun Android platformuna çıkmasıyla mobil cihazlara geliyor. Bu oyunla hareket halindeyken destansı suçluyu oynarken eğlenirken kendinizi bulun. Bir mafya ol ve bu destansı suç simülasyonu deneyimine dalarken yeni bir şehri keşfetmeye başla. Soymaktan, öldürmekten, hatta bütün bir çeteyi devirmeye kadar bu büyük şehirde ne istersen yapmakta özgürsün. Polisin kovalamacalarından kaçınmaya çalışırken çıkış yolunuz için savaşın. Suçlular için birçok yeraltı işine katılın ve şehirdeki en büyük mafya olmak için gücü toplayın.


GTA Vice City v1.09 MOD APK


Oyunda oyuncular kendilerini uyuşturucu satmaktan adam öldürmekten banka soygununa kadar çeşitli yasa dışı eylemlere bulaşmış eski bir suçlu olan Tommy olarak oynarken bulacaklar. Gizli bir uyuşturucu alışverişi sırasında bilinmeyen bir üçüncü şahıs tarafından pusuya düşürüldükten sonra, patronunun parayı geri alması için onu zorlayan bir seri başı belada bulur. Kurnaz ve cüretkar suçlular olarak oynayan oyuncular, kendilerini bu görünüşte barışçıl şehrin birçok yönünü keşfederken bulacaklar. Birçok yasa dışı suç faaliyetine karışmaya başlarken en karanlık taraflarını keşfedin. Onun pususunun ardındaki sırları yavaşça ortaya çıkarırken şehirdeki bağlantılarınızı kurun. Suç hayatını yaşamaya başlarken şehrin yeraltı dünyasında güçlerinizi pekiştirin. Keşfedilecek çok sayıda özellik ve yön içeren devasa şehri keşfetmekten çekinmeyin. İnsanları soymaktan ve öldürmekten, polise vurmaktan sokağın ortasında toplu silahlı çatışma başlatmaya kadar birçok kanun kaçağı faaliyetine katılın. İnanılmaz silah cephaneliklerinizi kullanırken politikaları ve hatta orduyu ele alın. Şehrin en güçlü mafyası olarak oyunu bitirin.


GTA Vice City Para Hilesi


Başlangıç ​​olarak, orijinal oyunun liman versiyonu olmasına rağmen, GTA Vice City hala mobil cihazlarınızda canlandırıcı ve özel bir oyun sunmayı başarıyor. Sezgisel kontrol özellikleriyle oyuncular, oyunun tadını sonuna kadar çıkaracaklar. Bununla birlikte, hızlı ve kolay eylemler sağlayan pürüzsüz ve tatmin edici dokunmatik kontrollere erişebileceksiniz. Ayrıca, tamamen özelleştirilebilir dokunmatik kontrollerle, arayüzleri daha hassas ve rahat hale getirmek için hızla değiştirebilirsiniz. Dokunmatik ekranınızdaki zorlu nişan alma yetenekleriyle oyuncuların isabetli atışlar yapabilmeleri için oyun aynı zamanda oyuncuların çok fazla çaba harcamadan daha isabetli atışlar yapmalarını sağlayan kullanışlı nişan alma asistanına da sahip. Bu nedenle, aklınızı diğer yönlere koymanıza izin verilir. Son olarak, dokunmatik kontrol kullanmak isteyenler için MoGa Kablosuz Oyun Denetleyicisi özelliğini kullanarak Android cihazlarınızı harici bir denetleyiciye de bağlayabilirsiniz. Konsol benzeri deneyimlerin keyfini doğrudan mobil cihazlarınızda çıkarın.


GTA Vice City Görev Hilesi


Ayrıca, GTA Vice City'deki oyuncular, siz çok sayıda yasa dışı faaliyete katılırken ve kendi nihai suç imparatorluğunuzu kurmayı öğrenirken harika şehri keşfetme şansına sahip olacaklar. Ana kampanyalardan ve yüzlerce heyecan verici yan görevden çok sayıda heyecan verici görev üstlenerek başlayın. Yüzlerce oyun gücünden sonra Vice City'de kendi güçlerinizi yavaş yavaş pekiştirin. Ya da yarışırken eğlenin ya da zorluklarla savaşın. Belirli bir kişiye suikast düzenlemekten, mahkemedeki kararlarını etkilemek için yargıçları korkutmaktan veya eşleşmeleri kazanmak için müthiş dövüşlere katılmaktan asla bilmediğiniz yeraltı suç faaliyetlerini keşfedin. Suç imparatorluğunuzu kurmaya başlarken saatlerce oyunun tadını çıkarın.


GTA Vice City download PC


Ve şehirdeki birçok farklı oyun gibi, oyuncular da kendilerini benzersiz ve ilginç karakterler içeren büyüleyici bir hikayenin tadını çıkarırken bulacaklar. Birlikte şehir hakimiyetinize başlarken birçok güçlü ve dolambaçlı kişiyle karşılaşın. Ancak dikkatli olun çünkü bazıları sizi sırtınızdan bıçaklamaya karar verirse, özellikle de bu duyguyu daha önce tatmışsanız, ne olacağını asla bilemezsiniz. Destansı görevleriniz sırasında daha fazla yardım almak için GTA Vice City'deki oyuncuların çeşitli güçlere sahip birden fazla silah ve teçhizat almalarına da izin verilir. Bununla birlikte, suikast veya çatışma görevlerinizi çok daha ilginç hale getirebilecek gerçekten temiz silahlar alabilirsiniz. Hatta inanılmaz cephaneliğinizi kullanarak tüm şehri sebepsiz yere mahvedebilirsiniz.


GTA Vice City Gezginler


Ayrıca oyun, oyuncuların oyundan dilediğiniz kadar özgür ve özgürce keyif almalarına da olanak tanıyor. Bununla birlikte, sokakta özgürce dolaşabilir ve yayaları dövüp soymak için diğerlerini araçlarından çıkarmaya zorlamak için her türlü rastgele şeyi yapabilirsiniz. Her türlü kaosa neden olurken veya inanılmaz uçuş gösterileri yaparken şehirde dolaşın. Ve mafya olacağına göre, mafya gibi giyinmek de isteyebilirsin. Şehirdeki farklı kıyafet veya terzi dükkanlarından herhangi birine gitmekten çekinmeyin. Karakterinizin yeni kostümlerini ve ilginç aksesuarlarını giyin. Destansı görevlerinizi üstlenirken onu harika kıyafetlerle giydirin. Bunun da ötesinde, tüm dinamik bir oyun içi ortamı tanıtan polisin suçlularla ve daha fazlasıyla savaşmasına yardım ederek bazen kahraman olmaya çalışabilirsiniz.


Gta Vice City apk NASIL İNDİRİLİR


Bu uçsuz bucaksız şehirde, kendinizi her zaman caddede beliren çeşitli farklı araçlara erişiminiz olduğunu göreceksiniz. Kendinize yeni bir araba almak için gözünüze çarpan ve kelimenin tam anlamıyla sürücüleri dışarı atan arabalardan herhangi birinin yanında yürüyün veya koşun. Daha fazla oyun keşfederken devasa şehirde araba kullanmaktan çekinmeyin.


GTA Vice indir


Ve arabalarınızı sürerken, deneyebileceğiniz ve keyfini çıkarabileceğiniz birçok ilginç oyun da olacak. Çeşitli aktiviteler yaparken otobüsler, taksiler, ambulanslar ve hatta polis arabaları gibi farklı özel ulaşım türlerine atlamaktan çekinmeyin. Başlangıç ​​olarak, insanları gezdirebilir ve belirli yerlere geldikleri için paralarını alabilirsiniz. Ambulansa binin ve yaralıların hastaneye taşınmasına yardım edin. Hatta bir polis olup tehlikeli suçluları bastırmak için sokaklarda dolaşın. Bu sağlıklı yaşam tarzını denemek her zaman sizin için iyi bir şeydir.


GTA Vice City İndir tamindir


İngilizce konuşulan oyunlara aşina olmayanlar için yine de tercih ettiğiniz dillerde oyunun keyfini çıkarabilirsiniz. Fransızca, İtalyanca, Çince, İspanyolca, Korece, Japonca, Rusça ve daha fazlasını içeren birçok seçenekle, bu oyunu oynarken kesinlikle iyi vakit geçireceksiniz. Ayrıca, iyi yerelleştirilmiş içerikler de daha ilginç ve sürükleyici bir oyun deneyimi sağlar.


GTA Vice City İndir ve oyna


Oyun şu anda Google Play Store'da ücretli olarak listelendiğinden, mobil cihazlarınıza yüklenmesi için belirli bir miktar para ödemeniz gerekecek. Bu nedenle, parası yetmeyenler için oyunun değiştirilmiş versiyonuna bir göz atmak isteyebilirsiniz. Bizim ile Grand Theft Auto Vice City Mod APK, oyun tamamen ücretsiz oyun ve eğlenceli kesmek ile kilidi olacak. Sizi bu şehrin gerçek tanrısı yapacak olan sınırsız para, cephane ve yeniden yükleme gerektirmeyen birçok kullanışlı modu etkinleştirin.


GTA Vice City apk dayı


Gösterişli ve özel görsel deneyimler sunan GTA Vice City, Android oyuncularını orijinalinden bile üstün olan inanılmaz görsel deneyimlerle tanıştırıyor. Dinamik ve gerçekçi oyun içi fiziğin tadını çıkarırken kendinizi inanılmaz bir oyun oynarken bulun. Güzel ortamlar, çarpıcı arabalar ve yeniden tasarlanmış karakterlerle oyun, mobil cihazlarınızda keyfini çıkarmak için kesinlikle harika bir oyun. Üstelik ayarlanabilir grafiklerle oyundaki görsel öğelerde bolca değişiklik yapabileceksiniz. Bu nedenle, en sürükleyici ve tatmin edici deneyimleri sağlamak için ayarları optimize etmek. Düşük kaliteli cihazlarda en sürükleyici deneyimleri sağlamak için grafik kalitesini kolayca ayarlayabileceğinizden bahsetmiyorum bile.


GTA Vice City apk hilesiz


İnanılmaz ses deneyimleriyle kendinizi oyundaki destansı aksiyonların içinde bulun. Oyunda birden fazla aktiviteyi üstlenirken gerçekçi ve hızlı tepki veren patlamaların, silahlı çatışmaların ve araba kazalarının tadını çıkarın. Oyunda benzersiz şakalar ve çöp konuşmalarla dolu ilginç sohbetlerden bahsetmiyorum bile. 80'lerdeki yeraltı suç dünyaları hakkında size kesinlikle daha iyi bir fikir verecekler.


GTA Vice City apk indir


Grand Theft Auto: San Andreas veya Gangstar Vegas gibi benzer gangster oyunlarının hayranları , mobil platformda tüm zamanların en sevilen GTA: Vice City'nin bu yeni sürümünde kesinlikle eğlenecekler. Ve en önemlisi, muhteşem modlarımızla hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Oyunu ücretsiz olarak indirmekten çekinmeyin ve şehirdeki mutlak mafya olma yolunuzu öğrenin.


GTA Vice City indir Android


Temel oynanışı, dünya ve oyun içeriği ile sonsuz eğlence yaratan macera ile birleştirilmiş bir sanal alan. Bu nedenle oyuncular dayatma olmadan dünyada istediklerini yapmanın keyfini çıkarabilirler. Ancak oyuncu, görevlere başladıktan sonra görevleri ve görevleri ciddi bir şekilde tamamlamalıdır. Buna ek olarak, oyuncular şehri isyan ettirebilir, arabalarla yarışabilir, zorlukları tamamlayabilir ve şehri veya komşu bir şehri keşfedebilir. Oyunun dünyası canlı ve çeşitlidir, 80'lerden kalma bir sahil kentinin stilini taşır. Bu nedenle, oyunun oynanışı sürükleyici ve etkileyici, oyuncuların özel mekanikleri ile birlikte keşfedebilecekleri zengin içeriğe sahip.


GTA Vice City Apk Türkçe Yama


Vice City, önde gelen sandbox oyun oyunlarından biridir, bu nedenle eğlencesi ve yaratıcılığı, oyunculara harika deneyimler sunmak için neredeyse sınırsızdır. Ancak, hepsi bu kadar değil, ancak şiddetli hikaye, oyunculara yeraltı dünyasına farklı bir bakış açısı kazandıran bir mafya olan Tommy'nin etrafında dönüyor. Tommy, kural tabanlı bir kişidir ve oyun, karakteri çeşitli durumlar ve zaman dilimlerinde geliştirecektir. Bu, oyuncuya özel hayatı ve ilişkisi de dahil olmak üzere Tommy hakkında farklı düşünceler ve duygular verecektir. Oyun, hikayeyi oynanışla mükemmel bir şekilde harmanlayacak ve oyunculara mutlu, üzgün, kızgın, memnun, nefret gibi birçok farklı durumda birçok yoğun duygu yaşatacak.


GTA Vice City ücretsiz indir


PC, konsol ve mobil gibi platformlar arası bir oyundur; Her platformun kendi kontrol mekanizması vardır, ancak deneyimleri benzerdir. Mobil platformlar için, kontrol mekanizması esnek ve arkadaşçadır, oyuncuların dünyayla etkileşime girmesine yardımcı olacak faydalı işlevlerle birlikte gelir. Dahası, oyunun kontrol mekanikleri araçla veya yürüyerek çeşitlidir; hepsinin farklı arayüzleri var ve oyunculara daha fazla alan ve görüş sağlayan samimi bir tasarımla geliyorlar. Oyun, oyuncuların arayüzü kişiselleştirmesine ve özelleştirmesine izin vererek, oyuncuların en iyi deneyimi bulmalarına yardımcı olur. Şehirlerinin tamamı canlı 3D grafiklerle inşa edilmiştir ve çoğu cihazda mükemmel şekilde optimize edilmiştir. Ayrıca, her zaman hayat ve koşuşturma ile doludurlar, oyuncuya gerçek bir macera ve sanal alan duygusu getirirler. Oyuncu ve dünya arasındaki etkileşim sonsuzdur ve şehirde her zaman oyuncu için heyecan verici aktiviteler olacaktır. İster parkur ister yarış olsun, etkinliklerin içeriği zengin ve yaratıcıdır ve oyuncuların saatlerce süren yorucu görevlerden sonra eğlenmesine yardımcı olur. Ayrıca, oyun aynı zamanda şiddetli ve heyecan verici kovalamacalar ekleyerek oyunculara aşırı eğlenceli anlar yaşatıyor.


GTA Vice City indirin (MOD, Para / Cephane Hilesi / Full - Tam Sürüm)


Bir önceki android oyun Outlander Fantasy Survival APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar