Save the Masters Para Hileli MOD APK [v1.1.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Save the Masters Para Hileli MOD APK [v1.1.1] 1 Save the Masters Para Hileli MOD APK [v1.1.1] 2 Save the Masters Para Hileli MOD APK [v1.1.1] 3 Save the Masters Para Hileli MOD APK [v1.1.1] 4 Save the Masters Para Hileli MOD APK [v1.1.1] 5 Save the Masters Para Hileli MOD APK [v1.1.1] 6

Save the Masters Para Hileli MOD APK [1.1.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Rahatlamanıza ve uçmak için zaman kazanmanıza yardımcı olacak benzersiz bir mobil oyun!


Save the Masters 1.1.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Altın Hilesi
Save the Masters, ünlü Playgendary Limited stüdyosunun bir projesidir. Bu oyun bir bulmaca. Sıradan bir işçinin hayatından sen sorumlu olacaksın. Ana karakteriniz sürekli olarak kendini kritik bir durumda bulacaktır - kalın bir iple tavana asılmış. Bir kişiyi serbest bırakmanız gerekiyor, ancak dikkate alınması gereken birçok faktör var. Aşağıdaki dikenler ve her an karakterinizi vurmaya hazır uçurum veya haydutlar sizi bekliyor. Ekranda basit bir kaydırma hareketiyle ipi kesmeniz yeterli, ancak bunu doğru ve zamanında yapın. Bu durumda, kahramanınız hayatta kalacaktır. Doğru eylem sırasını seçin ve başarı gelecektir. Bu harika bulmaca oyununda kahramanını kişiselleştir, evini dekore et ve yüzlerce seviyeyi tamamla.


Save the Masters v1.1.1 MOD APK


Playgendary Limited geliştirme stüdyosu uzun zamandır kendisine bir isim kazandırdı ve projeleri Play Market'te çeşitli üst düzey ve tematik seçimlerin hoşgeldin misafirleri haline geldi. Bu geliştiricinin bir özelliği, zaman öldürücüler kavramını uzun süredir diğer oyun türlerinde deniyor. Sonuç olarak, stüdyo, birçoğu zaten bir devam filmi ve bir sürü ekleme almış olan çeşitli türlerden yaklaşık iki düzine ürüne sahip. Save the Masters'a gelince, bu yeni bir proje. Ancak stüdyonun imza stili burada da açıkça fark ediliyor.


Save the Masters Para Hilesi


Essence of Save the Masters aynı zamanda basit ve karmaşıktır. Kontrol hakkında konuşursak, o zaman burada ilkeldir. Sadece ip boyunca kaydırmanız, kırmanız ve ardından ana karakter bir yere düşmeniz gerekir. Sert bir yüzeye düşmesi ve kurtarma kapısına ulaşması için her şeyi önceden hesaplamak gerekir. Gerçek şu ki, bir yerde genellikle birkaç halat olacaktır. Biri platformu sivri uçlarla indirebilir, diğeri ise bir demir sac ile uçurumu kapatmaya yardımcı olacaktır. Üçüncüsü, örneğin, zaten kahramanınızın onu öldürmesini bekleyen bir teröristi ortadan kaldırır. Bu nedenle, başarılı olmak için her şeyi doğru sırayla yapmak önemlidir.


Save the Masters Altın Hilesi


Save the Masters yüzlerce seviyeye sahiptir. Ne kadar ileri giderseniz, konumdaki o kadar çok nüansları hesaba katmanız gerekir. Zaman zaman, geçiş ruleti gerektiren bonus seviyeleri olacaktır. Örneğin, yeni bir kahramanın kilidini açmak için bunu yapmanız gerekiyor. Rakipleriniz seviyeden seviyeye farklılık gösterecektir. İlk başta kullanıcıyı küçük tabancalı yalnız bir gangster bekliyorsa, daha sonra el bombası fırlatıcılı mafya sizi bekliyor olacak. Gittikçe daha fazla tuzak olacağı için seviyelerin kendisi daha karmaşık hale gelecektir.


Save the Masters Hile Apk


Kendinizi oyundan uzaklaştırmak istiyorsanız, Masters'ı Kurtarın, ana karakterinizin evini kişiselleştirme yeteneği sağlar. Oda için yeni mobilyalar ve iç eşyalar satın alın. Ayrıca karakteri değiştirebilirsiniz. Uygulamadaki kahramanların oldukça tuhaf isimleri var. Örneğin, Horse be back, Catman, Big Bobovsky, Critos, Feba bot ve diğerleri.


Save the Masters Apk indir


Ancak bunu çok basit bir şekilde açıklayabiliriz. Buradaki karakterlerin çoğu, internette çok popüler olan gerçek insanlara veya memlere adanmıştır. Yeni karakterlerin kilidini açmanın birçok yolu vardır: gerekli sayıda reklamı izlemek, zorluklarda başarılar, sandıkları açmak, oyun içi para birimi satın almak ve festival etkinliklerine katılmak. En güçlü ve en nadir karakterler, yalnızca gerçek parayla satın alabileceğiniz nadir oyun içi para biriminde mevcuttur.


Save the Masters Apk Son Sürüm


Save the Masters'ı ilk kez başlattığınızda, elle çizilmiş güzel grafikler ve görünüşte tatlı bir atmosfer yaratan eğlenceli müzikler göreceksiniz. Ancak, mağlup edilen düşmanlardan gelen ilk kan çeşmeleri, oyun fikrinizi değiştirecek.


Save the Masters indir (MOD, Sınırsız Altın Hilesi)


Bir önceki android oyun Stickman Destruction 3 Heroes APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar